Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Antalya - Burdur Otobüs Bileti

Antalya - Burdur Otobüs Seferleri

 • Pamukkale Turizm
  ANTALYA
  01:00
  BURDUR
  02:20
  25 TL
 • Pamukkale Turizm
  ANTALYA
  06:30
  BURDUR
  08:05
  25 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  ANTALYA
  07:00
  BURDUR
  08:35
  20 TL
 • Pamukkale Turizm
  ANTALYA
  09:00
  BURDUR
  10:40
  25 TL
 • Balıkesir Uludağ
  ANTALYA
  09:30
  BURDUR
  11:05
  20 TL
 • Anadolu Ulaşım
  ANTALYA
  18:00
  BURDUR
  19:35
  27 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  ANTALYA
  20:00
  BURDUR
  21:50
  30 TL
 • Pamukkale Turizm
  ANTALYA
  20:00
  BURDUR
  21:50
  25 TL
 • Pamukkale Turizm
  ANTALYA
  21:00
  BURDUR
  22:35
  25 TL
 • Pamukkale Turizm
  ANTALYA
  22:00
  BURDUR
  23:49
  25 TL
 • Metro Turizm
  ANTALYA
  22:00
  BURDUR
  23:35
  25 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  ANTALYA
  23:00
  BURDUR
  00:50
  20 TL
Tümünü Göster

Antalya - Burdur Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Ses Turizm
Alanyalılar Turizm
Aras Seyahat
Asya Tur
Balıkesir Uludağ Turizm
Ede Turizm
Es Es İsmail Ayaz
Has Diyarbakır Seyahat
Iğdırlı Turizm
İstanbul Kalesi
Metro Turizm
Kırşehir Şanal

Antalya Hakkında

Türkiye’nin dünya çapındaki turizm kenti Antalya, tarihi ve turistik değerleri açısından en önemli kentler arasındadır.

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve yabancı nüfus da barındıran Antalya, Akdeniz bölgesinin batısında yer almaktadır. Antalya körfezi ve Batı Toroslar arasına kurulmuş olan bu şehir, birbirinden muhteşem doğal güzellikleri ile ünlüdür. Karain mağarasında, homo sapiens neandertalensislere ait kemik kalıntılarına rastlanmıştır. Yani bilinen en eski tarih öncesi kalıntılar bu kentte bulunmuştur.

Antik kentleriyle de dikkat çeken Antalya’nın sadece kıyı turizmi değil, kültürel ve sanatsal tarih turizmi de oldukça önemlidir. Bölgede yer alan ve yaygın olan tarım, tropik meyve ve sebzelerin üretimini kolaylaştırmıştır. Bu nedenle ekonomisinde turizm, tarım, sanayi ve taşımacılık da önemli yer edinmiştir. 

Burdur Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Burdur Yakın iller için yerel otobüs firmalarından  en uygun otobüs bileti almak mümkündür. Özellikle Kapadokya, İzmir, Antalya gibi bölgelere sık sık ulaşım sağlanmaktadır.

Otogara ulaşım servis, şehir içi otobüs ve taksilerle yapılmaktadır. Şehir içi otobüslerle ulaşım 6 TL karşılığında satın alınan Burdur kentkart ile yapılabilmektedir. 30 farklı noktada dolum yapılan ve kolay ulaşım sağlayan Burdur Kentkart sayesinde, birçok noktaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Burdur kart dışında otobüs fiyatları 1.75 TL olarak belirlenmiştir. Farklı noktalara ulaşım için otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de gideceğiniz mekanlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogarın karşısına geçerek, bekleme alanından istediğiniz ulaşım aracına binebilirsiniz ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile ulaşım için 24 saat hizmet alabilirsiniz ve 0248 233 50 55 numaralı telefonlardan taksi çağırmanız mümkün olmaktadır. Otogar taksi hizmeti için iletişime geçebileceğiniz taksiler, otogar dışında hizmet vermektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan sabahın erken saatlerinden itibaren şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Burdur Kent Kart ya da bilet alarak binebileceğiniz otobüslerle şehir merkezinden 15 dakikada bir kalkan otobüsler gece en son 00:30’da sefer yapmaktadır. Otogardan şehir merkezine ise, sabah 06:40 ve sonrasında her 5 dakikada bir 19:00’a kadar şehir merkezine otobüs vardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ulusal otobüs firmalarının şehir merkezine servisleri vardır. Burdur kuş gözlem merkezi ve diğer yerlere de şehir merkezinden belirli aralıklarla servis hizmeti verilmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ile toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir. Ekonomik fiyatlarla taşınan minibüs hizmetlerinden yararlanmak için, otobüsünüzün indiği alandaki yazıhanelere danışarak gitmek istediğiniz alana servis, minibüs ve diğer ulaşım seçeneklerini sorabilirsiniz.

En Popüler Antalya - Burdur Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Burdur Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  8°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  9°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  13°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  13°C

Haritada Burdur

Burdur Hakkında

Nüfus
258.339
Plaka
15
Telefon Kodu
248