Lider Vip Travel Online Otobüs Bileti

Lider Vip Travel Hakkında

Lider Vip Travel

1989 yılında kurulan Gürkök Gezer Turizm İstanbul ile Kargı arasında hizmet veren şehirlerarası yolcu taşımacılığı firmasıdır. İstanbul, İzmit, Sakarya ve Çorum’da şubeleri bulunan firma yasalara uygun bir şekilde taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Hizmetleri

Gürkök Gezer Turizm 1989 yılından bu yana güncel gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sunuyor. Bu bağlamda yayında olan internet sitesi üzerinden de bilet satış işlemleri gerçekleştiriliyor. Ayrıca bilet rezervasyonu ya da iptallerini de süresi içerisinde internet üzerinden gerçekleştirmek mümkündür. Gürkök Gezer Turizm uzun süren yolculuklarda yolculara ikramlar ve çeşitli imkanlar sunuyor. Bu kapsamda yolculuğun süresine göre artan çay, kahve, fanta ya da kola ikramları yapmaktadır. İçeceklerin yanı sıra ambalajlı yiyeceklerden de ikram edilmektedir.
Gürkök Gezer Turizm firması bünyesinde faaliyet gösteren otobüs filosunun son model araçlardan oluşması nedeniyle televizyon, uydu TV, priz ve wi-fi gibi imkanların bulunduğunu ifade etmek gerekir.


Seferleri

Firma seferlerini İstanbul ile Kargı arasında gerçekleştirmektedir. Arada kalan il ve ilçelerde ise yolcu indirme ve bindirme işlemleri de yapılıyor. Bu şehirler arasında Sakarya, İzmit, Düzce gibi illerimiz ile bu illere bağlı bazı ilçelerimiz de yer almaktadır. İstanbul’dan Kargı’ya her gün saat 20.00’da bir sefer kalkmaktadır. Aynı şekilde Kargı’dan İstanbul’a da saat 20.00’da bir sefer düzenlenmektedir. Seferler için en yakın şubelerden işlem yapılabileceği gibi internet üzerinden de alım yapılabilir.


Konaklama Tesisleri

İstanbul Kargın arası uzun bir yolculuğu gerektirdiği için firma birkaç dinlenme tesisinde mola vermektedir. Bu tesisler Bolu’daki Derindere dinlenme tesisleri ile Tosya’daki Sümela Park dinlenme tesisleridir. Bu dinlenme tesislerinde yolcular yemek ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabildikleri gibi hediyelik eşya da satın alabilmektedir. Her bir dinlenme tesisinde yarım saat mola verilmektedir. İhtiyaç olması ya da bir zaruriyetin zuhur etmesi halinde ise ekstra molalar da söz konusu olabilmektedir. Gürkök Gezer Turizm ile İstanbul Kargın arası seyahat eden yolcuların sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle tek vesayetle Kargın’a ulaşmak son derece büyük önem arz ediyor. Aksi takdirde aktarma yapmak gerekebilmektedir.

Lider Vip Travel En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider Vip Travel Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (5)
Ortalama Puan

2.38

8 Değerlendirme

H****

Y****

17-11-2021

Maske konusunda,daha dikkatli olunabilir.


G****

****

06-09-2021

Berbat bir yolculuktu muavin tam bi sıkıntılıydı koltukları daracık o kadar rahatsızdı kii her anlamda çok kötüydü bi daha da almam zatenn bu ilk ve sondu


O****

****

14-07-2021

Şu pandemi ortamında en çok dikkat edilmesi gereken husus temizlik olmasına rağmen otobüs leş gibiydi! Benden önce yolculuk yapan kişinin bütün atıkları koltuktaydi. Muavin kesinlikle bu işi yapabilecek birisi degildi. Yol boyunca uyudu. Yolcular kendi bavullarını kendileri indirmek zorunda kaldı. Bir daha asla Lider Vip firmasını tercih etmem. 25 lira fazla verip doğru düzgün bir firmayla seyahat etmek en doğrusu.


A****

Y****

14-07-2021

Çok memnun oldum teşekkür ediyorum


M****

****

13-07-2021

Saat 09.30 Sungurlu 16.30 istanbul aracı her köy sapağına her il ilçe otogarina uğramaktan istanbula saat 21.30 ancak gidebildi yani tam 5 saat fazla yolculuk yaptık işi olan bir insan asla işine yetişemezdi çok yazık insanları böyle madur etmeniz


B****

T****

31-07-2020

Rezilliğin zirve yaptığı yer.


***

A****

14-07-2020

44 yaşındayım ben böyle bı rezillik görmedim Gümüşhacıköy 07 00 da sabah gezer turizm aştı Ankara bilet aldım 08 40 da otobüs geldi hangi firma geldi tahmin edin lider turizm neyse anlaşmalı isim hakkkı derken bindik arabaya ama bizi lider turizm nerede bıraktı bilin Kayaş ankara bıraktı neden aştı giremeyeceğini söyledi oradan ist.gidecekmiş bide 80 TL.taksi parası ver cebren Allah'a havale ediyorum bide yaşlı veya cebinde parası olmayan bı insana denk gelse rezillik


Y****

d****

27-06-2020

Çok rahattı .Teşekkür ederim.