Lüks Artvin Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Artvin Seyahat Hakkında

Lüks Artvin Seyahat

Lüks Artvin seyahat 21 Mart 1997 tarihinde Artvin merkezli olarak kuruldu. Kurulduğu tarihte Karadeniz Bölgesi ile büyük şehirlerarasında hizmet veren firma günümüzde seferlerini daha da çok genişletmiştir. Firmanın bünyesinde bulunan otobüslerin tamamı kendisine aittir. 100’den fazla çalışana sahip olan firma 13 farklı terminalde yolcularına hizmet sunuyor. Firmanın sloganının “Zamana Saygılı İşletmecilik” olması da hizmet anlayışlarını yansıtan önemli bir veridir.

Hizmetleri


Lüks Artvin Seyahat ülke genelinde 13 terminaldeki yazıhanesi ve internet sitesi ile hizmet sunuyor. Bu kapsamda yolcular internet sitesinden bilet alabilecekleri gibi doğrudan terminallerden de alabilir. Ancak internet sitesinin gelişen teknoloji ile paralel bir şekilde son derece kaliteli dizayn edildiğini ifade etmek gerekir. Üyelik imkanının da bulunduğu sitede üyelere özel kampanyalar yapılabiliyor.
Firmanın önemli hizmetlerinden birisi de servisinin olmasıdır. Pek çok firmanın servisinin olmaması ve genelde terminallerin şehrin dışında olması büyük mağduriyetlere neden olmaktadır. İşte bunun önüne geçmek için Lüks Artvin Seyahat önemli bir adım atmıştır.
Firmanın otobüslerine de değinecek olursak son model Mercedes araçlara sahip olduğunu ifade etmeden geçmemek gerekir. Bu kapsamda yolcuların aradığı tüm her şey araçlar içerisinde bulunuyor. Wi-fi, priz, radyo, televizyon gibi imkanlar yolcuların istifadesine sunuluyor.
Yolculuk esnasında yolcuların yiyecek ve içecek ihtiyaçlarının karşılanması için ikram da yapılıyor. Bu ikramlarda çay, kahve, meyve suyu ve limonata gibi içeceklerle birlikte paketli gıdalar verilmektedir. Bunlardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Seferleri


Firma Artvin merkezli pek çok ile hizmet götürüyor. Bu kapsamda Artvin’den İstanbul, Ankara, Trabzon, Bursa, Eskişehir, Bolu gibi illere seyahat edilebilir. Bunun yanı sıra daha adını sayamayacağımız pek çok il ve ilçe de bu güzergahlar arasında yer almaktadır.

Dinlenme Tesisleri


Firmanın anlaşma yaptığı pek çok dinlenme tesisi bulunuyor. Otobüsler de bu kapsamda anlaşmalı yerlerde mola vermekte ve yolculara dinlenme imkanı sunulmaktadır. Yolcular bu dinlenme tesislerinde yemek ve tuvalet ihtiyaçlarını giderebilir ve tekrardan yola çıkana kadar temiz havca alabilir. Bunun yanı sıra namaz kılmak isteyen yolcular da ibadetlerini yapabilirler. Hediyelik eşya almak isteyen yolcular için de market bölümünde çeşitli seçenekler sunulmaktadır.

Otobüs Filosu


Lüks Artvin Seyahat otobüs filosu Mercedes Benz yeni Travego ile donatılmış durumdadır. Hem şoför hem de yolcular için büyük bir ayrıcalık sunan bu otobüslerde konfor üst düzeyde sağlanıyor. Firma yaşı küçük olan otobüsleri tercih ederek olası tüm risklerin de önüne geçmektedir. Toplam otobüs sayısı hakkında net bir bilgi olmasa da geniş bir ağa sahip olduğu tahmin edilmektedir. Araçlarda 2+2 ve 2+1 seçeneklerinin bulunması da yolcular için caziptir. Yolcuları pişman etmeyecek bir konfora sahip olan bu araçlar ile çok uzun mesafelerde dahi rahat edilebileceğini ifade etmek gerekir.
 

Lüks Artvin Seyahat İletişim

Telefon: 0541 843 91 04
Telefon: (0466) 212 82 03
Telefon: (0466) 212 45 00
E-Posta: info@luksartvin.com.tr
Website:

Adres:
Beştepe Mahallesi, Sakıp Sabancı Bulvarı AŞTİ, 06510, Yenimahalle/Ankara

Lüks Artvin Seyahat Seferleri

Bilgi bulunamadı!

Lüks Artvin Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Artvin Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

Z****

****

03-06-2021

Güvenle seyahat edebileceginiz firma.