Yazar Tur Online Otobüs Bileti

Yazar Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Yazar Tur Hakkında

Yazar Tur


Yazar Tur; 1950 yılında temelleri atılmış bir otobüs firmasıdır. Firma faaliyetlerine Gaziantep- İskenderun şehirleri arasında başlamış olup resmi olarak 1995 yılında açılmıştır. Yarım asrı aşan bir deneyime sahip olan firma İ. Mahmut Öksüzoğlu tarafından yönetilmektedir. “Ailemizin Firması” sloganıyla kara yolu taşımacılığına devam eden işletme kazanç yerine güvenilirlik ve yatırımlar ilkesi ile taşımacılık yapmayı misyon edinmiştir. Vizyon olarak ise, yolcularını sevdiklerine güvenli ve konforlu şekilde bir araya getirmeyi amaç edinmiştir.


Seferleri

Otobüs firmasının genel olarak sefer düzenlediği güzergahlar kent ve kentin ilçelerini kapsamaktadır ve böylece yerel haklın olumlu yorumlarını toplamıştır. Bölgesel bir alanda hizmet sunmaktadır ve sağladıkları üst düzey hizmet ile bölgesel firmalar denilince akıllara gelmektedir. İşletmenin sıklık ile sefer düzenlediği konumlar şunlardır; Gaziantep, Dörtyol, Erzin, İskenderun, Osmaniye ve Payas.


Otobüs Filosu

Müşterilerinin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak adına kuruluş mevcutta on yedi adet aracıyla hizmet vermektedir. Araçların sayısı yolcuların taleplerine bağlı olarak artabilir ya da azalabilir. Araçların ortalama yaşı beştir. Araç filosunun son kullanılan araçları ise şu markalardan oluşmaktadır; Isuzu Novo ve Otokar Sultan.


İkram ve Hizmetler

Yazar Tur; araç içi hizmetler söz konusu olduğunda akla gelen ilk işletmelerdendir. Araç içi ikram seçenekleri vardır. Bu opsiyonlar kek, bisküvi, çay ve kahve gibi seçenekli olup bunlara seyahat boyunca ulaşabilirsiniz. Araçlarda bulunan rahat koltuklar düzenli mesafelerle yerleştirilmiştir. Vasıtalarda bulunan ekran ile genel tv ve uydu yayını imkanı vardır. Ancak bunun dışında kesintisiz sosyal medya kullanımız için otobüs filosundaki tüm araçlarda her bir koltukta prizler ve usb kabloları mevcuttur. Mevsimsel olarak ısı ayarı yapabilmek için fanlar tüm araçlara eklenmiştir. Araçların bagaj hacmi büyüktür ve her bir yolcu için bölümler mevcuttur.

Yazar Tur otobüs biletlerine çağın teknolojik imkanları ile bilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yazar Tur İletişim

Telefon: (0342) 328 93 93
E-Posta: bilgi@yazartur.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Otogar Peron No:11 Gaziantep/TÜRKİYE

Yazar Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yazar Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3

3 Değerlendirme

C****

B****

29-12-2021

Güzel bir yolculuktu fakat pandemi koşullarına dikkat edilmiyor.


F****

a****

01-11-2021

Virüs önlemi sifirdi


S****

***

16-11-2020