Yeni Aksaray Seyahat Online Otobüs Bileti

Yeni Aksaray Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Yeni Aksaray Seyahat Hakkında

Yeni Aksaray Seyahat

Yeni Aksaray Seyahat Aksaray merkezli olarak 1999 yılında faaliyete geçmiştir. Genel merkezi de Aksaray ilinde yer almaktadır. Gelişen teknoloji karşısında yenilikçi bir anlayışla yaptığı hizmeti geliştirmeye çalışmıştır. Böylece bulunduğu ilde faaliyet gösteren firmalar arasında en lüks ve en konforlu araçlara sahip olan acente konumuna gelmiştir.

Hizmet ve Programları

  • Yeni Aksaray Seyahat müşteri kartı ile her seyahatinizde puan toplar ve topladığınız puanlar ile ücretsiz bilet kazanma şansı kazanırsınız. Müşteri kartlarınızı firmanın tüm şubelerinden temin edilebilirsiniz.
  • Seyahat sonrasında yolcular için ücretsiz servis hizmetleri bulunmaktadır.
  • Yolculuk başlangıcında kolonya ve şeker ikram edilir. Otobüslerde müşteri tercihine bağlı olarak çay, kahve, kola, fanta, meyve suyu, gazoz, su gibi içecekler ikram edilir. Yanında ise müşteri tercihi doğrultusunda bisküvi, kek, kraker, gofret gibi yiyeceklerin ikramı yapılmaktadır. İkramların sunuluş sayısı seyahatin uzunluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yakın mesafe seyahatlerde bir kere ikramlar sunulmaktadır. Su ikramı ise seyahat süresince müşteri isteği doğrultusunda sık sık yapılmaktadır.
  • Otobüs içerisinde ücretsiz internet, LCD ekrandan uydu TV ve film izleme, radyo ve müzik dinleme, LCD ekranda oyun oynama, kulaklık, okuma ışığı, ayarlanabilir koltuk, priz hizmetleri bulunmaktadır.
  • Bagajlarınız için bagaj fişi düzenlenerek olası karışıklıklar önlenmeye çalışılmaktadır.

Seferleri

Yeni Aksaray Seyahat’in ana hareket merkezi Aksaray olup İç Anadolu, Ege ve Akdeniz bölgelerine kadar uzanan seferler yapmaktadır. Ankara, Afyon, Antalya, Konya, Kayseri, İstanbul, İzmir, İzmit, Nevşehir, Sakarya, Uşak illerine seferler düzenlenmektedir. Günlük olarak en çok Ankara, Konya, Kayseri ve Nevşehir illerine sefer düzenlenmektedir. Diğer illere yapılan seferler genellikle 1 veya 2 kere yapılmaktadır.

Otobüs filosu

Firmanın 19 araçtan oluşan otobüs filosu bulunmaktadır.2012 yılında Yeni Aksaray Seyahat hizmetlerindeki konforu ve teknolojiyi arttırmak adına otobüs filosunu yeni nesil araçlar ile değiştirmiştir. Neoplan, Starliner, Cityliner markalarının yeni nesil lüks otobüsleri ile yolculuğun daha konforlu ve modern olması sağlanmıştır. Otobüsler iç dizayn olarak 2+1 veya 2+2 oturma düzenine sahiptir.

Yeni Aksaray Seyahat İletişim

Telefon: (0850) 755 68 68
E-Posta: bilgi@yeniaksarayseyahat.com
Website:

Adres:
Tacin Mah. 102 / Değirmen Sokak Cad. 5 Merkez / Aksaray / TÜRKİYE

Yeni Aksaray Seyahat Seferleri

Yeni Aksaray Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yeni Aksaray Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok