Adıyaman Ağrı Otobüs Bileti

Adıyaman - Ağrı Otobüs Seferleri

 • Cesur Bingöl Seyahat
  GÖLBAŞI (ADIYAMAN)
  10:30
  AĞRI
  23:00
  500,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adıyaman - Ağrı Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Hakkında

Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman, M.Ö. 40 bin yılından kalan Palanlı Mağarasındaki kalıntılarıyla oldukça önemli bir merkezdir.

Kültürel açıdan birçok tarihi kalıntısı olan ve Gölbaşı, Yüzen Adalar, Nemrut, St Pavlus ve St Petrus kiliseleri, Cendere köprüsü gibi birçok tarihi alan yerli ve yabancı turistler tarafından çok sık ziyaret edilmektedir. İnanç ve sağlık turizmi açısından önemli bir değeri olan Adıyaman, ülkemizin şark turunun ilk uğrak noktalarından biridir.

Nemrut dağı, Yeni Kale, meşhur çiğ köfte turistlerin ilk durakları arasında yer almaktadır. Menzil de önemli kültür duraklarından biridir ve şehirde yaşayan bir tarihi hissedebilmeniz mümkün olmaktadır. Fırat nehri bölgenin en önemli nehirleri arasındadır ve birçok ören yeri bulunmaktadır.

Adıyaman turistik açıdan gezilebilecek ve değişik kültürlere ev sahipliği yapmış bir kent olarak birkaç gün gezilebilecek olan bir kenttir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. 

En Popüler Adıyaman - Ağrı Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Adıyaman - Ağrı Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adıyaman Ağrı arası genellikle 12 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Adıyaman Ağrı arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
Adıyaman Ağrı otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Adıyaman Ağrı otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ağrı Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  0°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  -2°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -4°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  -3°C

Haritada Ağrı

Ağrı Hakkında

Nüfus
547.210
Plaka
4
Telefon Kodu
472