Golden Turizm Online Otobüs Bileti

Golden Turizm Hakkında

Golden Turizm

Golden Turizm, 2002 yılında; Rize merkezli yolcu taşımacılığı hizmeti vermek amacıyla hizmete girmiştir. Modern, yenilikçi ve değişime açık tavrıyla Golden Turizm; Karadeniz'in popüler otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Karadeniz Golden Turizm, teknolojik donanıma sahip otobüsleri ve çalışan personeli ile; müşterilerine hâlen hizmet sunmaya devam etmektedir.
 

 Golden Turizm'in Düzenlediği Seferler

 
 Karadeniz Golden Turizm tarafından düzenlenen seferlere baktığımızda, Karadeniz'de birçok yere sefer düzenlendiği görülmektedir. Trabzon, Samsun, Bafra, Fatsa, Hopa, Ardeşen, Artvin, Ünye, Of, Çayeli, Sinop, Ordu, Çarşamba, Giresun örnek verilebilir. Kısacası, Orta ve Doğu Karadeniz'de pek çok yere; seferler yapılmaktadır.
 
 Golden Turizm ile yapılacak yolculuklarda; Samsun - Sinop arası, 2 saat 30 dakika sürmektedir. Samsun - Trabzon arası, 5 saat 30 dakika ve Samsun - Rize arası 7 saat sürmektedir. Trabzon - Sinop arası da, 8 saat 30 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır.
 

 Golden Turizm'in Araç Filosu ve Sunduğu Araç İçi Servis Hizmetleri

 
 Golden Turizm, genç ve modern tipte 80 araçtan oluşan bir araç filosuna sahiptir. Golden Turizm, geniş araç ağı ile; insana ve çevreye duyarlı yaklaşımlarıyla kurumsal kimliğini ortaya koymaktadır. Yolculara, can güvenliği için; ferdi kaza sigortası yapılmaktadır ve de ayrıca, otobüslerde hız sınırı uygulanmaktadır.
 
 Uzun yolculukların rahat ve keyifli şekilde sürmesi için tasarlanan otobüslerde, farklı teknolojik imkânlar da bulunmaktadır. Sevilen film ve dizileri, yolculuk boyunca rahatça takip edebilmek için; koltuk arkası TV'ler bulunur. Ayrıca, internet ortamında vakit geçirmek isteyenler için de; sınırsız internet imkânı sağlanmaktadır.
 
 Golden Turizm, güler yüzlü personelin; yolculara sunduğu ikramlar ile yolculuğu daha keyifli bir hâle dönüştürmektedir. Yolculuk sırasında, ikramlar ve servis hizmetleri; tüm araçlarda ve seferlerde sunulmaktadır. Karadeniz Golden Turizm’in sunduğu hizmetlere ulaşmak amacıyla, belirli fiyatlarla bilet satın alınabilmekte ve seyahat edilebilmektedir. Bilet fiyatları, gidilecek yere ve yerin mesafesine göre değişmektedir. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğiniz ve tarihi seçerek, Golden Turizm otobüs bileti satın alabilirsiniz.
 

 Golden Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

 
 Golden Turizm ile yapılacak seyahatlerde, yol güzergahına göre; farklı mola yerlerinde durulmaktadır. Çorum Osmancık'ta Derindere Dinlenme Tesisleri, Ordu Hüsem Park Dinlenme Tesisleri, Bolu'da Highway Konakoğlu Dinlenme Tesisleri; mola yerlerindendir.
 

 Golden Turizm Müşteri Yorumları ve Müşterilerin Yaptıkları Seyahatler

 
 Karadeniz Golden turizm ile ilgili müşterilerin yaptıkları yorumlara baktığımızda, aldıkları hizmetlerden genellikle memnun kaldıkları söylenebilir. Özellikle araçlarda görev yapan personellerin ilgili servis hizmeti tavırları, otobüslerin temiz ve konforlu oluşuyla tercih edilebilmektedir.
 
 Ayrıca, Golden Turizm hizmetleri arasında; şehir içi servis kolaylığı gibi imkânların oluşu da, tercih edilmesinde önemli etkenlerden birisidir. Bu tür hizmetleri bünyesinde sunmasından dolayı, firma; yolcuların otobüs tercihleri arasında yer almaktadır. Golden Turizm firmasının, Karadeniz genelinde; belirli düzeyde bir müşteri kitlesine sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Golden Turizm İletişim

Telefon: 0464 212 09 05
Telefon: 444 11 53
Fax 0464 217 34 24
E-Posta: goldenturizm@hotmail.com
Website:

Adres:
Piriçelebi Mahallesi, Mareşal, Fevzi Çakmak Cd. No:43, 53020 Rize Merkez/Rize

Golden Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Golden Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3

4 Değerlendirme

Y****

K****

27-07-2022

merhba, araklı dan istanbul a otobüs bileti aldım.90 dakika rötarlı otobüse bindim.otobüs 46 kişilikten 54 kişiliğe çıktı. gecikmelerle sabah saat 06:00 da istanbul a gelmesi gerekirken saat 09:00 gibi (esenler varış)eminönü nde otobüsten indim.kendi imkanlarımla saat 10:45 te işyerine vardım.2 saat gecikme ile işyerine vardım. otobüste çocuklar koridorda ve ikili koltuklarda 4 kişi oturarak ve bolu da yolcu bayanlardan birinin münakaşaları ile mola verdik.zamanında gelmeyen otobüs gecikmeli yo


a****

f****

17-06-2022

esenlerden rizeye 06 BKE 620 plakalı araçla yolculuk yaptım. araçları rahat ve konforluydu, yolculuk gayet güzeldi.


A****

****

11-06-2022

Otobüs rahat ve guzeldi, fakat belitilen varış saatinden 2.30 saat geç vardık.


M****

S****

18-04-2022

Bu kadar saçma olay olamaz cidden muavin şoförle kavga ediyor şoför muavinin üstüne sürüyor otobüste koltuk arkası ekran yok vakit geçmek bilmiyor prizler çalışmıyor kısaca rezalet bir şey