Lider Vip Travel Online Otobüs Bileti

Lider Vip Travel Hakkında

Lider Vip Travel

1989 yılında kurulan Gürkök Gezer Turizm İstanbul ile Kargı arasında hizmet veren şehirlerarası yolcu taşımacılığı firmasıdır. İstanbul, İzmit, Sakarya ve Çorum’da şubeleri bulunan firma yasalara uygun bir şekilde taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Hizmetleri

Gürkök Gezer Turizm 1989 yılından bu yana güncel gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sunuyor. Bu bağlamda yayında olan internet sitesi üzerinden de bilet satış işlemleri gerçekleştiriliyor. Ayrıca bilet rezervasyonu ya da iptallerini de süresi içerisinde internet üzerinden gerçekleştirmek mümkündür. Gürkök Gezer Turizm uzun süren yolculuklarda yolculara ikramlar ve çeşitli imkanlar sunuyor. Bu kapsamda yolculuğun süresine göre artan çay, kahve, fanta ya da kola ikramları yapmaktadır. İçeceklerin yanı sıra ambalajlı yiyeceklerden de ikram edilmektedir.
Gürkök Gezer Turizm firması bünyesinde faaliyet gösteren otobüs filosunun son model araçlardan oluşması nedeniyle televizyon, uydu TV, priz ve wi-fi gibi imkanların bulunduğunu ifade etmek gerekir.


Seferleri

Firma seferlerini İstanbul ile Kargı arasında gerçekleştirmektedir. Arada kalan il ve ilçelerde ise yolcu indirme ve bindirme işlemleri de yapılıyor. Bu şehirler arasında Sakarya, İzmit, Düzce gibi illerimiz ile bu illere bağlı bazı ilçelerimiz de yer almaktadır. İstanbul’dan Kargı’ya her gün saat 20.00’da bir sefer kalkmaktadır. Aynı şekilde Kargı’dan İstanbul’a da saat 20.00’da bir sefer düzenlenmektedir. Seferler için en yakın şubelerden işlem yapılabileceği gibi internet üzerinden de alım yapılabilir.


Konaklama Tesisleri

İstanbul Kargın arası uzun bir yolculuğu gerektirdiği için firma birkaç dinlenme tesisinde mola vermektedir. Bu tesisler Bolu’daki Derindere dinlenme tesisleri ile Tosya’daki Sümela Park dinlenme tesisleridir. Bu dinlenme tesislerinde yolcular yemek ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabildikleri gibi hediyelik eşya da satın alabilmektedir. Her bir dinlenme tesisinde yarım saat mola verilmektedir. İhtiyaç olması ya da bir zaruriyetin zuhur etmesi halinde ise ekstra molalar da söz konusu olabilmektedir. Gürkök Gezer Turizm ile İstanbul Kargın arası seyahat eden yolcuların sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle tek vesayetle Kargın’a ulaşmak son derece büyük önem arz ediyor. Aksi takdirde aktarma yapmak gerekebilmektedir.

Lider Vip Travel İletişim

Telefon: (0212)-429-80-99
E-Posta: bilgi@gurkokgezer.com
Website:

Adres:
Harem Otogarı Peron:37 Üsküdar/İSTANBUL

Lider Vip Travel En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider Vip Travel Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (8)
Ortalama Puan

2.5

14 Değerlendirme

C****

****

09-05-2022

Guvenli hijyenik


E****

G****

08-05-2022

İlk kez firmanıza yolculuk yaptım otobüs arıza yaptı olur yapabilir ama şöförün küfüründen mi bahsedeyim yoksa muavine olan kaba konusmasından mı?2 ayrı şöför vardı bahsettiğim kır saclı tombiş olan. İnsanların içinde muavini azarlamasına cok üzüldüm. Eğer mesleğini sevmiyorsa yapmasın. Yazık diyorum. Bir daha firmanızı secmem, cevreme de asla önermem!!!


D****

S****

29-04-2022

Gayet güvenilir


H****

***

14-02-2022

Kısacası belediye otobüsü gibi saatler hep yalan bir daha lider bitti


u****

k****

29-01-2022

Çorum - Ankara yolculuğunda Kırıkkale ye gelmeden otobüs bozuldu. Yolun ortasında kaldık. Araçtan aşağıya indiğimizde öğrendik ki Otobüs zaten bozukmuş bu şekilde yola çıkılmış. Yaklaşık yarım saat sonra iki minibüs geldi bizi Ankara ya götürmek için. Onlarla yolumuza devam ettik şehir içinden. Orada da yolcular indikçe 2 minibüsten tek olarak devam etmemiz istendi ve biz tekrar aktarma yaptık, üstelik diğer minibüs doluyken. Yolculuğun geri kalanını ayakta tamamladık. Sadece ilk başlarda muavin yardımcı olmaya çalıştı geri kalan tüm süreç rezaletti.


I****

M****

12-01-2022

The engine sound was so loud, space between chair not comfortable, there was cold air conditioner while it's freezing outside !!!


H****

Y****

17-11-2021

Maske konusunda,daha dikkatli olunabilir.


G****

****

06-09-2021

Berbat bir yolculuktu muavin tam bi sıkıntılıydı koltukları daracık o kadar rahatsızdı kii her anlamda çok kötüydü bi daha da almam zatenn bu ilk ve sondu


O****

****

14-07-2021

Şu pandemi ortamında en çok dikkat edilmesi gereken husus temizlik olmasına rağmen otobüs leş gibiydi! Benden önce yolculuk yapan kişinin bütün atıkları koltuktaydi. Muavin kesinlikle bu işi yapabilecek birisi degildi. Yol boyunca uyudu. Yolcular kendi bavullarını kendileri indirmek zorunda kaldı. Bir daha asla Lider Vip firmasını tercih etmem. 25 lira fazla verip doğru düzgün bir firmayla seyahat etmek en doğrusu.


A****

Y****

14-07-2021

Çok memnun oldum teşekkür ediyorum