Düzce - Batman Otobüs Bileti

Düzce - Batman Otobüs Seferleri

 • Lüks Batman Seyahat
  DÜZCE
  20:00
  BATMAN
  180 TL
 • Siirt Baykan Jet Turizm
  DÜZCE
  15:30
  BATMAN
  14:20
  150 TL
 • Siirt Has
  DÜZCE
  15:30
  BATMAN
  14:20
  160 TL
 • Metro Turizm
  DÜZCE
  16:00
  BATMAN
  09:50
  160 TL
 • Siirt Petrol
  DÜZCE
  16:00
  BATMAN
  10:50
  160 TL
 • Lider Siirt Turizm
  DÜZCE
  16:00
  BATMAN
  14:20
  160 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  DÜZCE
  17:30
  BATMAN
  180 TL
 • Star Diyarbakır
  DÜZCE
  17:31
  BATMAN
  200 TL
 • Star Batman
  DÜZCE
  18:00
  BATMAN
  180 TL
 • Star Batman
  DÜZCE
  20:00
  BATMAN
  180 TL
 • Siirt Baykan Jet Turizm
  DÜZCE
  15:30
  BATMAN
  14:20
  150 TL
 • Siirt Has
  DÜZCE
  15:30
  BATMAN
  14:20
  160 TL
Tümünü Göster

Düzce - Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Can Diyarbakır Turizm
Has Diyarbakır Seyahat
Lider Siirt Turizm
Metro Turizm
Siirt Baykan Jet Turizm
Siirt Has
Siirt Kurtalan Ekspres

Düzce Hakkında

Düzce’nin tarihi, Hititlere kadar uzanmaktadır. Bolu iline bağlı olan bu kent, 1999 depreminden sonra Süleyman Demirel’in onaylaması ile il olma özelliğini kazanmıştır.


Doğal güzellikleri ve doğa sporlarıyla oldukça popüler bir kent haline gelen Düzce, Akçakoca, Gölyaka, Gümüşova, Cumayeri, Kaynaşlı, Yığılca, Beyköy, Boğaziçi gibi bölgeler oldukça önemli turistik merkezler arasındadır.

Konuralp antik kenti ve kalıntıları, çeşitli zamanlara ait sikke ve eşyalar, yayla ve şelalelerle bu saklı cennet, deprem nedeniyle yerle bir olmuştur. Yeni yapılan binalarla daha sağlam ve modern bir görünüme sahip olan Düzce, 355 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Nemli bir iklimi olan Düzce ili, Marmara ve Karadeniz bölgesine yakınlığıyla kısa sürede ulaşım sağlanabilecek ve birkaç gün konaklayarak tadı çıkarılabilecek olan bir kenttir.

Düzce’de rafting çok tercih edilen bir spor dalıdır ve birbirinden farklı doğa aktiviteleri bölgenin en çok tercih edildiği turistik faaliyetleri arasındadır.

Batman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman

En uygun otobüs bileti kampanyalarından yararlanıp bu farklı kenti gezmek isterseniz, otogardan şehir merkezi ve diğer merkezlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ancak servis hizmeti almıyorsanız, taksi ve belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.


Batman ulaşım ücretlerinin ekonomik olduğu bir kenttir. Toplu taşıma ücretleri ekonomiktir ve taksi ücretleri de pazarlıkla ideal duruma getirilebilmektedir. Bazı taksiciler otogara gidişte dönüş ücreti de talep edebilmektedir. Bu nedenle önlem alınması uygun olur.

Toplu taşıma ile ulaşım daha çok tercih edilir ve merkeze gittikten sonra hangi güzergaha gidilecekse otobüs ya da minibüslerle yola devam edilebilir. Batman genelinde trafik sorunu yoktur ve günün her saati her yere aynı zamanda gitmeniz mümkün olabilir.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda hizmet veren taksi duraklarına 0532 677 61 56 numarasından ulaşabilirsiniz. Taksi ücretlerini şoförle görüşerek karar vermeniz uygun olacaktır. Çünkü taksimetrenin üzerinde ücretler talep edilebilmektedir.

Bazı taksiciler şehir merkezine tek fiyat uygulaması yapmaktadır ve bu nedenle merkez ücretleri sabit olarak belirlenebilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Batman otogarından şehir merkezine ulaşım için gerekli olan toplu taşıma Batman halk otobüsleri ile sağlanabilmektedir.

Belirli güzergahlara ulaşmak için merkeze gidebileceğiniz otobüsler her 20 dakikada bir geçmektedir ve otobüs saatlerine uygun olarak belirlenmektedir. Otobüsle kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz ve trafik sorunu pek yaşanmadığı için bekleme durumunda
kalmazsınız.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Batman merkeze servis hizmeti vardır. Bu hizmetten yararlanmak için gerekenleri otobüs firmanızdan öğrenebilir ve servis saatleri, güzergahları konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi minibüslerle de otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara ulaşım sağlanmaktadır. Minibüslerin belirli saatleri vardır ve bu saatler arasında her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir.

Tüm araçlarla şehir merkezine ulaşarak, merkezden tüm Batman ilçeleri ve köylerine ulaşabilirsiniz. Batman küçük bir ildir ve her yere kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır.

En Popüler Düzce - Batman Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Batman Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  20°C
 • açık
  Çar
  açık
  22°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  22°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  20°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  17°C

Haritada Batman

Batman Hakkında

Nüfus
566.633
Plaka
72
Telefon Kodu
488