Ağrı Bitlis Otobüs Bileti

Ağrı - Bitlis Otobüs Seferleri

 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  PATNOS
  11:00
  TATVAN
  15:00
  100,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  PATNOS
  13:15
  TATVAN
  15:15
  160,00 TL
 • Has Diyarbakır Seyahat
  PATNOS
  11:00
  TATVAN
  14:05
  100,00 TL
 • Metro Turizm
  PATNOS
  12:15
  TATVAN
  14:20
  130,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ağrı - Bitlis Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Lider Siirt Turizm
Metro Turizm
Özel Diyarbakır
Özlem Cizre Nuh
Star Batman
Star Diyarbakır
Yeni Diyarbakır

Ağrı - Bitlis Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ağrı Bitlis arası genellikle 4 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ağrı Bitlis arasında sefer yapan otobüs firmaları Has Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Lider Siirt Turizm, Metro Turizm, Özel Diyarbakır, Özlem Cizre Nuh, Star Batman, Star Diyarbakır, Yeni Diyarbakır firmalarıdır.
Ağrı Bitlis otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 100 TL kadardır.
En ucuz Ağrı Bitlis otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ağrı Hakkında

Türkiye’nin en büyük dağı olan Ağrı dağının eteklerinde bulunan Ağrı kenti, İshakpaşa Sarayı ile meşhurdur. Nuh’un Gemisine ev sahipliği yaptığı için birçok efsanenin geçtiği yer olan Ağrı, Doğubeyazıt ilçesinin 5 km doğusunda yer alan 116 odalı İshakpaşa Sarayı ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Sanat tarihi tutkunlarının en önemli kültürel gezi mekanları arasında bulunan Ağrı, Balık Gölü ile de doğal güzellikleri barındıran bir kenttir. Nuh’un Gemisinin izini görmeden ve Abdigör köftesini tatmadan bu büyülü kentten ayrılmayan turistler, rivayete göre İshakpaşa Sarayını görmeden giderlerse, ölmeden önce mutlaka bir kez daha ziyaret ederek bu sarayı görürlermiş.

Yöresel mutfağının çiğ köftesi, içli köftesi, Çılbırı oldukça önemli lezzetler arasındadır. Bu lezzetler şehir merkezindeki lokantalarda tadılabilir. Ağrı havalimanı ve otogar yolcu yoğunluğunun en fazla olduğu alanlardır. Ancak otogarda saat 15:00’den sonra durgunluk başlar ve seferler genelde gündüz saatlerindedir. 

Bitlis Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bitlis

Bitlis otogarı şehir merkezi dışında yer almaktadır. Ulaşım konusunda fazla gelişmediği için sadece minibüs ve servislerle çevre ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin ederek komşu illere seyahat edilebilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birkaç tanesinin çeşitli ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Otobüs firmanızı arayarak servis saatleri ve güzergahlar hakkında net bir bilgi edinebilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs hizmetinden yararlanarak birçok farklı köy ve ilçeye gidebilirsiniz. Bitlis şehir içi ulaşımı minibüslerle sağlanmaktadır ve otobüs yoktur.

En Popüler Ağrı - Bitlis Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bitlis Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -6°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -14°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -8°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -4°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -5°C

Haritada Bitlis

Bitlis Hakkında

Nüfus
340.449
Plaka
13
Telefon Kodu
434