Aydın - Osmaniye Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Aydın - Osmaniye Otobüs Seferleri

 • Isparta Petrol
  AYDIN
  11:45
  OSMANİYE
  02:35
  100 TL
 • Star Batman
  AYDIN
  13:00
  OSMANİYE
  90 TL
 • Öz Diyarbakır
  AYDIN
  13:30
  OSMANİYE
  02:20
  90 TL
 • Isparta Petrol
  AYDIN
  14:00
  OSMANİYE
  04:50
  100 TL
 • Adiyaman Ünal
  AYDIN
  14:01
  OSMANİYE
  04:51
  100 TL
 • Mardin Seyahat
  AYDIN
  15:00
  OSMANİYE
  05:20
  100 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  AYDIN
  17:00
  OSMANİYE
  07:50
  100 TL
 • Isparta Petrol
  AYDIN
  17:15
  OSMANİYE
  08:05
  100 TL
 • Aksu Turizm
  AYDIN
  17:15
  OSMANİYE
  09:05
  110 TL
 • Ben Turizm
  AYDIN
  17:30
  OSMANİYE
  08:20
  100 TL
 • Seç Turizm
  AYDIN
  19:00
  OSMANİYE
  10:50
  110 TL
 • Ben Turizm
  AYDIN
  20:00
  OSMANİYE
  10:50
  100 TL

Aydın - Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Star Batman
Isparta Petrol
Ben Turizm
Seç Turizm

Aydın Hakkında

Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa’dan sonraki üçüncü büyük ili olan Aydın, turizm ve sanayi bakımından gelişmiş bir ekonomiye sahip olan iller arasındadır.

İklimi ve doğası oldukça güzeldir. Ege denizine kıyısı olan bu kentin, Kuşadası ve Didim ilçeleri en önemli turizm beldeleri arasında yer almaktadır. Aydın, tarım ve hayvancılık konusunda en gelişmiş iller arasındadır. Büyükşehir belediyesi olarak çalışmaların başlamasının ardından, ulaşım konusunda gelişmiş uygulamalar başlamıştır.

Efeler ilçesi nüfus bakımından en yoğun bölgedir ve Didim, Söke ve Kuşadası Ege denizine kıyısı olan ilçelerdir. Söke un fabrikasıyla meşhur olan bir ildir ve bölgede deve güreşleri de popüler kültür ögeleri arasında yer almaktadır.

Aydın havayolu, karayolu ve demiryolu ile ulaşımın sağlanabildiği bir kenttir. büyükşehir belediyesi olarak hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin en büyük onuncu kentidir. 

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

En uygun otobüs bileti alıp Osmaniye iline ulaşan kişiler, merkeze nasıl ulaşabilecekleri konusunda birçok alternatife sahiptir.

Şehir dışında yer alan otogar, otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşılabilir bir konumdadır. Otogara ulaşım için otobüs geliş gidiş saatleri esas alındığı için 24 saat ulaşım hizmeti verildiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle yakın yerlere daha kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.

Uzak köylere şehir merkezine giderek aktarmalı olarak farklı ulaşım alternatifleri tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye otogarında bir taksi durağı olmadığı için, merkezden otogar taksi olarak hizmet veren taksi durağı (0328) 814 42 16 numarasından aranarak taksi talep edilebilir. Uzak mesafelerde taksi ücretleri fazla olacağından, şoförle görüşebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Para ve biletin geçeri olduğu belediye otobüsleri en ekonomik ulaşım araçları arasındadır. Sabah 6 ve akşam 23 sularına kadar ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri, her 20 dakikada bir otogara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Otobüslerle şehir merkezine giderek, şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle her zaman en pratik çözümler arasında yer alan belediye otobüsleri sık sık tercih edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculuk ettiğiniz otobüs firmasından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için ücretsiz olan servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için firmayla iletişim geçerek, servislerin nereden kalktığını, hangi güzergaha gittiğini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Osmaniye kentinde bazı bölgelere ulaşım minibüsler yani dolmuşlarla sağlanmaktadır. Mesafeye göre göre belirlenen dolmuş ücretleri 1.5 TL ve 10 TL arasında değişmektedir ve dolmuşlar da otobüsler gibi belirli bir saate kadar servis yapmaktadır. Otogardan otobüse
binerek, şehir merkezine ulaşıp, şehir merkezinden gideceğiniz ilçe ya da köye dolmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Aydın - Osmaniye Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Osmaniye Hava Durumu

 • şiddetli yağmur
  Çar
  şiddetli yağmur
  12°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  6°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  5°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  8°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  6°C

Haritada Osmaniye

Osmaniye Hakkında

Nüfus
0
Plaka
80
Telefon Kodu
328