Lüks Batman Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Batman Seyahat Hakkında

Lüks Batman Seyahat

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Lüks Batman Turizm itibaren kuruluş amacına uygun olan vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe faaliyet veren firmadır. Sloganınımız “Sizlerle zirvedeyiz”, çünkü müşterilerimiz ile bir aileyiz onların memnuniyeti ancak bizi zirveye taşıyacaktır.
 

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Lüks Batman Turizm her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımıza hizmet veren otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olmaları için geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içinde sınırsız internet, MP3 uydu yayını, sınırsız sıcak ve soğuk ikramımız ve ayrıca yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca futbol sever yolcularımız için de HD kalitede maç izleyebilirler. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için önemlidir. Ayrıca kendi teknolojik araçlarınızla da USB girişi ile bağlanıp kullanabilirsiniz. Ayrıca sabah namazı molalarına firmamız ayrıca dikkat etmektedir.
 

Seferleri

Firmamız Batman’ dan Türkiye’nin her yerine müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz.  Biletlerinizi web sitemiz üzerinden kredi kartına 3 taksitle de alabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda firmamız sorumlu değildir. İstek ve şikayetleriniz için web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinin en kısa sürede konuya çözüm bulmak için tarafınıza ulaşacaktır.
 

Otobüs Filosu

Firmamız yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün ürettiği otobüsleri filosu için tercih etmektedir. 

Lüks Batman Seyahat İletişim

Telefon: (0488)-444-21-72
Telefon: 04882149818
Telefon: 04882138848
E-Posta: bilgi@luksbatman.com.tr
Website:

Adres:
Cumhuriyet Meydanı, No: 3, Batman

Lüks Batman Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Batman Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

3

6 Değerlendirme

V****

A****

16-06-2022

Hayır kesinlikle memnun kalmadım


z****

d****

06-02-2022

Sürekli batman antalya arasında yolculuk yaparım bu kadar yolu uzatan bir otobüs görmedim. 2 saatlik bir gecikme oldu. Her yerde durup yolcu aldılar ve aşırı uyuşuklardı.


Y****

p****

29-10-2021

Facia... Osmaniye'den 23:30 Ankara için bilet aldım. Otobüs saat 00:05de geldi. Otobüste iğrenç bir koku kaba saba muavin.. Saat 06:00da beni başka bir arabaya alacaklarını ve Ankara'ya o araçla gideceğimi söylediler. Meğer kendi başlarına Ankara'ya aktarmalı araç yapmislar... Kesinlikle tavsiye etmiyorum.


Y****

***

03-07-2021

Genel olarak iyiydi ama SOĞUK SU konusunda ciddi bir sorun vardı bulunmuyordu. Kolay gelsin...


h****

***

17-10-2020

.....................


S****

K****

12-08-2020

Çok iyi teşekkür ederim