Özlem Cizre Nuh Online Otobüs Bileti

Özlem Cizre Nuh Hakkında

Özlem Cizre Nuh

Özlem Cizre Nuh güneydoğunun en gözde seyahat acentelerinden biridir. Bu seyahat acentesi 1986 yılında kurulmuş uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda bir firmadır. Müşteri memnuniyeti için arabalarında en son teknolojiyi kullanan, seyahat ve turizm sektöründe eğitilmiş, kendini sürekli olarak geliştiren, takım ruhuna sahip personel ile hizmetine devam etmektedir. Personel ve yönetici kadrosunun güvenirliliği ile de müşterilerinin en çok tercih ettiği firma olmuştur. Türkiye ‘ nin birçok ilinde de şubesi olan bu firma ile kaliteli ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.  Şubelerden bütün seyahat saatlerine, seyahat edeceğiniz arabadan arabada bulunacak personele kadar birçok farklı bilgiye ulaşabilirsiniz. İsterseniz internet sayfasından bu gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Özlem Cizre Nuh Türkiye ‘ nin birçok şehrine hizmet vermektedir. Seferlerini Güneydoğu illerinden Doğu, İç Anadolu, Marmara, Ege illerine belirli saatlerde seferleri bulunmaktadır. Doğu, İç Anadolu, Marmara, Ege illerinden de Güneydoğu illerine seferler düzenlemektedirler. Özlem Cizre Nuh sadece Batı Karadeniz bölgesine hizmet vermemektedir. 

Özlem Cizre Nuh Türkiye ‘ de ki şehirler haricinde yurt dışına da turlar düzenlemektedirler. Ayrıca Irak ve Ortadoğu ülkelerine de turlar düzenleyen bu firma en son teknoloji ile döşenmiş olan otobüsler ile hizmet vermektedir. Rahatı , konforu ve güveni bu firmada bulabileceksiniz.

Özlem Cizre Nuh İletişim

Telefon: (0486)-444-47-73-(541)-346-16-
Telefon: 4444773
Telefon: 04866161512
E-Posta: info@ozlemcizrenuh.com
Website:

Adres:
Belediye Otogarı, No: 49, Cizre, Şırnak

Özlem Cizre Nuh En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özlem Cizre Nuh Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok