Bolu Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Bolu - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Lüks Amasya İtimat Turizm
  BOLU
  02:15
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:15
  270,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  BOLU
  02:45
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:15
  150,00 TL
 • Görele Seyahat
  BOLU
  03:05
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  04:18
  300,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  BOLU
  05:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  08:15
  150,00 TL
 • Star Diyarbakır
  BOLU
  08:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  10:00
  150,00 TL
 • Varan Turizm
  BOLU
  14:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:15
  160,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  BOLU
  14:45
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:30
  135,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  BOLU
  01:10
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  03:30
  140,00 TL
 • Niğde Vip Turizm
  BOLU
  02:30
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  04:30
  200,00 TL
 • Villa Turizm
  BOLU
  03:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  04:30
  200,00 TL
 • Metro Turizm
  BOLU
  04:00
  ADAPAZARI
  06:00
  150,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  BOLU
  05:15
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:00
  150,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bolu - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çorum Kargı Turizm
Efe Tur
Köksallar Seyahat
Metro Turizm
Öz Has Bingöl
Şanlıurfa Astor Turizm
Tufan Turizm

Bolu - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bolu Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 7 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Bolu Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Çorum Kargı Turizm, Efe Tur, Köksallar Seyahat, Metro Turizm, Öz Has Bingöl, Şanlıurfa Astor Turizm, Tufan Turizm firmalarıdır.
Bolu Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 270 TL kadardır.
En ucuz Bolu Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Bolu Hakkında

Batı Karadeniz’de yer alan Bolu, bol orman ve yeşil alanıyla en güzel iç ve dış turizm açısından Abant, Yedigöller gibi görsel güzelliklerin ön plana çıktığı Bolu’da, bol miktarda akarsu ve göl bulunmaktadır.


Doğa fotoğrafçılarının makinelerine çok ayar yapmalarına gerek kalmadan birbirinden şık fotoğraflar yakalayacakları bu kentin doğal güzellikleri dünyaca ünlüdür. Mudurnu’daki tavuk fabrikası, Mengen aşçılarının dünya çapındaki ünleri, bu kenti bilindik bir şehir haline getiren detaylardır.

Kış aylarında Bolu çok soğuk olur ve ulaşım aksayabilir. Kış turizmi için Kartalkaya bölgesinde kayak yapılabilir ve birbirinden lezzetli Bolu yemekleri tadılabilir. Nisan ve Kasım ayları arasında Yedigöller ve Abant gölü ziyaret edilebilir ve her mevsim ayrı güzelliği olan doğa güzellikleri keşfedilebilir.

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Bolu - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları