Yükseller Aksaray Birlik Online Otobüs Bileti

Yükseller Aksaray Birlik Hakkında

Yükseller Aksaray Birlik

Türkiye’nin her bölgesinden ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız YÜKSELLER AKSARAY BİRLİK Seyahat kuruluşundan itibaren vermeden yenilikçi ve teknolojik olarak günden güne gelişen sistemi ile ulaşım sektöründe faal olan şirkettir. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmeleri taviz veremeyeceğimiz hizmetimizdir.
 

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen YÜKSELLER AKSARAY BİRLİK Seyahat güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. 2+1 otobüs koltuklarımızla otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hassas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Firmamıza ait Keyif Kart satın alarak indirim kazanabilir ve biriktirdiğiniz puanlarla ücretsiz bilet kazanabilirsiniz.
 

Seferleri

Firmamız Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz. E- bilet hizmetimiz web sitemiz üzerinden güvenli alt yapısı ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca aldığınız e-biletlerinizi seferin düzenleneceği bir günden önce kurye ile tarafınıza ulaşmasını talep edebilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda firmamız sorumlu değildir.
 

Otobüs Filosu

Yükseller Aksaray Birlik Seyahat yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün  son model Travego otobüslerini filosu için tercih etmektedir. 

Yükseller Aksaray Birlik İletişim

Telefon: (0382)-444-68-68
Telefon: 4446868
Telefon: 03822160130
Fax 3822160132
E-Posta: sikayet@aksaraybirlik.com.tr
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 7, Aksaray

Yükseller Aksaray Birlik En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yükseller Aksaray Birlik Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

2

1 Değerlendirme

E****

****

19-06-2022

Şoför sürekli muavini azarladı. Kötüydü