Trabzon Ordu Otobüs Bileti

Trabzon - Ordu Otobüs Seferleri

 • Vangölü Turizm
  TRABZON
  00:30
  ORDU
  03:45
  120,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  TRABZON
  01:00
  ORDU
  04:00
  130,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  TRABZON
  08:00
  ORDU
  11:30
  130,00 TL
 • Yeniden As Bafra Seyahat
  TRABZON
  09:00
  ORDU
  12:40
  150,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  TRABZON
  13:00
  ORDU
  16:30
  150,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  TRABZON
  15:30
  ORDU
  18:30
  150,00 TL
 • As Adana Seyahat
  TRABZON
  16:30
  ORDU
  20:30
  130,00 TL
 • Aydoğan Turizm
  TRABZON
  22:30
  ORDU
  02:15
  130,00 TL
 • Özlem Ardahan
  TRABZON
  00:30
  ORDU
  03:30
  140,00 TL
 • Metro Turizm
  TRABZON
  00:30
  ORDU
  03:45
  130,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  TRABZON
  05:30
  ORDU
  09:00
  140,00 TL
 • Sinop Birlik Turizm
  TRABZON
  09:00
  ORDU
  13:10
  130,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Trabzon - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ali Osman Ulusoy
Aras Seyahat
As Bafra
Golden Turizm
Görele Seyahat
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
Kanberoğlu
Karadeniz Golden Turizm
Lüks Karadeniz Seyahat

Trabzon - Ordu Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Trabzon Ordu arası genellikle 3 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Trabzon Ordu arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Gülaras, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, As Bafra, Golden Turizm, Görele Seyahat, Has Bingöl, Iğdırlı Turizm, Kanberoğlu, Karadeniz Golden Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat firmalarıdır.
Trabzon Ordu otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 120 TL kadardır.
En ucuz Trabzon Ordu otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Trabzon Hakkında

Doğu Karadeniz’de yer alan Trabzon, doğal güzellikleri ve dünyaca ünlü Sümela Manastırı ile dikkat çekmektedir. Türkmenlerin ve Çepnilerin yaşadığı bu kentte, doğal güzellikleriyle ünlü olan Maçka, Trabzon kalesi ve Şolma yaylası oldukça meşhurdur.

Yaylaların ve doğal güzelliklerin içinde bulunan Trabzon, Santa harabeleri ve tabloları andıran dağ ve ovalarıyla yurdumuzun en güzel bölgelerinden biridir. Yöreye özgü olan hamsi, karalahana, mısır ekmeği, hamsi kuşu, hamsili pilav ve hamsili tatlılar, herkesin beğenisini kazanan ulusallaşmış lezzetlerdir.

Kemeraltı çarşısında altın ve gümüş el yapımı ürünler dikkat çekmektedir. Bahar aylarındaki şenlik ve festivallerle daha etkileyici bir hale gelen bu yeşil kentte, gelişmiş olan ekonomisinin ve şehirleşmesinin avantajlarını yaşayarak en uygun otobüs bileti kampanyaları ile gezi yapabilirsiniz.

Otogardan şehir merkezine ulaşım için servis ve dolmuşlara belirli bir saate kadar ulaşabilirsiniz ve 24 saat taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. 
 

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Trabzon - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Çar
  kar yağışlı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  0°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  0°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  0°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452