Seç Turizm Online Otobüs Bileti

Seç Turizm Hakkında

Seç Turizm

5 Mart1972 yılında Gaziantep merkezli kurulan Seç firması, Saip Konukoğlu tarafından oluşturulmuştur. Aynı isimle bir baklava firmasının da bulunduğu turizm firması, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.  44 yıldır hizmet veren firma babadan oğula kalma olarak yönetilmeye devam etmektedir. Firmanın aynı zamanda 2000 yılında kurulan kendine ait bir seyahat acentesi de bulunmaktadır. Belirli bölgelere ve şehirlere turlar düzenleyen seyahat acentesi, aynı zamanda oto ve otobüs kiralama hizmetleri de vermektedir.

Hizmet ve Programları

Seç firması, müşterilerine yolculuklarını daha kaliteli hala getirmek ve fırsata dönüştürmek adına seç kart oluşturan firma, kullanıcıların yolculuk yaptıkça puan kazanmalarına ve bu puanlarla bedava yolculuk edebilme imkânı sağlamaktadır. Yolcuların en yakın Seç turizm şubelerinden alabilecekleri Seç kart ile birlikte firmanın tüm avantajlarından faydalanma fırsatı verilmektedir.

Aynı zamanda firmanın kendine ait bir dergisi bulunmaktadır. Seç dergi olarak oluşturulan bu yayın, kurumsal etkinlikler, satılık otobüsler ya da otobüs firmaları ile ilgili bilgiler vermekte ve firma adına hizmet etmeye devam etmektedir.

Seç firmasının yolculukları sırasında müşterilerine pek çok hizmeti de bulunmaktadır. Her yolcunun kendisine ait televizyon ve klima hizmeti bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm yolculara sıcak ve soğuk içecek hizmetleri ile hazır yiyecek sunumları da bulunmaktadır. Oyun ve ücretsiz internet hizmetleri de bulunan firmanın, İphone kullanıcıları adına mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bireyler bu sayede telefonlarından da rahatlıkla bilet rezervasyon işlemlerini yönetebilmektedirler.

Seferleri

Firma Türkiye’nin pek çok bölgesine seferler düzenlemektedir. İç Anadolu, Marmara ve Akdeniz bölgelerine seferleri olan firma, Eskişehir, Yalova, Antalya, Konya, Çanakkale gibi pek çok şehre ulaşım sağlamaktadır. En sık seferlerini ise 1buçuk saat aralıklarla İstanbul’a düzenlemektedir.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Firmanın Kula, Akşehir, Gazipaşa, Hendek, Aksaray, Konya ve Sivrihisar’da dinlenme tesisleri bulunmaktadır.

Değerli dinlenme tesisleri- Kula, Muğla’da yer alan konaklama tesisidir. İzmir- Uşak yolu üzerinde yer alan lokanta ve dinlenme tesisidir.

Şapçı tesisleri- Akşehir, İzmir- İstanbul istikametinde 14.km’de yer almaktadır.

Kaplan tesisleri- Gazipaşa, Antalya ilinin Gazipaşa ilçesinde bulunan tesistir.

Bu tesisler dışında Hendek’te İsmailoğlu tesisleri, Aksaray’da Orhan Ağaçlı tesisleri, Konya’da Demireller tesisleri, Sivrihisar’da Nasrettin Hoca ve Orhan Ağaçlı tesisleri ile firma kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Otobüs Filosu

Seç firması yaklaşık 57 araç ile yolcularına hizmet vermektedir. Kendisine ait 2 aracı bulunan firmanın diğer araçları kiralıktır. Starlin ve Tourliner model kendine ait araçları ve Mercedes marka araçları ile ulaşımlarını sürdürmektedir.
 

Seç Turizm İletişim

Telefon: (0342)-444-44-27
Telefon: 03423289494
Telefon: 03423289595
Fax 3423289848
Website:

Adres:
Yeni Otogar, No: 2-3-4-5, Gaziantep

Seç Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Seç Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (31)
İyi (10)
Orta (4)
Kötü (3)
Çok Kötü (13)
Ortalama Puan

3.7

61 Değerlendirme

Z****

K****

06-01-2022

Teşekkürler.rahat bir yolculuktu.koltuklar da rahat ve kullanışlı idi.


H****

D****

30-12-2021

Doğru düzgün servis yapılmıyor.kitap okuyacaksın, Işıklar saat 20:30 kalkar kalkmaz kapandı. Film izlemek istiyorsun dokunmatiği çalışmıyor.


S****

B****

29-12-2021

Araç eski model ama temiz, personel alakalı, mola zamanlarına tam riayet edildi. Araçtaki TV sistemi çalışmadı. Rahat bir seyahat ti. Teşekkürler.


C****

****

29-12-2021

Güzeldi


M****

G****

26-12-2021

Güzel bir yolculuk


E****

C****

25-12-2021

Şu ana kadar kullandığım en iyi firma hem rahat hem temiz hemde güvenilir


B****

C****

07-12-2021

Merhaba gayet güzel bir yoculuktu...önce emniyet prensibi çok önemseniyor...tebrik ederim...


M****

****

05-12-2021

.


M****

***

29-11-2021

Mükemmel


S****

T****

29-11-2021

Çok memnun kaldim.Sadece film yüklenmemiş ekrana