Mersin Villa Seyahat Online Otobüs Bileti

Mersin Villa Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Mersin Villa Seyahat Hakkında

Mersin Villa Seyahat

2006 yılında kurulmuş olan Mersin Villa Seyahat, Türkiye’nin her bölgesinde otobüs taşımacılığı yapıyor. Kuruluşunun ardından geniş bir yelpazede hizmet vermek için farklı lokasyonlarda şubeler açmıştır. Mersin Villa Seyahat genel merkezi, Mersin’de yer almaktadır.

Hizmet ve Programları

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmanın çok sayıda şehirde şubesi var. Şubelerden bilet temin etmek, dilek – şikayetleri iletmek mümkün. Kastamonu, Midyat, Karabük, Aydın, Nazilli, Söke, İzmir, Manisa, Salihli, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl, Bursa, Balıkesir, Adapazarı, Mersin, Pozcu, Ankara, Yenişehir, Adana gibi şehirlerde şubeler bulunuyor.

Mersin Villa Otobüs Özellikleri;

Öncelikle otobüs özelliklerini bilerek, seyahatinizin hizmet kalitesi yüksek bir şekilde gerçekleşecek olduğunu göreceksiniz. Otobüste yer alan USB özelliği, priz özelliği sizin istediğiniz teknolojik aleti şarj etmenize fırsat tanıyacaktır. Bunun dışında yolculuğunuzun keyifli geçmesi açısından, her yolcu için önündeki koltuğun arka bölümüne yerleştirilmiş olan ekranlar olacak. Bu ekranlardan TV izlemek, MP3 dinlemek gibi fırsatları değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde dinleme ve izlemeniz mümkün. Ayrıca kulaklık temin edebilir ya da muavinden kulaklık isteyebilirsiniz. Sizin için özel şekilde sunulan bu hizmet sayesinde, keyifli bir yolculuk sizi bekliyor olacak.

Mersin Villa Seyahat İkramları;

Mersin Villa turizm yolculuğunuz sırasında size ikramlarda bulunacak. Muavinlerin düzenli bir şekilde otobüste kontrollerini yapması ve direkt olarak sizin de talep etmeniz ile yiyecek ve içecek servis edilecektir. Yiyecekler; tuzlu ve tatlı olmak üzere, sizin talebinize göre verilir. Ayrıca içecekler için de sıcak ve soğuk seçenekleri sunulur. Bunların değerlendirmesini yaparak, direkt olarak seyahat edebilirsiniz.

Mersin Villa Seyahat Üyelik;

Sunulan hizmet seçenekleri arasında, yolcuların memnuniyetini sağlamak ve onlara fırsat tanımak için üyelik kabul edilir. Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra ise elde etmiş olduğunuz puanlar ile bir sonraki yolculuğunuzu bedava yapabilirsiniz. Bunun için birikmesi gereken puan ve sizin ne kadar puanınızın olduğu turizm acente çalışanları tarafından bildirilir. Dilediğiniz şekilde üyelik işleminin tamamlanmasını sağlayabilir, villa seyahat ile yolculuk puanı toplayabilirsiniz.

Seferleri

Hangi seferlerin yapıldığı konusunda, Mersin Villa Seyahat bilgi veriyor. Yolculuk öncesinde, online olarak ya da direkt turizm acenteleri aracılığı ile yolculuğunuzun sefer noktalarını belirleyebilirsiniz. Online olarak kontrol etme imkanı da tanınıyor. Geniş bir yelpazede hizmet veriliyor olduğundan, belirlemiş olduğunuz tarihte uygun olması durumunda yolculuğunuzu yapabilirsiniz.
  • Şehirlerarası Seferler: Şehirlerarası seferler gerçekleşecek. Bunları için en çok tercih edilenin, Adana – Mersin – Balıkesir – Adapazarı – Gebze olduğunu söyleyebiliriz. Sizin için uygun olan otogarlardan kalkışın yapılması halinde, siz de direkt olarak şehirlerarası seferlerin gerçekleşmesini sağlayacaksınız.
  • Şehir içi servis: Elbette otogara olan erişiminizin ardından ulaşım için yardım almak isteyebilirsiniz. Bunun için Mersin Villa Seyahat servis seçeneğini değerlendirmeniz mümkün. Otogar üzerinden bindiğiniz servis, güzergah üzerinde olması koşulu ile sizi istediğiniz yere bırakacaktır. Bu sayede herhangi bir şekilde sorun yaşamadan, hem güvenli hem de hızlı şekilde gitmeniz gereken yere ulaşmanız mümkün olacak.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesislerine bakıldığında, Mersin Villa Seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri işletmesi görülmüyor. Ancak, sizin için özel olan şehirlerarası konaklama tesislerinde mutlaka mola veriliyor. Önceden belirlenmiş olan tesislerin hem temiz olmasına hem de kaliteli olmasına dikkat ediliyor. Her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz şekilde seçilmiş olan dinlenme tesislerinde gönül rahatlığı ile hareket edebilirsiniz. Tuvalet ihtiyacınızı karşılama, mescit, yemek, restoran ya da market gibi aklınıza gelebilecek hemen hemen her ihtiyaç için hizmet veriliyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun kaç tane otobüsten oluştuğu bilinmemekle birlikte, genel olarak tercih edilen araçların güvenliği sağlayacak nitelikte olmasına özen gösteriliyor. Otobüslerin geniş bagajlarının olması, yolcu memnuniyetini sağlamak açısından önemlidir. Her araç için yolcuların maksimum 30 kg kadar bir ağırlıkta eşya getirmesi mümkündür. Mersin Villa Seyahat otobüs filosu için tüm araçlarda bunlara dikkat edilerek, seyahat edilmesi sağlanır.
 

Mersin Villa Seyahat İletişim

Telefon: (0212)-444-50-33
Telefon: (0324) 238 26 96
E-Posta: bilgi@mersinvillaseyahat.com
Website:

Adres:
Gazi Mustafa Kemal Bul. 106. Cad. Şehirlerarası Otobüs Terminali No:7 Mersin

Mersin Villa Seyahat Seferleri

Mersin Villa Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mersin Villa Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

H****

B****

23-08-2021

Hayatımda bu kadar rezil bir firma, bu kadar kötü bir otobüs ve bu kadar agresif bir şoför görmedim! 23/08/2021 tarihinde saat 00.30 da Ankara-Silifke bileti aldım. Otobüs bizi Mersin’de bıraktı ve oradan Silifke minibüslerine bindirdi. Mersin’den Silifke’ye tam 2.30 saatte gittik. İmkanınız varsa bu firmadan kesinlikle bilet almayın. Şikayetinizi bildirebileceğiniz bir müşteri hizmetleri bile yok. Anlayacağınız paramızla rezil olduk!!