28.03.2020 tarihi itibariyle koronavirüs tedbirleri kapsamında zorunlu sebepler dışında şehirlerarası otobüs ve uçak seyahatlerine kısıtlama getirilmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düzce - Giresun Otobüs Bileti

Düzce - Giresun Otobüs Seferleri

 • Kanberoğlu Turizm
  DÜZCE
  01:00
  GIRESUN
  11:50
  140 TL
 • Metro Turizm
  DÜZCE
  15:45
  GIRESUN
  01:50
  120 TL
 • Lüks Artvin Seyahat
  DÜZCE
  16:00
  GIRESUN
  02:35
  125 TL
 • Lüks Artvin Seyahat
  DÜZCE
  17:00
  GIRESUN
  03:35
  125 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  DÜZCE
  19:00
  GIRESUN
  05:50
  120 TL
 • Sakarya VIB
  DÜZCE
  20:00
  GIRESUN
  07:00
  120 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  DÜZCE
  20:00
  GIRESUN
  03:50
  120 TL
 • Sema Turizm
  DÜZCE
  21:00
  GIRESUN
  08:50
  139 TL
 • Metro Turizm
  DÜZCE
  21:30
  GIRESUN
  08:50
  120 TL
 • Sema Turizm
  DÜZCE
  23:00
  GIRESUN
  14:20
  139 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  DÜZCE
  23:00
  GIRESUN
  09:50
  140 TL
 • Fındıkkale Turizm
  DÜZCE
  23:30
  GIRESUN
  10:20
  131 TL
Tümünü Göster

Düzce - Giresun Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Kanberoğlu
Kaptanoğlu Seyahat
Lüks Karadeniz
Metro Turizm
Sema Turizm
Trabzon Süzer Turizm
Ulusoy Seyahat
Yeşil Artvin

Düzce Hakkında

Düzce’nin tarihi, Hititlere kadar uzanmaktadır. Bolu iline bağlı olan bu kent, 1999 depreminden sonra Süleyman Demirel’in onaylaması ile il olma özelliğini kazanmıştır.


Doğal güzellikleri ve doğa sporlarıyla oldukça popüler bir kent haline gelen Düzce, Akçakoca, Gölyaka, Gümüşova, Cumayeri, Kaynaşlı, Yığılca, Beyköy, Boğaziçi gibi bölgeler oldukça önemli turistik merkezler arasındadır.

Konuralp antik kenti ve kalıntıları, çeşitli zamanlara ait sikke ve eşyalar, yayla ve şelalelerle bu saklı cennet, deprem nedeniyle yerle bir olmuştur. Yeni yapılan binalarla daha sağlam ve modern bir görünüme sahip olan Düzce, 355 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Nemli bir iklimi olan Düzce ili, Marmara ve Karadeniz bölgesine yakınlığıyla kısa sürede ulaşım sağlanabilecek ve birkaç gün konaklayarak tadı çıkarılabilecek olan bir kenttir.

Düzce’de rafting çok tercih edilen bir spor dalıdır ve birbirinden farklı doğa aktiviteleri bölgenin en çok tercih edildiği turistik faaliyetleri arasındadır.

Giresun Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun

En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilen, yakınındaki okul nedeniyle kolay ulaşım sağlanabilen otogarda yenilenmesi gereken birçok alan olduğunu halk da belirtmektedir

Şehir merkezinde yer alan otogara, diğer Giresun ilçelerinin tümünden ulaşım sağlanabilmektedir. Sürekli sefer yapan minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar merkezde olduğu için tüm ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Otogarın hemen yanında okul bulunduğu için ulaşım konusunda sorun yaşanmamaktadır. Otogardan çıkıp taksi çevirerek istediğiniz yere taksi ile gitme imkanı vardır. Taksi şehir içi
ulaşımda kısa mesafelerde tercih edilir ama uzun mesafelerde tercih edilmez.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Giresun belediye otobüsleri ile her yere gidebilirsiniz. Otogarın bulunduğu merkezden tüm ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Giresun belediyesi otobüslerine bilet ve para ile binebilirsiniz ve biletleri otogardan, büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları farklı Giresun ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için otobüs bileti aldığınız firma ile görüşerek servis güzergahları ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Giresun ilinde ulaşım çoğunlukla minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle her yere kısa sürede gidilmesi ve sık sık şehir içinde sefer yapan bu araçlarla Ordu ve Trabzon illerine de gidilmesi oldukça önemlidir.

Merkezden her yere minibüs seferi bulabilirsiniz ve her yarım saatte bir Trabzon, Ordu, 15 dakikada bir de diğer illere minibüslerle ekonomik bir şekilde gidebilirsiniz.


Kiralık Araç

Turistik amaçlı gelen ve araç kiralamak isteyenler, yakın illeri ve diğer ilçeleri gezmek için konforlu bir seçim istediklerinde kiralık araç hizmetinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmeti için (0454) 215 11 22 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

En Popüler Düzce - Giresun Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Giresun Hava Durumu

 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  3°C
 • açık
  Per
  açık
  6°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  3°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  0°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  0°C

Haritada Giresun

Giresun Hakkında

Nüfus
426.686
Plaka
28
Telefon Kodu
454