Mersin Villa Turizm Mersin Villa Turizm Otobüs Bileti

Mersin Villa Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
120
Genel Merkezi
Mersin, Turkey
Kuruluş Tarihi
2018
Firma Puanı
0 / 5

En Popüler Mersin Villa Turizm Otobüs Biletleri

mersin-villa-seyahat 25 Nisan 2024
Afyonkarahisar Konya 600 TL
01:00 04:00 Satın Al
mersin-villa-seyahat 26 Nisan 2024
Aksaray İstanbul (Anadolu) 750 TL
00:59 09:29 Satın Al
mersin-villa-seyahat 22 Nisan 2024
Ankara Kocaeli (İzmit) 550 TL
00:30 04:30 Satın Al
mersin-villa-seyahat 07 Mayıs 2024
Aydın İstanbul 950 TL
10:29 18:59 Satın Al
mersin-villa-seyahat 08 Mayıs 2024
Bolu İstanbul 500 TL
01:45 06:15 Satın Al
mersin-villa-seyahat 25 Nisan 2024
Bursa Eskişehir 200 TL
16:59 20:14 Satın Al
mersin-villa-seyahat 16 Mayıs 2024
Düzce İstanbul 450 TL
02:15 05:45 Satın Al
mersin-villa-seyahat 29 Nisan 2024
Eskişehir İstanbul 370 TL
09:30 15:15 Satın Al
mersin-villa-seyahat 22 Nisan 2024
İstanbul Muğla 998 TL
09:59 19:59 Satın Al
mersin-villa-seyahat 18 Nisan 2024
İzmir İstanbul 600 TL
00:28 06:58 Satın Al
mersin-villa-seyahat 05 Mayıs 2024
Kocaeli (İzmit) Mersin 1.200 TL
11:29 23:29 Satın Al
mersin-villa-seyahat 18 Nisan 2024
Konya Mersin 400 TL
01:59 07:29 Satın Al

Mersin Villa Turizm Hakkında

Mersin Villa Turizm

2006 yılında kurulmuş olan Mersin Villa Seyahat, Türkiye’nin her bölgesinde otobüs taşımacılığı yapıyor. Kuruluşunun ardından geniş bir yelpazede hizmet vermek için farklı lokasyonlarda şubeler açmıştır. Mersin Villa Seyahat genel merkezi, Mersin’de yer almaktadır.

Hizmet ve Programları

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmanın çok sayıda şehirde şubesi var. Şubelerden bilet temin etmek, dilek – şikayetleri iletmek mümkün. Kastamonu, Midyat, Karabük, Aydın, Nazilli, Söke, İzmir, Manisa, Salihli, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl, Bursa, Balıkesir, Adapazarı, Mersin, Pozcu, Ankara, Yenişehir, Adana gibi şehirlerde şubeler bulunuyor.

Mersin Villa Otobüs Özellikleri;

Öncelikle otobüs özelliklerini bilerek, seyahatinizin hizmet kalitesi yüksek bir şekilde gerçekleşecek olduğunu göreceksiniz. Otobüste yer alan USB özelliği, priz özelliği sizin istediğiniz teknolojik aleti şarj etmenize fırsat tanıyacaktır. Bunun dışında yolculuğunuzun keyifli geçmesi açısından, her yolcu için önündeki koltuğun arka bölümüne yerleştirilmiş olan ekranlar olacak. Bu ekranlardan TV izlemek, MP3 dinlemek gibi fırsatları değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde dinleme ve izlemeniz mümkün. Ayrıca kulaklık temin edebilir ya da muavinden kulaklık isteyebilirsiniz. Sizin için özel şekilde sunulan bu hizmet sayesinde, keyifli bir yolculuk sizi bekliyor olacak.

Mersin Villa Seyahat İkramları;

Mersin Villa turizm yolculuğunuz sırasında size ikramlarda bulunacak. Muavinlerin düzenli bir şekilde otobüste kontrollerini yapması ve direkt olarak sizin de talep etmeniz ile yiyecek ve içecek servis edilecektir. Yiyecekler; tuzlu ve tatlı olmak üzere, sizin talebinize göre verilir. Ayrıca içecekler için de sıcak ve soğuk seçenekleri sunulur. Bunların değerlendirmesini yaparak, direkt olarak seyahat edebilirsiniz.

