Seç Turizm Online Otobüs Bileti

Seç Turizm Hakkında

Seç Turizm

5 Mart1972 yılında Gaziantep merkezli kurulan Seç firması, Saip Konukoğlu tarafından oluşturulmuştur. Aynı isimle bir baklava firmasının da bulunduğu turizm firması, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.  44 yıldır hizmet veren firma babadan oğula kalma olarak yönetilmeye devam etmektedir. Firmanın aynı zamanda 2000 yılında kurulan kendine ait bir seyahat acentesi de bulunmaktadır. Belirli bölgelere ve şehirlere turlar düzenleyen seyahat acentesi, aynı zamanda oto ve otobüs kiralama hizmetleri de vermektedir.

Hizmet ve Programları

Seç firması, müşterilerine yolculuklarını daha kaliteli hala getirmek ve fırsata dönüştürmek adına seç kart oluşturan firma, kullanıcıların yolculuk yaptıkça puan kazanmalarına ve bu puanlarla bedava yolculuk edebilme imkânı sağlamaktadır. Yolcuların en yakın Seç turizm şubelerinden alabilecekleri Seç kart ile birlikte firmanın tüm avantajlarından faydalanma fırsatı verilmektedir.

Aynı zamanda firmanın kendine ait bir dergisi bulunmaktadır. Seç dergi olarak oluşturulan bu yayın, kurumsal etkinlikler, satılık otobüsler ya da otobüs firmaları ile ilgili bilgiler vermekte ve firma adına hizmet etmeye devam etmektedir.

Seç firmasının yolculukları sırasında müşterilerine pek çok hizmeti de bulunmaktadır. Her yolcunun kendisine ait televizyon ve klima hizmeti bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm yolculara sıcak ve soğuk içecek hizmetleri ile hazır yiyecek sunumları da bulunmaktadır. Oyun ve ücretsiz internet hizmetleri de bulunan firmanın, İphone kullanıcıları adına mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bireyler bu sayede telefonlarından da rahatlıkla bilet rezervasyon işlemlerini yönetebilmektedirler.

Seferleri

Firma Türkiye’nin pek çok bölgesine seferler düzenlemektedir. İç Anadolu, Marmara ve Akdeniz bölgelerine seferleri olan firma, Eskişehir, Yalova, Antalya, Konya, Çanakkale gibi pek çok şehre ulaşım sağlamaktadır. En sık seferlerini ise 1buçuk saat aralıklarla İstanbul’a düzenlemektedir.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Firmanın Kula, Akşehir, Gazipaşa, Hendek, Aksaray, Konya ve Sivrihisar’da dinlenme tesisleri bulunmaktadır.

Değerli dinlenme tesisleri- Kula, Muğla’da yer alan konaklama tesisidir. İzmir- Uşak yolu üzerinde yer alan lokanta ve dinlenme tesisidir.

Şapçı tesisleri- Akşehir, İzmir- İstanbul istikametinde 14.km’de yer almaktadır.

Kaplan tesisleri- Gazipaşa, Antalya ilinin Gazipaşa ilçesinde bulunan tesistir.

Bu tesisler dışında Hendek’te İsmailoğlu tesisleri, Aksaray’da Orhan Ağaçlı tesisleri, Konya’da Demireller tesisleri, Sivrihisar’da Nasrettin Hoca ve Orhan Ağaçlı tesisleri ile firma kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Otobüs Filosu

Seç firması yaklaşık 57 araç ile yolcularına hizmet vermektedir. Kendisine ait 2 aracı bulunan firmanın diğer araçları kiralıktır. Starlin ve Tourliner model kendine ait araçları ve Mercedes marka araçları ile ulaşımlarını sürdürmektedir.
 

Seç Turizm İletişim

Telefon: (0342)-444-44-27
Telefon: 03423289494
Telefon: 03423289595
Fax 3423289848
E-Posta: sec@sec.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Otogar, No: 2-3-4-5, Gaziantep

Seç Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Seç Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (51)
İyi (15)
Orta (6)
Kötü (5)
Çok Kötü (29)
Ortalama Puan

3.51

106 Değerlendirme

Y****

****

11-09-2022

Seç turizmdan hiç memnun kalmadım ne hizmetinden ne araçtaki konfordan her zaman seç turizmi tercih ediyorum normalde ama bu sefer artık ses turizmden bilet almamaya karar aldım


F****

S****

11-09-2022

Gayet iyi bir yolculuktu. Şoföre ve diğer görevliye teşekkür ederim.


N****

G****

29-08-2022

Arkada oturuyorduk ,, ön tarafın klimasını açıp arkanın klimasını açmadıkları İçin yolculuk sıkıntılı geçti,, sonradan söylememize rağmen bi açıp bi kapadılar ,, tv olmaması da başka eksi yönü,,


B****

x****

27-07-2022

İlk defa bindim, bir daha da binmem. MULTİMEDYA yok, otobüs eski ve çok rahatsız


M****

****

16-07-2022

Rahat bir yolculuk oldu. Teşekkürler


B****

Y****

29-06-2022

EVET MEMNUN KALDIM SEÇ FİRMASI GERÇEKTEN Bİ AYRICALIK...!


A****

T****

21-06-2022

Muavin arkadaşın ilgi alakası ve davranışı iyi olsada koltuğumun kırık olup sürekli geriye yatması memnun edici değildi


M****

Y****

20-06-2022

Yolda hiç uyuyamadım


M****

***

19-06-2022

18.06.2022 tarihinde Gaziantep’ten Kütahya’ya giden akşam 20.30 aracı ile geldim .özellikle muavinden çok memnun kaldım hepimize karşı çok ilgili ve güler yüzlü idi . Lütfen bu kibarlığı için ufakta olsa bir ödül verin


F****

****

17-06-2022

Çok iyiydi memnun kaldım