Öz Diyarbakır Online Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır Hakkında

Öz Diyarbakır

Öz Diyarbakır Turizm, 1981 yılında iki ortak girişimci Mehmet SEYHAN ve Ahmet ARIKBOĞA  tarafından adından da anlaşılacağı üzere Diyarbakır’da kurulmuş bir ulaşım firmasıdır. Şirketin bugünkü sahipleri ise Mahmut ARIKBOĞA ve Remzi SEYHAN’dır.

Kurulduğu dönemde 13 adet Mercedes Marka 0302 model otobüslerle Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerine  ulaşım hizmeti veren şirket daha sonra otobüs sayısını artırarak seyahat güzergahlarına Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerini de eklemiştir.

Hizmet ve Programları

  • Öz Diyarbakır Plus Dergisi: Firmanın 2013 yılından itibaren çıkarmaya başladığı ve iki ayda bir yayımlanan kültür sanat dergisidir.
  • Mobil Uygulamalar: Öz Diyarbakır Turizm, akıllı telefonlar için bir uygulama hazırlamış ve app store, google play store gibi android marketlerde müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bu uygulamalar sayesinde yolcular bilet temini gibi işlemlerini kendi telefonlarından yapabilmektedir.
  • 2+1 Otobüsler: Öz Diyarbakır Turizm firması araç filosuna 2+1 koltuklu otobüsleri de ekleyerek yolcularının özellikle uzun seyahatlerde daha konforlu ve geniş mekanda yolculuk etmelerine imkan sağlamıştır.
  • İkram Seçenekleri: Öz Diyarbakır Turizm otobüslerinde diğer firmalardaki standar ikram hizmeti sunulmaktadır.
  • Kişisel Multimedya Hizmeti: Öz Diyarbakır Turizmin filosundaki tüm otobüslerde her koltuk arkasında dokunmatik ekranlı multimedya paneli bulunmaktadır. Bu panel sayesinde yolculara TV ve Film seçip izleme, müzik dinleme gibi multimedya hizmeti verilmektedir.
  • 220 V Prizler: Araç içinde 220 Voltluk prizler de firmanın yolcularına sunduğu bir diğer hizmettir. Ayrıca tüm otobüslerde kablosuz internet erişimi de bulunmaktadır.

Seferleri

Öz Diyarbakır Turizm yurt içindeki bir çok şehre ulaşım hizmeti sağlamakla beraber yurt dışında da bazı noktalara sefer düzenlemektedir.

Öz Diyarbakır’ın her gün Irak şehirleri olan Zaho, Duhok, Erbil, Kerkük, Süleymaniye’ye seferleri vardır.

Firmanın yurt içinde ise Marmara, Ege, Akdeniz, Güney ve Doğu Anadolu, İç Anadolu’nun bazı şehirleri ile Doğu Karadeniz bölgelerine seferleri bulunmaktadır.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri 


Öz Diyarbakır Turizm firmasının özel dinlenme ve konaklama tesisi bulunmamaktadır. Fakat ülkenin bir çok noktasına ve hatta yurt dışında bazı noktalara da seyahat imkanı sunan firma yol kenarlarında uygun konaklama yerlerinde belirli aralıklarla molalar vererek yolcularının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktadır.
 

Otobüs Filosu

Öz Diyarbakır’ın 50 araçlık otobüs filosu bulunmaktadır.

Öz Diyarbakır İletişim Bilgileri:

Firmayla iletişime geçmek isteyen tüm yolcular aşağıdaki telefon numarası ve firmanın resmi web adresini kullanabilir:
Telefon: 444 21 00
Website: www.ozdiyarbakir.com.tr
 

Öz Diyarbakır İletişim

Telefon: (0412)-444-21-00
Telefon: 04122288300
Telefon: 04122288301
E-Posta: bilgi@ozdiyarbakir.com.tr
Website:

Adres:
İnönü Caddesi, No: 18, Diyarbakır

Öz Diyarbakır En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Diyarbakır Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (18)
İyi (1)
Orta (3)
Kötü (3)
Çok Kötü (8)
Ortalama Puan

3.55

33 Değerlendirme

A****

****

01-09-2022

Internetteki sefer saati ile hareket saati farklı. Ayrıca muavin de çok dengesiz davrandı, yolcular kimsenin arkadaşı ve ya kankasi değildir. Daha dikkatli davranmalı çalışanlar.


B****

L****

26-08-2022

Hiç memnun kalmadım mavin ilgisiz servis hiç yoktu kahve suyu soğuk ben zaten şikayet için arama yapacaktım bir daha asla öz Diyarbakır firmasini tercih etmiycem böyle rezalet görmedim


T****

G****

22-05-2022

21 Mayıs 2022 tarihinde Saat 12:00 otobüsüyle Konya’ya anne Ve babamı yolcu ettim çalışanların tamamının ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz çok memnun kaldık


E****

A****

07-05-2022

evet


U****

T****

09-04-2022

Bir çok otebuse bindim en berbat otebus buydu aşırı sarsıntı koltuk arkası TV Ler çalışmıyordu bantlanmis öğle duruyordu özellikle 24 numara koltuk. Kimseye tavsiye etmem bu firmayı


H****

A****

01-02-2022

Gaziantep'de mola da indiğimizde namaz kılmaya gittim yaklaşık 16 dakika sürdü, dışarı çıktığımda otobüs gitmişti o yüzden bir saatten fazla beklemek zorunda kaldım başka otobüs binip para ödedim, havada çok soğuktu, şoför bütün misafirlerden emin olması gerekir bu davranış kabul edilmez.


M****

U****

04-01-2022

+Araç tam zamanında ulaştı. Araç temiz ve konforluydu. - Pandemi olduğu halde kimse maske takmıyor hijyen kurallarına uymuyordu ve onları uyaran kimse yoktu. Şöfür ve muavinin kendisi de maske takmıyorlardı.


A****

****

04-11-2021

Yarım saat molada 45 dk beş dk denilen otogarda 15-20 dk bekletilmez..


M****

Y****

13-10-2021

Memnun kaldım teşekkürler.


M****

T****

26-09-2021

Teşekkürler hizmette sıkıntı yoktu yolculukta rahattı tam.zamaninda da yetişti teşekür ederz