Balıkesir Gaziantep Otobüs Bileti

Balıkesir - Gaziantep Otobüs Seferleri

 • Nevşehir Seyahat
  BANDIRMA
  21:15
  GAZIANTEP
  16:30
  580,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  BANDIRMA
  15:15
  GAZIANTEP
  09:15
  500,00 TL
 • Seç Turizm
  BALIKESIR
  17:30
  GAZIANTEP
  11:30
  610,00 TL
 • Star Batman
  BALIKESIR
  10:30
  GAZIANTEP
  04:00
  450,00 TL
 • Ede Turizm
  BALIKESIR
  15:00
  GAZIANTEP
  09:00
  590,00 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  BALIKESIR
  10:30
  GAZIANTEP
  04:30
  450,00 TL
 • Has Diyarbakır Seyahat
  BALIKESIR
  15:30
  GAZIANTEP
  08:10
  490,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Balıkesir - Gaziantep Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Astor Seyahat
Ede Turizm
Hassoy Turizm
Lüks Batman
Şanlıurfa Astor Turizm
Seç Turizm
Star Batman

Balıkesir - Gaziantep Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Balıkesir Gaziantep arası genellikle 19 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Balıkesir Gaziantep arasında sefer yapan otobüs firmaları Astor Seyahat, Ede Turizm, Hassoy Turizm, Lüks Batman, Şanlıurfa Astor Turizm, Seç Turizm, Star Batman firmalarıdır.
Balıkesir Gaziantep otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 580 TL kadardır.
En ucuz Balıkesir Gaziantep otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Balıkesir Hakkında

Akdeniz ve Ege denizine kıyısı bulunan Balıkesir, sanayi açısından da oldukça gelişmiş olan bir kenttir. kentte sanayi açısından oldukça gelişmiş bir endüstri vardır.

Kıyı turizmi için Balıkesir, Akçay, Ayvalık, Altınoluk, Erdek gibi beldeleriyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından olmuştur. Zeytincilik ve zeytinyağı üretimi önemli olan Balıkesir ilinde, bölgenin ilk zeytinyağı laboratuvarı da kurulmuştur.

İhracat açısından ülkenin en önde gelen kentlerinden biridir ve Balıkesir’de devlet arazileri yüzde 40 kadar büyük bir orana sahiptir. Balıkesir Yörük kültürü ile özdeşleşmiş ve yöresel ürünleri bu kültürden izler taşımaktadır.

Tarım ve hayvancılık, sanayi ve ticaret konusunda Marmara bölgesinin ve ülke genelinin en önemli kentlerinden biri olmuştur. 

Gaziantep Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Gaziantep

Gaziantep otogarı şehir merkezine uzak mesafededir. Bu nedenle ulaşım konusunda zamanınızı iyi ayarlamanız gerekmektedir.

Yerel firmalardan genelde en uygun otobüs bileti satın almak mümkündür. Ancak birkaç gün önceden alınması gerekmektedir. Bazı zamanlarda bilet bulmak zor olabilmektedir. Otogardan çeşitli araçlarla şehir merkezine ulaşım mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiyle şehir merkezine ulaşım 50 – 55 TL civarında tutmaktadır ve eğer taksi ile şehir merkezine ulaşmak isterseniz (0342) 328 93 13 numaralı terminal taksi durağını arayabilirsiniz. Otobüs seferlerinin bittiği bir saatte otogarda buluyorsanız servis ya da taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardaki belediye otobüslerinden Karataş 1, Mavikent, Karataş 2, Balıklı, Yukarıbayır, 60. Yıl, 75. Yıl, Düztepe ve Hayvanat Bahçesine otobüs seferleri ile ulaşım mümkündür. Şehir otobüsleri ile ulaşım için 27 Kart adı verilen elektronik biletler kullanılmaktadır. Terminalden satın alabileceğiniz 27 Kartlarının dolumlarını otomatlardan ve büfelerden yaptırabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Özellikle Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerine otobüs firmalarının servisleriyle ulaşım mümkün olmaktadır. Otobüs firmanızdan güzergah bilgileri hakkında detayları öğrenebilirsiniz ve aracınızdan indiğiniz saate göre kalkış yapan servisleri kullanabilirsiniz.

En Popüler Balıkesir - Gaziantep Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Gaziantep Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  4°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  -0°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -1°C
 • orta şiddetli yağmur
  Pzt
  orta şiddetli yağmur
  2°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  1°C

Haritada Gaziantep

Gaziantep Hakkında

Nüfus
1.931.836
Plaka
27
Telefon Kodu
342