Aydın - Osmaniye Otobüs Bileti

Aydın - Osmaniye Otobüs Seferleri

 • Isparta Petrol
  AYDIN
  11:45
  OSMANIYE
  02:35
  106 TL
 • Isparta Petrol
  AYDIN
  14:00
  OSMANIYE
  04:50
  106 TL
 • Mardin Seyahat
  AYDIN
  15:00
  OSMANIYE
  05:20
  130 TL
 • Star Diyarbakır
  AYDIN
  15:29
  OSMANIYE
  05:49
  110 TL
 • Isparta Petrol
  AYDIN
  17:15
  OSMANIYE
  08:05
  106 TL
 • Ak Aksu Turizm
  AYDIN
  17:15
  OSMANIYE
  09:05
  140 TL
 • Ben Turizm
  AYDIN
  17:30
  OSMANIYE
  08:20
  120 TL
 • Lüks Kahramanmaraş Turizm
  AYDIN
  17:30
  OSMANIYE
  07:50
  130 TL
 • Seç Turizm
  AYDIN
  19:00
  OSMANIYE
  10:50
  135 TL
 • Ben Turizm
  AYDIN
  20:00
  OSMANIYE
  10:50
  120 TL

Aydın - Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Dilmenler Turizm
Isparta Petrol
Adıyaman Gülaras
Mardin Seyahat
Metro Turizm
Star Batman
Siirt Petrol
Özlem Batman Turizm
Ben Turizm
Seç Turizm

Aydın Hakkında

Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa’dan sonraki üçüncü büyük ili olan Aydın, turizm ve sanayi bakımından gelişmiş bir ekonomiye sahip olan iller arasındadır.

İklimi ve doğası oldukça güzeldir. Ege denizine kıyısı olan bu kentin, Kuşadası ve Didim ilçeleri en önemli turizm beldeleri arasında yer almaktadır. Aydın, tarım ve hayvancılık konusunda en gelişmiş iller arasındadır. Büyükşehir belediyesi olarak çalışmaların başlamasının ardından, ulaşım konusunda gelişmiş uygulamalar başlamıştır.

Efeler ilçesi nüfus bakımından en yoğun bölgedir ve Didim, Söke ve Kuşadası Ege denizine kıyısı olan ilçelerdir. Söke un fabrikasıyla meşhur olan bir ildir ve bölgede deve güreşleri de popüler kültür ögeleri arasında yer almaktadır.

Aydın havayolu, karayolu ve demiryolu ile ulaşımın sağlanabildiği bir kenttir. büyükşehir belediyesi olarak hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin en büyük onuncu kentidir. 

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye

En uygun otobüs bileti alıp Osmaniye iline ulaşan kişiler, merkeze nasıl ulaşabilecekleri konusunda birçok alternatife sahiptir.

Şehir dışında yer alan otogar, otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşılabilir bir konumdadır. Otogara ulaşım için otobüs geliş gidiş saatleri esas alındığı için 24 saat ulaşım hizmeti verildiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle yakın yerlere daha kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.

Uzak köylere şehir merkezine giderek aktarmalı olarak farklı ulaşım alternatifleri tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye otogarında bir taksi durağı olmadığı için, merkezden otogar taksi olarak hizmet veren taksi durağı (0328) 814 42 16 numarasından aranarak taksi talep edilebilir. Uzak mesafelerde taksi ücretleri fazla olacağından, şoförle görüşebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Para ve biletin geçeri olduğu belediye otobüsleri en ekonomik ulaşım araçları arasındadır. Sabah 6 ve akşam 23 sularına kadar ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri, her 20 dakikada bir otogara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Otobüslerle şehir merkezine giderek, şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle her zaman en pratik çözümler arasında yer alan belediye otobüsleri sık sık tercih edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculuk ettiğiniz otobüs firmasından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için ücretsiz olan servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için firmayla iletişim geçerek, servislerin nereden kalktığını, hangi güzergaha gittiğini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Osmaniye kentinde bazı bölgelere ulaşım minibüsler yani dolmuşlarla sağlanmaktadır. Mesafeye göre göre belirlenen dolmuş ücretleri 1.5 TL ve 10 TL arasında değişmektedir ve dolmuşlar da otobüsler gibi belirli bir saate kadar servis yapmaktadır. Otogardan otobüse
binerek, şehir merkezine ulaşıp, şehir merkezinden gideceğiniz ilçe ya da köye dolmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Aydın - Osmaniye Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Osmaniye Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  9°C
 • açık
  Cmt
  açık
  3°C
 • açık
  Paz
  açık
  3°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  3°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  4°C

Haritada Osmaniye

Osmaniye Hakkında

Nüfus
0
Plaka
80
Telefon Kodu
328