Özlem Cizre Nuh Online Otobüs Bileti

Özlem Cizre Nuh Hakkında

Özlem Cizre Nuh

Özlem Cizre Nuh güneydoğunun en gözde seyahat acentelerinden biridir. Bu seyahat acentesi 1986 yılında kurulmuş uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda bir firmadır. Müşteri memnuniyeti için arabalarında en son teknolojiyi kullanan, seyahat ve turizm sektöründe eğitilmiş, kendini sürekli olarak geliştiren, takım ruhuna sahip personel ile hizmetine devam etmektedir. Personel ve yönetici kadrosunun güvenirliliği ile de müşterilerinin en çok tercih ettiği firma olmuştur. Türkiye ‘ nin birçok ilinde de şubesi olan bu firma ile kaliteli ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.  Şubelerden bütün seyahat saatlerine, seyahat edeceğiniz arabadan arabada bulunacak personele kadar birçok farklı bilgiye ulaşabilirsiniz. İsterseniz internet sayfasından bu gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Özlem Cizre Nuh Türkiye ‘ nin birçok şehrine hizmet vermektedir. Seferlerini Güneydoğu illerinden Doğu, İç Anadolu, Marmara, Ege illerine belirli saatlerde seferleri bulunmaktadır. Doğu, İç Anadolu, Marmara, Ege illerinden de Güneydoğu illerine seferler düzenlemektedirler. Özlem Cizre Nuh sadece Batı Karadeniz bölgesine hizmet vermemektedir. 

Özlem Cizre Nuh Türkiye ‘ de ki şehirler haricinde yurt dışına da turlar düzenlemektedirler. Ayrıca Irak ve Ortadoğu ülkelerine de turlar düzenleyen bu firma en son teknoloji ile döşenmiş olan otobüsler ile hizmet vermektedir. Rahatı , konforu ve güveni bu firmada bulabileceksiniz.

Özlem Cizre Nuh İletişim

Telefon: (0486)-444-47-73-(541)-346-16-
Telefon: 4444773
Telefon: 04866161512
E-Posta: info@ozlemcizrenuh.com
Website:

Adres:
Belediye Otogarı, No: 49, Cizre, Şırnak

Özlem Cizre Nuh En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özlem Cizre Nuh Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (6)
Ortalama Puan

1

6 Değerlendirme

Z****

E****

27-12-2021

Yemin ederim şu yeryüzünde daha kötü bi ulaşım şirketi yoktur . Yürüyerek giderim gideceğim yere ama yine binmem bu firmanın herhangi bi aracına


C****

****

23-11-2021

normalde 10 saat olan yolu nerdeyse 14 saatte gitti. Kesinlikle bidaha Allah düşürmesin. Otobus içinde en az 3 4 kez sigara içildi. Çok kötü bir firma.


A****

***

23-11-2021

Zamanı hesaba katmayan bir firma çok geç vardık, araç eski ve soğuk tu bir türlü ısınmadı orta kapıdan soğuk hava geliyordu.


S****

A****

18-11-2021

Çok kötü


A****

b****

22-07-2021

Kesinlikle sikayetciyim internet üzerinden bayrama 10 gün kala 4 kişi adana kiziltepe bileti kestim bana kesilen bilet başkasına kesiliyor ve aynı 2 koltuğu hem bize hemde başkasına satilmis böyle bir şey var mı ya ustelik kendime de Mardin adana bileti kestim iptal için uğraşıyorum bir türlü iptal edemedim kesinlikle tavsiye etmiyorum üstelik otogarda bilet kesen artis suçu birde bize atıyor neden otogarda bilet kesmedin diye böyle bir şey var mı ya


Y****

M****

30-09-2020

Kesinlikle bu firma tercihim değildir. Otobüs iptali , müşteriye yanlış bilgi verme, para iadesinde problem, hizmet amaçlı ticaretin kuralları dışında hareket ediyorlar. Sefer iptali veya sefer esnasinda yasanacak problemlerde kesinlikle çözümsüz kalınıyor.