Lüks Muradoğlu Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Muradoğlu Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks Muradoğlu Turizm Hakkında

Lüks Muradoğlu Turizm

Lüks Muradoğlu Turizm
Lüks Muradoğlu Turizm Azerbaycan’dan Türkiye’nin çeşitli noktalarına ulaşımınızı sağlayan, son derece seçkin bir otobüs firmasıdır. Müşterileri için uzun yollarda en lüks konforu sunan bu firma, seyahatiniz boyunca sizlere eşsiz hizmetler de sunacaktır. Eğitimli personeli ve en iyi taşıtlardan oluşan filosu sayesinde müşteri memnuniyetini kusursuz bir biçimde sağlayabilmektedir. Lüks Muradoğlu Turizm şirketi, yolcu taşımacılığı alanında gösterdiği başarıları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Kalitesiyle ulaşım ve seyahat konusunda en üst sıralarda yer almaktadır.  

Otobüs Filosu

Sınırlı sayıda otobüsü bulunan bu firma her zaman için en ayrıntılı bir şekilde bakımı yapılmış filosuyla seyahate hazır bir konumdadır. Şu an için tam olarak 10 adet araç ile hizmet sunmakta olan Lüks Muradoğlu Turizm, günden güne filosunu büyütmeye hazırlanmakta olup, nitelikli hizmetini daha sık ve daha geniş bir ağa sunmaya hazır bir pozisyona geçmeyi planlamaktadır. Bütün şeffaflığı ile kaliteli faaliyetler sergileyen bu firmanın internet sitesi üzerinden filosu hakkında bilgileri görebilmek de mümkündür.

Popüler Güzergâhları

Başlıca güzergahları hakkında bilgilendirme yapılacak olursa, Azerbaycan’ın farklı noktalarından Türkiye’nin farklı noktalarına ulaşım imkanı sunduğunu ifade etmek gerekir. Başlıca kalkış noktaları; Türkiye’de Ankara ve İstanbul (Aksaray) olup, Azerbaycan’da ise Bakü, Gence ve Yevlax olmaktadır.
Kalkış noktalarına göre varış noktaları ise açık bir şekilde aşağıda belirtildiği gibidir:
  • Ankara ve İstanbul (Aksaray) kalkışı için; Bakü, Batum, Gence, Qazax ve Yevlax,
  • Bakü, Gence ve Yevlax kalkışı için; Ankara ve İstanbul (Aksaray).
Türkiye’den Azerbaycan’a giderken veya Azerbaycan’dan Türkiye’ye gelirken tercih edilen rotalar en güzel doğa manzarasını içeren noktalar olmaktadır. Bu uzun yolculuk boyunca durulan durakların her birinde yöreye özgü hediyelik eşyalar veya söz konusu yörenin meşhur bir gıdasını bulma şansınız vardır.

İkram, Hizmet ve Programlar

En nitelikli otobüslerden oluşan bu filoda konfor ve eğlence için bütün donanımlar detaylı bir şekilde düşünülmüştür. Yolculuk deneyiminiz boyunca gezerek ve öğrenerek tanıyacağınız her bir şehir ile turistik bir seyahatten farksız deneyim elde edeceksinizdir.
Bir seyahatiniz boyunca elde edeceğiniz kazanımlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:
  • Ücretsiz TV ve İnternet kullanma imkânı,
  • Sık aralıklarla içecek ikramları,
  • Her öğün için yemek/atıştırmalık ikramları,
  • En eşsiz manzaralara sahip noktalarda mola imkânı,
  • Güler yüzlü ve eğitimli personel ile isteklerinize hızlı cevap ve çözüm elde etme imkânı.
Lüks Muradoğlu Turizm firmasının seçkin personelinin sizlere sunacakları hizmetlerden büyük bir memnuniyet duyacağınızdan emin olabilirsiniz.

Lüks Muradoğlu Turizm İletişim

Telefon: 0312 224 04 02

Adres:
Söğütözü Mah. Aşti Otogarı Dk:13 Çankaya, Ankara

Lüks Muradoğlu Turizm Seferleri

Lüks Muradoğlu Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Muradoğlu Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok