Sakarya (Adapazarı) - Ordu Otobüs Bileti

Sakarya (Adapazarı) - Ordu Otobüs Seferleri

 • Lüks Artvin Seyahat
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  14:35
  ORDU
  01:50
  140 TL
 • Sakarya VIB
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:00
  ORDU
  02:35
  130 TL
 • Metro Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  17:30
  ORDU
  05:20
  150 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  18:15
  ORDU
  05:35
  150 TL
 • Sakarya VIB
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  19:00
  ORDU
  130 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  20:45
  ORDU
  08:05
  150 TL
 • Sakarya VIB
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  21:00
  ORDU
  06:05
  130 TL
 • Sakarya VIB
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  22:00
  ORDU
  130 TL
 • Metro Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  22:30
  ORDU
  08:50
  150 TL
 • Lüks Artvin Seyahat
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  14:35
  ORDU
  01:50
  130 TL
 • Lüks Gümüşhane
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:00
  ORDU
  05:20
  130 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  18:00
  ORDU
  04:50
  125 TL
Tümünü Göster

Sakarya (Adapazarı) - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Golden Turizm
Görele Seyahat
İstanbul Seyahat
Kanberoğlu
Kaptanoğlu Seyahat
Lüks Karadeniz Seyahat
Lüks Yalova Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Rize Ses Seyahat
Rize Ses Turizm

Sakarya Hakkında

Sakarya kenti, Marmara ve Karadeniz’in kesişimi olan bir bölgededir ve nüfusun çoğu tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlar. Birbirinden farklı kültürlerin buluşma noktası olan Sakarya, 1999 depreminden büyük hasar almış, sanayi alanında yeni yeni canlanmaya başlamıştır.

Hizmet sektöründe çalışan nüfus, çoğunlukla Karadenizlilerden oluşmaktadır. Birçok bilindik markanın bu kentte fabrikası vardır ve insanlara istihdam sağlanmaktadır. Ayrıca elektrik enerjisine katkıda bulunan santrallere de de sahip olan bir ilimizdir.

Tarih öncesi dönemler ve Roma, Bizans kültürüne ait eserlerin sergilendiği Sakarya müzesinde görülmeye değer ürünler sergilenmektedir. Meşhur ıslama köftesi, yöresel ürünlerin en popülerleri arasındadır.

Ayrıca çerkez tavuğu da oldukça sevilen lezzetler arasındadır. Karasu ve Kocaali ilçelerinde deniz turizmi gelişmiş ve yazlık evlerin bulunduğu alanlar yapılmıştır. Birçok mesire yeri ve Sapanca gölü yakınlarındaki piknik alanları dikkat çeken özellikleri arasındadır. 

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Sakarya (Adapazarı) - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  6°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -4°C
 • açık
  Sal
  açık
  -3°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -1°C
 • kar yağışlı
  Per
  kar yağışlı
  -2°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452