Lüks Gümüşhane Online Otobüs Bileti

Lüks Gümüşhane Hakkında

Lüks Gümüşhane

Turizm şirketlerinin kalitesini belirleyen etmenlerin başında hizmet verdikleri araçların kalitesi gelmektedir. Lüks otobüsler, rahat ve konforlu koltuklarla hizmet veren Lüks Gümüşhane Turizm, size keyifli bir seyahat vaad eder. Peki, otobüs yolculuklarında daha kaliteli bir yolculuk gerçekleştirmek için seyahat şirketinizi seçerken başka nelere dikkat etmelisiniz? Tercih ettiğiniz firmanın personeli güler yüzlü mü? Peki, söz konusu şirket sektörde ne kadar süreli bir tecrübeye sahip? Tüm bu kıstasları iyi değerlendirmeli, seyahat şirketinizi buna göre seçmelisiniz. Daha önce firmayı tercih edip seyahat eden yolcuların tavsiyeleri de size bu konuda yol gösterici olacaktır.

Güvenli, konforlu ve huzurlu yolcu taşımacılığını kendine misyon edinmiş Lüks Gümüşhane Turizm, kısa bir süre içinde hızla gelişmiştir. Firma, müşterilerinin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümler geliştirmeyi, kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı, müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Türkiye’nin birçok bölgesine seferleri olan Lüks Gümüşhane Turizm;  Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Çorum, Düzce, Kırıkkale, Kürtün, Sakarya, Samsun ve Sungurluya seferler düzenliyor. Firmaya ait şubelere gitmeden, çağrı merkezi veya internet sitesinden de otobüs bileti satın alma işleri gerçekleştiriliyor.

Sektörde belirleyici ve referans bir marka olan Lüks Gümüşhane Turizm, müşteri güvenliği için tüm tedbirleri almaktadır. Son model otobüsleri ile hizmet vermekte olan firma, profesyonel çalışanları ile müşterilerinden her zaman tam not alıyor.

Lüks Gümüşhane Turizm Hakkında

Lüks Gümüşhane Turizm 2006 yılında kurulan şehirlerarası karayolu taşımacılık firmasıdır. Ana hareket merkezi Gümüşhane olan firma 4 büyük şehre yolcu taşımaktadır. Bunlar İstanbul, Ankara, Bursa ve Samsun olarak tayin edilmiştir.

Hizmetleri


Lüks Gümüşhane gelişen teknolojiye ayak uydurarak yolcularına hizmet vermeye devam ediyor. Bu kapsamda bilet alım işlemleri internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca sürekli müşterilere özel olarak üyelik sistemi de getirilmiş durumdadır. Böylelikle daha uygun fiyatlara bilet alabilmek de mümkün oluyor.
Uzun süreli yolculuklarda yolcuların sıkılmaması için otobüsler içerisinde televizyonlar bulunmaktadır. Böylelikle yolcular diledikleri şekilde vakit geçirebilmektedir. Tüm araçlarda olmasa da bazı modellerde priz imkanının olması da telefonları şarj etmeyi sağlamaktadır. lüks Gümüşhane Turizm yolcularına ikram vermeyi de ihmal etmiyor. Bu kapsamda soğuk ve sıcak içecekler ile ambalajlı hazır gıdalar yolculara verilmektedir.

Seferleri

Lüks Gümüşhane seferleri merkezinde Gümüşhane yer almaktadır. toplamda 4 büyük ilimize doğrudan sefer düzenleyen firma bu illere giderken pek çok farklı ilden de geçmektedir. Bu nedenle ülkemizin dört bir tarafına sefer düzenliyor diyebiliriz. Sefer düzenlenen 4 ilimiz ise İstanbul, Ankara, Samsun ve Bursa’dır. Her geçen gün filosunu ve ekibini daha da çok büyüten firmanın sefer ve il sayılarını ilerleyen yıllarda artırması da söz konusu olabilir.


Otobüs Filosu

Lüks Gümüşhane filosu 12 adet otobüsten oluşmaktadır. 2006 yılında çok daha küçük bir filoyla işe başlayan Lüks Gümüşhane kısa bir süre içerisinde büyük bir gelişim göstermeyi başarmıştır. Filo içerisinde 2+1 ve 2+2 otobüs modelleri bulunuyor. Otobüslerin yaşlarının genç olduğunu ve sürekli olarak otobüslerin yenilenmesine dikkat edildiğini belirtelim. Böylelikle müşterilere daha rahat bir seyahat imkanı sunuluyor.
Firma uzun süren seyahatlerde dinlenme tesislerinde mola veriyor. Yolculuğun süresine göre molaların sayısında da artış yaşanabiliyor. Ancak firmanın kendisine ait bir dinlenme tesisi bulunmuyor. Bu nedenle anlaşmalı olan tesislerde konaklama gerçekleştiriliyor. Yolcular bu dinlenme tesislerinde yemek ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabilir ve hediyelik eşya alabilir. Namaz kılmak isteyenler mescidi kullanabilir ve temiz hava almak isteyenler alabilir.

Lüks Gümüşhane İletişim

Telefon: (0456)-444-44-29
Telefon: 04562132929
Telefon: 02126583229
E-Posta: bilgi@luksgumushane.com
Website:

Adres:
Belediye Otogarı, No: 7-8, Gümüşhane

Lüks Gümüşhane En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Gümüşhane Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (6)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (2)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

3.55

11 Değerlendirme

Y****

****

31-08-2022

Zamanında


S****

A****

15-05-2022

Bursa Ünye arasi eşimi gönderdim ilgili kaliteli bir firma teşekürler


***

***

09-05-2022

Ben kendim gitmedim ama bileti ben aldım ailem gayet memnun olduklarını ifade ettiler, güler yüzlü ekibe ve emeği geçen herkese çok teşekkürler


S****

Y****

23-03-2022

Guzeldi


A****

H****

03-10-2021

Üşüdük


R****

N****

27-09-2021

Namaz vakitlerinde durması çok güzel, molalarda saatlere uyulmasa da yolcu için belediye otobüsü gibi davransa da maskeye de dikkat edilmese de keske bu eksikler olmasa çok daha memnun kalırdık.


R****

N****

24-09-2021

Şoför sürekli sigara içti pencereyi açıyordu hem soğuk geliyor hem de ses duman iceride geziyor muavin maskesiz yolcular da yer değiştiriyor mesafe yok maske yok gürültü o biçim durmadan gece sabaha kadar bazı yolcuların telefonu çaldı alarm gibi sanki ama hiç uyarı yok hes kodu olmayan yolcular yollarda alındı bunlar sürekli öksürüyordu


R****

N****

24-09-2021

Otobüste covid19 tam bir davetiye maskesiz sanki maske takmak yasak hes kodu sorulmadan yolcular alınıyor yol üzerinde e bunlar durmadan öksürüyorlar. Yolculuk çok yorucu geçti otobüs eski koltuklar çok sıkışık mesafe dar uyuyamadık aynı gün geri dönmemiz gerekiyordu yorgunluk uykusuzluk hayati zehir etti


S****

A****

01-09-2021

iyi


D****

D****

10-02-2021

eşim ve çocuklarım istanbuldan ankaraya geldi.Başta tedirgin olmuştuk fakat çok ilgi ve alakalı olduklarını söylediler.Kaptan ve muavin arkadaşa çok teşekkür ediyoruz.