Sakarya (Adapazarı) Trabzon Otobüs Bileti

Sakarya (Adapazarı) - Trabzon Otobüs Seferleri

 • Ali Osman Ulusoy
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  00:30
  TRABZON
  14:35
  530,00 TL
 • Star Diyarbakır
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  14:45
  TRABZON
  04:00
  490,00 TL
 • Golden Turizm
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  22:15
  TRABZON
  12:05
  580,00 TL
 • Metro Turizm
  ADAPAZARI
  00:30
  TRABZON
  14:00
  470,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  18:10
  TRABZON
  08:10
  510,00 TL
 • Sahil Seyahat
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  22:30
  TRABZON
  11:45
  430,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  15:00
  TRABZON
  05:00
  430,00 TL
 • Görele Seyahat
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  23:15
  TRABZON
  13:25
  499,00 TL
 • Mahmut Lüks Deniz Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  17:45
  TRABZON
  14:30
  550,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Sakarya (Adapazarı) - Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Doğu Karadeniz
Efetur
Golden Turizm
Görele Seyahat
Kanberoğlu
Lüks Karadeniz Seyahat
Lüks Yalova Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Rize Ses Seyahat
Rize Ses Turizm

Sakarya (Adapazarı) - Trabzon Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sakarya (Adapazarı) Trabzon arası genellikle 14 saat 5 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Sakarya (Adapazarı) Trabzon arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Doğu Karadeniz, Efetur, Golden Turizm, Görele Seyahat, Kanberoğlu, Lüks Karadeniz Seyahat, Lüks Yalova Seyahat, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Rize Ses Seyahat, Rize Ses Turizm firmalarıdır.
Sakarya (Adapazarı) Trabzon otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 530 TL kadardır.
En ucuz Sakarya (Adapazarı) Trabzon otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Sakarya Hakkında

Sakarya kenti, Marmara ve Karadeniz’in kesişimi olan bir bölgededir ve nüfusun çoğu tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlar. Birbirinden farklı kültürlerin buluşma noktası olan Sakarya, 1999 depreminden büyük hasar almış, sanayi alanında yeni yeni canlanmaya başlamıştır.

Hizmet sektöründe çalışan nüfus, çoğunlukla Karadenizlilerden oluşmaktadır. Birçok bilindik markanın bu kentte fabrikası vardır ve insanlara istihdam sağlanmaktadır. Ayrıca elektrik enerjisine katkıda bulunan santrallere de de sahip olan bir ilimizdir.

Tarih öncesi dönemler ve Roma, Bizans kültürüne ait eserlerin sergilendiği Sakarya müzesinde görülmeye değer ürünler sergilenmektedir. Meşhur ıslama köftesi, yöresel ürünlerin en popülerleri arasındadır.

Ayrıca çerkez tavuğu da oldukça sevilen lezzetler arasındadır. Karasu ve Kocaali ilçelerinde deniz turizmi gelişmiş ve yazlık evlerin bulunduğu alanlar yapılmıştır. Birçok mesire yeri ve Sapanca gölü yakınlarındaki piknik alanları dikkat çeken özellikleri arasındadır. 

Trabzon Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon Trabzon otogarından şehir merkezine ulaşım için genelde minibüsler ve servis araçları kullanılır. Servisler otogarda sürekli bekleme alanlarında harekete hazır bir şekilde bulunmaktadır.

Trabzon otogarından kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirmek istediğinizde, kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs ve dolmuşlar bulunmaktadır. Bu dolmuşlar birçok farklı noktaya ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda bulunan taksiden şehir merkezine ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Taksi için otogardan (0462) 325 47 81 numarası ile taksi çağırabilirsiniz.
Şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşmak için sürekli hazır bekleyen taksilerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanmaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon’da belediyeye ait belediye otobüsleri ve özelleştirilen halk otobüsleri ile ulaşım mümkündür. Halk otobüsleri, Yomra, Sürmene, Rize, Çimenli, Kireçhane, Akçaabat, KTÜ, Çukurçayır güzergahlarına gitmektedir.

Belediye otobüsleri ise; Beşirli Mahallesi, Akçaabat, Sürmene, Yomra, KTÜ Maçka, Of, Yeşiltepe gibi güzergahlara otobüsle ulaşım sağlanır. Otobüslerde Trabzon Kart kullanılmaktadır. 5 TL karşılığında satın alabileceğiniz Trabzon Kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Trabzon’da zaman zaman şehir hava durumu nedeniyle ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle saatlerde değişiklik olabilir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda sürekli hazır bekleyen servislerle merkeze ulaşım yapabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları, Maçka, Beşikdüzü gibi kentlere de ulaşım sağlayan servislerini yolcuları için tahsis etmektedir. 


Minibüslerle Ulaşım

Trabzon’da çok geniş bir dolmuş güzergahı vardır. Dolmuşlar ; Erdoğdu Çatak, Kuruçeşme, Çamlık, Yenimahalle, Yeşiltepe, Aydınlıkevler, Beşirli, Site Karşıyaka, Fatih, Ayasofya, Kurankursu, Bahçecik Yomra bölgelerine ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Sakarya (Adapazarı) - Trabzon Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Trabzon Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  2°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  2°C

Haritada Trabzon

Trabzon Hakkında

Nüfus
768.417
Plaka
61
Telefon Kodu
462