Mersin Villa Seyahat Üyelik;

Sunulan hizmet seçenekleri arasında, yolcuların memnuniyetini sağlamak ve onlara fırsat tanımak için üyelik kabul edilir. Üyelik işleminin tamamlanmasından sonra ise elde etmiş olduğunuz puanlar ile bir sonraki yolculuğunuzu bedava yapabilirsiniz. Bunun için birikmesi gereken puan ve sizin ne kadar puanınızın olduğu turizm acente çalışanları tarafından bildirilir. Dilediğiniz şekilde üyelik işleminin tamamlanmasını sağlayabilir, villa seyahat ile yolculuk puanı toplayabilirsiniz.

Seferleri

Hangi seferlerin yapıldığı konusunda, Mersin Villa Seyahat bilgi veriyor. Yolculuk öncesinde, online olarak ya da direkt turizm acenteleri aracılığı ile yolculuğunuzun sefer noktalarını belirleyebilirsiniz. Online olarak kontrol etme imkanı da tanınıyor. Geniş bir yelpazede hizmet veriliyor olduğundan, belirlemiş olduğunuz tarihte uygun olması durumunda yolculuğunuzu yapabilirsiniz.
  • Şehirlerarası Seferler: Şehirlerarası seferler gerçekleşecek. Bunları için en çok tercih edilenin, Adana – Mersin – Balıkesir – Adapazarı – Gebze olduğunu söyleyebiliriz. Sizin için uygun olan otogarlardan kalkışın yapılması halinde, siz de direkt olarak şehirlerarası seferlerin gerçekleşmesini sağlayacaksınız.
  • Şehir içi servis: Elbette otogara olan erişiminizin ardından ulaşım için yardım almak isteyebilirsiniz. Bunun için Mersin Villa Seyahat servis seçeneğini değerlendirmeniz mümkün. Otogar üzerinden bindiğiniz servis, güzergah üzerinde olması koşulu ile sizi istediğiniz yere bırakacaktır. Bu sayede herhangi bir şekilde sorun yaşamadan, hem güvenli hem de hızlı şekilde gitmeniz gereken yere ulaşmanız mümkün olacak.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesislerine bakıldığında, Mersin Villa Seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri işletmesi görülmüyor. Ancak, sizin için özel olan şehirlerarası konaklama tesislerinde mutlaka mola veriliyor. Önceden belirlenmiş olan tesislerin hem temiz olmasına hem de kaliteli olmasına dikkat ediliyor. Her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz şekilde seçilmiş olan dinlenme tesislerinde gönül rahatlığı ile hareket edebilirsiniz. Tuvalet ihtiyacınızı karşılama, mescit, yemek, restoran ya da market gibi aklınıza gelebilecek hemen hemen her ihtiyaç için hizmet veriliyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun kaç tane otobüsten oluştuğu bilinmemekle birlikte, genel olarak tercih edilen araçların güvenliği sağlayacak nitelikte olmasına özen gösteriliyor. Otobüslerin geniş bagajlarının olması, yolcu memnuniyetini sağlamak açısından önemlidir. Her araç için yolcuların maksimum 30 kg kadar bir ağırlıkta eşya getirmesi mümkündür. Mersin Villa Seyahat otobüs filosu için tüm araçlarda bunlara dikkat edilerek, seyahat edilmesi sağlanır.

Mersin Villa Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular )
Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Mersin Villa Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Mersin Villa Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Mersin Villa Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Mersin Villa Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Mersin Villa Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Mersin Villa Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Mersin Villa Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Mersin Villa Turizm otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bursa, Çanakkale şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 33 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Mersin Villa Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Mersin Villa Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok
Mersin Villa Turizm İletişim
Telefon: (0326)-444-50-33
Telefon: 4445033
Telefon: 03242382696
E-Posta: bilgi@mersinvillaseyahat.com

Adres:
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, 106. Cadde, Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 7, Mersin
Mersin Villa Turizm Sağladığı İmkanlar
Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram