Siirt Petrol Otobüs Bileti Al

Siirt Petrol Hakkında

Siirt Petrol

Seyahat yolcu taşımacılığı sektöründe adını çok fazla duyuran Siirt Petrol firması çok uzun yıllar hizmet vermekte ve vermeye devam etmektedir.İlk olarak 1972 yılında Mehdi Dalgalı tarafından Otoşark olarak sektöre giren firma daha sonra Siirt Petrol Turizm olarak değişmiştir. Siirt başta olmak üzere pek çok il ve ilçeye yolcu taşımacılığı hizmeti veren firmada işinde deneyimli profesyonel şoförler ve özel eğitimli uzman personel kadrosu bulunmaktadır. Merkezi Siirt olan firmanın ülkede yaklaşık olarak 150 tane bilet satış noktası bulunmaktadır. En son sistem donanımlara sahip olan firma tüm yenilikçi gelişmeleri yakından takip ederek her geçen gün kendini daha fazla yenilemektedir.

Siirt Petrol Hizmetleri Nelerdir?

‘’ Sevdiklerinizi Ulaştırır ‘’ sloganı ile yolcuların güvenliğini ilk sırada tutan Siirt Petrol Turizm teknolojiyi yakından takip ederek kendini her anlamda yenilemektedir. Yolcu taşımacılığında son model ve gelişmiş araçların içi çeşitli teknolojik özelliklere sahiptir. Konforlu ve güvenli yolculukların adresi olan Siirt Petrol Turizm firması her türlü güvenlik önlemlerini almaktadır. Geniş koltuk araları sayesinde çok daha rahat yolculuk yapma imkanı sağlayan firma koltuk arkasında yer alan TV ile sevdiğiniz dizi ya da filmleri izleme fırsatı tanımaktadır.
Ayrıca internet ortamında bulunmayı sevenler için sınırsız internet hizmeti sunmaktadır. Otobüs içinde yolculuk sırasında çeşitli ikramlar verilmekte ve kulaklık hizmeti de bulunmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra tüm otobüslerde Lig TV yayını, Digitürk yayını ve kişisel radyo hizmetleri de verilmektedir. Böylece tüm yolculuklar hem çok daha keyifli geçecek hem de sıkılmadan eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Siirt Petrol Gittiği Şehirler

Son zamanların en geniş kadroya sahip olan firmalarından biri olan Siirt Petrol Turizm firmasının 150 tane bilet satış noktası bulunmakta ve Türkiye’nin 50 tane iline ve pek çok ilçesine karayolu seyahat seferleri yapmaktadır. Bunlardan bazıları başta Siirt olmak üzere Elazığ, Ağrı, Batman, Trabzon, Ankara, Şanlıurfa, Van, Amasya, Konya, Kayseri, muş, İstanbul, Rize, Bitlis, Isparta, Bitlis, Erzincan, Kırşehir, Erzurum, Antalya, Iğdır, Yozgat, Bayburt ve Osmaniye gibi şehirler gelmektedir. Tüm hizmet belgelerine sahip olan firmanın temel hedefi her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Siirt Petrol Otobüs Filosu

Çok uzun yıllar sektörde bulunan firma son sistem donanımları olan otobüslere sahip olmakla beraber her zaman gelişen teknoloji ile son model otobüsleri de bünyesine katmaktadır. Genç ve son teknoloji otobüs filosu bulunan Siirt Petrol Turizm tüm son derece güvenlik sistemlerine sahiptir. Otobüslerin içi yüksek kalite teknik özellikleri ile keyifli yolculuk yapmanıza sağlamaktadır. Konforun ve rahatlığın ilk sırada tutulduğu firmada her zaman otobüs filosuna yenileri katılmaktadır. Ayrıca seyahat eden yolcuların yolculukları sonrasında şehir içi servisler ile sizlerin gitmek istediği yerlere ulaşımları sağlanmaktadır. Üst düzey yolculuk yapmanın keyfini firma ile yaşayacaksınız.

Siirt Petrol Konaklama Tesisleri

Siirt Petrol Turizm firmasının yapmış olduğu seferlerde yol üzerinde anlaşmalı pek çok konaklama tesisleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları, Adana Akün Dinlenme Tesisleri, Kırşehir Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri, Malatya Çiftlik Dinlenme Tesisleri, Denizli Ender Dinlenme Tesisleri en fazla tercih edilen konaklama tesisleridir. Son derece hijyenik ortamları bulunan tesislerin profesyonel ekibi sizi en iyi şekilde rahat ettirmeye çalışmaktadır. Bu tesislerde ihtiyaç molası verilirken namaz vakitlerinde yolcuların rahatça namazlarını kılmaları için ayrıca mola verilmektedir. Firma kesinlikle yolcuların en iyi şekilde rahat etmeleri için çalışmalarına son hız devam etmektedir.

Siirt Petrol Bilet Fiyatları Hakkında

 Türkiye’nin dört bir yanına yolcu taşıyan ve her zaman müşteri odaklı çalışmalarına devam eden Siirt Petrol Turizm fiyatlar konusunda da son derece yardımcı olmaktadır. Firmada bilet fiyatları çok daha uygun olması en fazla tercih sebepleri arasında yer almaktadır.  Her konuda olduğu gibi fiyatlar hakkında da merak ettiğiniz her şeyi firmaya ait olan web sitesinden öğrenebilirsiniz.
Yapmanız gereken internet üzerinden istediğiniz zaman siteyi ziyaret etmek ve gideceğinizi yeri seçerek tarih belirtmektir. Siirt Petrol Turizm firmasının sitesinden talep ettiğiniz otobüs biletini çok daha ucuz rakamlara alabilirsiniz. Ayrıca burada firma hakkında yapılan yorumları okuyabilir hatta ayrıcalıklarını yakalayabilir ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.
 

Siirt Petrol İletişim

Telefon: 444 00 56
Telefon: 0484 223 35 85
Telefon: 0484 223 16 16
E-Posta: bilgi@@siirtpetroltur.com
Website:

Adres:
Cumhuriyet Cad. Özbel İşhanı Zemin Kat No:1 Merkez/Siirt/TÜRKİYE

Siirt Petrol En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Siirt Petrol Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (2)
Orta (4)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

3.82

11 Değerlendirme

V****

n****

30-12-2022

10 numara


l****

****

29-08-2022

bilet com süper tşk


A****

Y****

29-08-2022

19 saatlik yolculukta sadece iki defa içecek servisi yapıldı. Memnun kalmadım. Zorunda kalmazsam tekrar tercih etmem.


***

E****

26-07-2022

iyiydi fena değildi


***

a****

20-10-2021

Yolculuk biraz geç basladi ve gec bitti muavin arkadas cok alakaliydi kendisine teşekkür ederim araclari temiz ve konforluydu


R****

****

12-09-2021

Çok memnun kaldım gayet ilgileniyorlar tavsiye ederim


Y****

****

18-07-2021

Gayet iyi bir yolcukluktu


M****

K****

31-10-2020

Çok memnun kaldım bundan sonraki seyehatlerimde tercih edecem ayrica yakinlarimada tavsiye edecem :)


H****

****

18-09-2020

Zamanında perondan ayrıldı ve zamanında gideceğim yere ulaştım. Olumsuz bir durum yaşamadım memnunum.


***

C****

04-09-2020

Firma iyi fakat yolcular maske ve hijyen kurallarına uymuyor ve gerekli şekilde ikaz edilmiyorlar.