Can Diyarbakır Turizm Online Otobüs Bileti

Can Diyarbakır Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Sefer bulunamadı!

Can Diyarbakır Turizm Hakkında

Diyarbakır’ın otobüs firmalarından biri olan Can Diyarbakır Turizm, 2011 yılında kuruldu. Yaklaşık 8 yıldır bu bölgede hizmet veriyor. Firmanın kurucusu Ali Kadri Çapa’dır. Türkiye’de yurt dışı seferi yapabilen nadir firmalardan biridir. Filosunda 18 araç bulunmaktadır. Can Diyarbakır Turizm otobüs bileti, online rezervasyon yöntemiyle alınabilir. Bunun yanı sıra firmanın gişelerinden de bilet alınabilir. Bilet rezervasyon işlemlerinde yolcu kimlik bilgileri ve gidilecek yer bilgileri doğru bir şekilde verilmelidir.
 

 Can Diyarbakır Turizm Otobüs Filosu Özellikleri

 
 Filoda bulunan araçlarda internet ve tv bulunmaktadır. Ayrıca telefon şarj etmek için ve benzeri ihtiyaçlar için priz sistemi de bulunmaktadır. Çay ve Kahve ikramı da sefer programında yer almaktadır. Rezervasyon işlemleri son 24 saate kadar yapılabilir. Hareket saatine kadar otobüs terminalinden ve diğer gişelerden bilet kestirebilirsiniz. Online otobüs bileti rezervasyon seçenekleriyle otobüs hareketinden bir gün öncesine kadar rezervasyon işlemi yaptırabilirsiniz. Otogardaki irtibat bürosunda ve diğer şubelerdeki irtibat bürolarında bilet kesilmektedir.
 
 Firma belli noktalarda mola vermektedir. Acil durumlarda araç müsait noktalarda durmaktadır. Mola için belirlenmiş tesislerde mola süresi 20 dakikadır.
 
 Otobüs bileti kestirdiğiniz zaman isminizdeki küçük hatalar önemli değildir. İsminizin yanlış yazılması her hangi bir problem çıkarmaz. Hareket saatinden 20-25 dakika önce hazır olmanız gerekir. Otobüsü kaçırdığınız zaman biletiniz yanmaktadır. Hareket saatinden önce biletinizi iptal ettirebilirsiniz. Diyarbakır iletişim numaraları: 0530 238 95 10 / 0530 238 95 11 / 0412 234 33 21
 

 Can Diyarbakır Turizm’in Düzenlediği Seferler

 
 Firmanın düzenlediği seferler şu şekildedir: Amasya, Adana, Afyon, Düzce, Bolu, Aksaray, Gaziantep, Giresin, Erbil, Konya, İzmir, İzmit, Kayseri, İstanbul, Şanlıurfa ve Mardin gibi şehirlere sefer düzenlemektedir. Ayrıca Batman, Bismil, Bolu, Çarşamba, Duhok, Elazığ, Fatsa, Havza, Kerkük, Kırkkale, Kırşehir, Malatya, Ordu, Perşembe, Sakarya, Rowia, Samsun, Sivas, Silopi, Siverek, Süleymaniye, Şanlıurfa, Tokat, Terme, Ünye, Turhal ve Zaho gibi yerlere de uğramaktadır.
 

 En Çok Tercih Edilen Seferler

 
 Can Diyarbakır Turizm’in yolcular tarafından en çok tercih edilen otobüs seferleri şu şekilde:
 
 1- İstanbul — Ankara
 2- İzmir — İstanbul
 3- İstanbul — Edirne
 4- İstanbul — Kırklareli
 5- Adana — Ankara
 6- Ankara — İstanbul
 7- İzmir — Ankara
 8- Ankara — Antalya
 9- Ankara — Kastamonu
 10- Bursa — Ankara
 11- İstanbul — İzmir
 12- Ankara — İzmir
 13- Antalya — Ankara
 14- İstanbul — Bursa
 15- İstanbul — Sakarya
 

 Can Diyarbakır Turizm’in Şubeleri

 
 Diyarbakır, Tokat, Antalya, Adana, Mersin, Osmaniye, Elazığ, Batman, İzmit, Ordu, Şanlıurfa, Sivas, Düzce, Kayseri, Gaziantep, Ankara, İstanbul, Hatay, Samsun, Sakarya, Malatya ve Giresun. Firmanın irtibat büroları bu şehirlerde bulunmaktadır.
 

 Can Diyarbakır Turizm’in Durakları

 
 Bursa, İzmir, Antalya, Ankara, İstanbul, Konya, Samsun, Adana, Eskişehir, Isparta, İzmit, Kayseri, Trabzon, Sakarya, Mersin, Kütahya, Edirne, Balıkesir, Gaziantep ve Denizli şehirleri firmanın en popüler güzergah duraklarıdır.
 

Can Diyarbakır Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Can Diyarbakır Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok