Başkent Turizm Online Otobüs Bileti

Başkent Turizm Hakkında

Başkent Turizm


Başkent Turizm, Ebru Kıyaker tarafından 2015 yılında Başkent Ankara’da kurulmuş ve merkezi yine Ankara’da olan bir karayolu yolcu taşımacılığı yapan şirkettir. Ankara’dan diğer büyük şehirlere yolcu taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Yolcuların vakitlerine ve haklarına saygılı olmak, çalışanlarının moral ve motivasyonlarının düzeyini arttırmak firmanın vizyonudur. Kalite için; “Önce Güven” sloganıyla yolcuların standartlarını yükseltmek ve kaliteli yolculuk yapmalarını sağlamak, hizmet için; yolcuların beklentisini en kısa sürede çözüme kavuşturmak hedefiyle insan taşımacılığı konusunda mükemmel bir düzeye ulaşmak firmanın misyonudur.


Seferler

Ülkenin Başkentini diğer şehirlerle buluşturan firma; Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Gaziantep, Antalya, Uşak, Konya, Çanakkale, Mersin, Şanlıurfa, Afyon, Aydın, Diyarbakır, Hatay (Antakya), Malatya, Samsun, Erzurum, Van ve İzmit (Kocaeli) noktalarına seferler düzenlemektedir. Firma yeni seferler düzenlemeye ve yeni lokasyonlara ulaşmak için gün geçtikçe daha da hızlı büyümektedir.


Otobüs Filosu

Başkent Turizm otobüs filosundaki araçlar Mercedes-Benz Travego ve Setra markalarından oluşmaktadır. Günden güne büyüyen otobüs filosundaki araçlar yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyededir. Genç bir firma olduğu için araçların kalitesi tatmin edicidir. Ayrıca otobüslerin yaşlarının ortalaması oldukça gençtir.


İkram ve Hizmetler

Başkent Turizm otobüslerinin seferlerinde küçük atıştırmalıklar ile soğuk veya sıcak içecek dağıtımı yapılmaktadır. Dağıtılan gıda ürünleri tazedir. Yolcuların sağlıklı seyahat edebilmeleri adına gıda seçimine dikkat eden firma, diğer hizmetler konusunda da çeşitliliğe sahiptir. Koltuklarda kişiye özel ekranlar ve bu ekranların içinde yolcuların güzel vakit geçirebilmeleri için farklı içerikler bulunmaktadır. Oyunlar, müzik ve film listelerinin yanı sıra güncel televizyon kanalları da bulunmaktadır. Bunlara ek olarak koltuklar arasındaki mesafe geniştir. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve devam ettirmek adına kaliteden ödün verilmeden hizmet edilmektedir. Son olarak araçlarda WiFi hizmeti yolculara sunulmaktadır.

Biletlerinizi bilet.com’dan temin edebilirsiniz. Farklı lokasyonlara ulaşmak için bilet.com sitesini ziyaret edip binlerce seyahat seçeneğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Başkent Turizm İletişim

Telefon: 0 850 2 444 123
E-Posta: destek@baskentturizm.com.tr
Website:

Adres:
Beştepe mah. Mevlana blv. 82/2289 Aşti No 73 Yenimahalle/Ankara

Başkent Turizm Seferleri

Başkent Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Başkent Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (3)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

3.27

11 Değerlendirme

K****

E****

31-08-2022

Yola ilk çıktığında dondurma verdiler eyvallah. Sonrası kabus gibiydi. Önce Terminalin birinde unutuldum. Çıkışa giderken yakaladım otobüsü. Sonra, muavin ineceğim yeri karıştırdı. Sonra da terminale girmedi yol üstünde indirdi. (Bu konuda bilgilendirme yapılmadı. Ben sorunca tesadüfen öğrendim.) Umarım muavinin acemiliğindendir. Yoksa bu kadar ihmalkarlık olamaz


A****

B****

07-07-2022

Afyon'dan Serik'e bilet aldım. Antalya'da aktarma yaptılar bu bir. İkincisi ise beş saatte varmam gerekirken yedi saati geçti yolculuğum. Kötü bir yolcuktu.


A****

S****

05-07-2022

teşekkürler


N****

S****

05-07-2022

teşekkürler memnun kaldık.


A****

T****

24-06-2022

Asla ama asla iyi değil. Seviyesiz bir muavin ve sürücü ile sinir bozucu bir yoldu. Girmelerinin yasak olduğu otogarın kenarında resmen zorla indirildim. Inmek istedigim yeri yolda 3 kere söyledim, ki orada inecek başka insanlar da vardı, ne sürücü ne muavin oradan geçmeyeceğiz demedi. sürücü yolu şaşırdığı için oraya gitmeyip bambaşka bir otogarda bizi indirdi. Ben burada inecektim oraya ne zaman gideceksiniz diyince de bayan bu dolmuş değil dedi. Muavin zaten ayrı bi ciddiyetsiz gerçekten rezalet.


N****

K****

07-06-2022

Karşılama çok iyiydi ama koltuklar arkaya doğru eğimliydi ve rahat değildi.


N****

****

08-05-2022

Sakin ve güzel bir yolculuk oldu


E****

K****

30-04-2022

Hiç rahat değil koltuk lar servis yok


s****

p****

27-04-2022

Bilet. Comdan ve Başkent seyahat firmasından, personelin ilgisinden, kaliteli hizmet yanında bilet ücretinin diğer firmalara göre fazlasıyla ekonomik oluşundan fazlasıyla memnun oldum, ayrıca otobüslerinin yan taraflarına Cumhuriyetimizin kurucusu essiz çlider Atatürk'ün portreleriyle süslenmesine teşekkürler...


E****

****

17-04-2022

Beklediğimden daha iyi çıktı