Can Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti Al

Can Diyarbakır Turizm Hakkında

Can Diyarbakır Turizm

Diyarbakır’ın otobüs firmalarından biri olan Can Diyarbakır Turizm, 2011 yılında kuruldu. Yaklaşık 8 yıldır bu bölgede hizmet veriyor. Firmanın kurucusu Ali Kadri Çapa’dır. Türkiye’de yurt dışı seferi yapabilen nadir firmalardan biridir. Filosunda 18 araç bulunmaktadır. Can Diyarbakır Turizm otobüs bileti, online rezervasyon yöntemiyle alınabilir. Bunun yanı sıra firmanın gişelerinden de bilet alınabilir. Bilet rezervasyon işlemlerinde yolcu kimlik bilgileri ve gidilecek yer bilgileri doğru bir şekilde verilmelidir.
 

 Can Diyarbakır Turizm Otobüs Filosu Özellikleri

 
 Filoda bulunan araçlarda internet ve tv bulunmaktadır. Ayrıca telefon şarj etmek için ve benzeri ihtiyaçlar için priz sistemi de bulunmaktadır. Çay ve Kahve ikramı da sefer programında yer almaktadır. Rezervasyon işlemleri son 24 saate kadar yapılabilir. Hareket saatine kadar otobüs terminalinden ve diğer gişelerden bilet kestirebilirsiniz. Online otobüs bileti rezervasyon seçenekleriyle otobüs hareketinden bir gün öncesine kadar rezervasyon işlemi yaptırabilirsiniz. Otogardaki irtibat bürosunda ve diğer şubelerdeki irtibat bürolarında bilet kesilmektedir.
 
 Firma belli noktalarda mola vermektedir. Acil durumlarda araç müsait noktalarda durmaktadır. Mola için belirlenmiş tesislerde mola süresi 20 dakikadır.
 
 Otobüs bileti kestirdiğiniz zaman isminizdeki küçük hatalar önemli değildir. İsminizin yanlış yazılması her hangi bir problem çıkarmaz. Hareket saatinden 20-25 dakika önce hazır olmanız gerekir. Otobüsü kaçırdığınız zaman biletiniz yanmaktadır. Hareket saatinden önce biletinizi iptal ettirebilirsiniz. Diyarbakır iletişim numaraları: 0530 238 95 10 / 0530 238 95 11 / 0412 234 33 21
 

 Can Diyarbakır Turizm’in Düzenlediği Seferler

 
 Firmanın düzenlediği seferler şu şekildedir: Amasya, Adana, Afyon, Düzce, Bolu, Aksaray, Gaziantep, Giresin, Erbil, Konya, İzmir, İzmit, Kayseri, İstanbul, Şanlıurfa ve Mardin gibi şehirlere sefer düzenlemektedir. Ayrıca Batman, Bismil, Bolu, Çarşamba, Duhok, Elazığ, Fatsa, Havza, Kerkük, Kırkkale, Kırşehir, Malatya, Ordu, Perşembe, Sakarya, Rowia, Samsun, Sivas, Silopi, Siverek, Süleymaniye, Şanlıurfa, Tokat, Terme, Ünye, Turhal ve Zaho gibi yerlere de uğramaktadır.
 

 En Çok Tercih Edilen Seferler

 
 Can Diyarbakır Turizm’in yolcular tarafından en çok tercih edilen otobüs seferleri şu şekilde:
 
 1- İstanbul — Ankara
 2- İzmir — İstanbul
 3- İstanbul — Edirne
 4- İstanbul — Kırklareli
 5- Adana — Ankara
 6- Ankara — İstanbul
 7- İzmir — Ankara
 8- Ankara — Antalya
 9- Ankara — Kastamonu
 10- Bursa — Ankara
 11- İstanbul — İzmir
 12- Ankara — İzmir
 13- Antalya — Ankara
 14- İstanbul — Bursa
 15- İstanbul — Sakarya
 

 Can Diyarbakır Turizm’in Şubeleri

 
 Diyarbakır, Tokat, Antalya, Adana, Mersin, Osmaniye, Elazığ, Batman, İzmit, Ordu, Şanlıurfa, Sivas, Düzce, Kayseri, Gaziantep, Ankara, İstanbul, Hatay, Samsun, Sakarya, Malatya ve Giresun. Firmanın irtibat büroları bu şehirlerde bulunmaktadır.
 

 Can Diyarbakır Turizm’in Durakları

 
 Bursa, İzmir, Antalya, Ankara, İstanbul, Konya, Samsun, Adana, Eskişehir, Isparta, İzmit, Kayseri, Trabzon, Sakarya, Mersin, Kütahya, Edirne, Balıkesir, Gaziantep ve Denizli şehirleri firmanın en popüler güzergah duraklarıdır.
 

Can Diyarbakır Turizm İletişim

Telefon: (0412)-234-33-21
E-Posta: bilgi@candiyarbakir.com

Adres:
Diyarbakır Şehirler Arası Otobüs Terminali No:32-33 Kayapınar/Diyarbakir/TÜRKİYE

Can Diyarbakır Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Can Diyarbakır Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Can Diyarbakır Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Can Diyarbakır Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Can Diyarbakır Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Can Diyarbakır Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Can Diyarbakır Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Can Diyarbakır Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Can Diyarbakır Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Can Diyarbakır Turizm otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Batman şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 32 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Can Diyarbakır Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Can Diyarbakır Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.83

6 Değerlendirme

a****

****

10-01-2023

Evet çok hızlı geldik


***

****

08-01-2023

İyi güzel di yolculuk ama saat olarak 1.5 saat geç yetişti


K****

E****

17-06-2022

.


S****

I****

18-05-2022

Gayet memnun kaldım


***

T****

30-04-2022

Şoför mükemmel getirdi.Medine turizm adı Medine ama medineyle alakası yok.Normal saatinden 1 saat sonra geldi,sefer bilgisinde 4 saat diyor 5 saatte getirdi.yalsnci,sahtekarlar.can Diyarbakır firmasını beğendim.Bi daha bununla giderim.


Z****

K****

21-02-2022

Memnun kaldım. Otobüsteki bazı yolcular sıkıntılıydı personele onları şikayet edeceklerini söylediler fakat sorun yolculardaydı. Personel gayet düzgün bir şekilde işini yaptı. Bunun haricinde araç kalitenizi yükseltmeniz daha iyi olacaktır.