Lider Vip Travel Online Otobüs Bileti

Lider Vip Travel Hakkında

Lider Vip Travel

1989 yılında kurulan Gürkök Gezer Turizm İstanbul ile Kargı arasında hizmet veren şehirlerarası yolcu taşımacılığı firmasıdır. İstanbul, İzmit, Sakarya ve Çorum’da şubeleri bulunan firma yasalara uygun bir şekilde taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Hizmetleri

Gürkök Gezer Turizm 1989 yılından bu yana güncel gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sunuyor. Bu bağlamda yayında olan internet sitesi üzerinden de bilet satış işlemleri gerçekleştiriliyor. Ayrıca bilet rezervasyonu ya da iptallerini de süresi içerisinde internet üzerinden gerçekleştirmek mümkündür. Gürkök Gezer Turizm uzun süren yolculuklarda yolculara ikramlar ve çeşitli imkanlar sunuyor. Bu kapsamda yolculuğun süresine göre artan çay, kahve, fanta ya da kola ikramları yapmaktadır. İçeceklerin yanı sıra ambalajlı yiyeceklerden de ikram edilmektedir.
Gürkök Gezer Turizm firması bünyesinde faaliyet gösteren otobüs filosunun son model araçlardan oluşması nedeniyle televizyon, uydu TV, priz ve wi-fi gibi imkanların bulunduğunu ifade etmek gerekir.


Seferleri

Firma seferlerini İstanbul ile Kargı arasında gerçekleştirmektedir. Arada kalan il ve ilçelerde ise yolcu indirme ve bindirme işlemleri de yapılıyor. Bu şehirler arasında Sakarya, İzmit, Düzce gibi illerimiz ile bu illere bağlı bazı ilçelerimiz de yer almaktadır. İstanbul’dan Kargı’ya her gün saat 20.00’da bir sefer kalkmaktadır. Aynı şekilde Kargı’dan İstanbul’a da saat 20.00’da bir sefer düzenlenmektedir. Seferler için en yakın şubelerden işlem yapılabileceği gibi internet üzerinden de alım yapılabilir.


Konaklama Tesisleri

İstanbul Kargın arası uzun bir yolculuğu gerektirdiği için firma birkaç dinlenme tesisinde mola vermektedir. Bu tesisler Bolu’daki Derindere dinlenme tesisleri ile Tosya’daki Sümela Park dinlenme tesisleridir. Bu dinlenme tesislerinde yolcular yemek ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabildikleri gibi hediyelik eşya da satın alabilmektedir. Her bir dinlenme tesisinde yarım saat mola verilmektedir. İhtiyaç olması ya da bir zaruriyetin zuhur etmesi halinde ise ekstra molalar da söz konusu olabilmektedir. Gürkök Gezer Turizm ile İstanbul Kargın arası seyahat eden yolcuların sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle tek vesayetle Kargın’a ulaşmak son derece büyük önem arz ediyor. Aksi takdirde aktarma yapmak gerekebilmektedir.

Lider Vip Travel İletişim

Telefon: (0212)-429-80-99
E-Posta: bilgi@gurkokgezer.com
Website:

Adres:
Harem Otogarı Peron:37 Üsküdar/İSTANBUL

Lider Vip Travel En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider Vip Travel Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (7)
İyi (2)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (13)
Ortalama Puan

2.57

23 Değerlendirme

C****

****

12-09-2022

Hersey güzeldi


H****

****

31-08-2022

Kek yokmuş ☺️☺️


H****

T****

31-08-2022

Otobüse ve kaptanlara diyecegim yok yanlız host olan arkadastaki davranış kesinlikle tavsiye edilmeyecek seviyede otobüs çorum otogarına yaklaştı istanbul aracımı dıye sordugumda yüzüme dahi bakmadan gidiyor pesinden giderek tekrar soruyorum evet yanıtını kendinden zorla alıyorum valizlerimi yerleştireceğim valizlerimi öyle biryere yerlestitrdiki bidonların uzerine ve motor kısmına cok yakın olduğu ıcın erimis canlatalarım icesirindekiler ziyan oldu almak istemediği için böyle bisey yaptı herneyse otobüse bindik daha hareket etmeden abii cocuklara söyle ellerindekileri dökmesinler dikkat ediyoruz tamam dememe ramen her gelip gecisinde cins cins bakması zahmet edip su dahi vermiyor isteyince orda alabilirsiniz diyor onuda gectim otobüs içerisinde sigara iciyor ilk defa bu firmanda ve bu otobuste şahit oldukarım güler yüz sıfırr daha dinamik olabılır


i****

B****

29-08-2022

İyi bir sıkıntı yaşamadım memun kaldım herkese tavsiye ederim


S****

C****

24-08-2022

23.08.2022 salı saat 16.00 için alınan biletin seferini firma iptal etmiş. Bize atılan mesajı sizin bilet bilgisi ile karıştırmışız.Saat 15.10 da AŞTİ yazıhanesine Bilet ve peron teyiti için uğradığımız halde iptali söylemediler.16.00 ya kadar 28.peronda boşuna beklemişim. Tekrar yazıhaneye uğradık, seferin 17.30 a tehir edildiğini öğrendik.Değişiklik yapıldı...ancak hareket Aştiden 17.45 de başladı. Şükür ki yolculuk sırasında problem yaşanmadı.


S****

Y****

07-07-2022

Çorumdan ankaraya giderken 130tl gittim gelirken 200 tl döndüm arada 1 gün vardı sadece fırsatçılık yapılıyor ayrıca ankaradan coruma donerken muavinden su istedim bu ek otobüs su yok dedi sonradan 2 tane var 1 tanesini vereyim dedi su bile vermediler .


N****

Y****

24-06-2022

Saat 20.30 dan 23.30 a kadar belirtilen yerde beklememize mi yanayım sürekli geliyoruz geliyoruz diyen ancak sonrasında sizi unuttun denmesine mi yanayım kesinlikle mi kesinlikle yanından yakınından dahi geçmeyeceğini firmanın


A****

G****

22-06-2022

Yolculuğumuz 22 ile 10,20 arasında olması gerekiyordu ancak 11,20 de 1 saat gecikmeli gerçekleşti Bunun dışında bir şikayetim yoktur. Beni karşılamak için gelenler beklemek zorunda kaldı


A****

S****

19-06-2022

Memnun kaldık. Teşekkür ederiz.


C****

****

09-05-2022

Guvenli hijyenik