Gölhisar Turizm Online Otobüs Bileti

Gölhisar Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Gölhisar Turizm Hakkında

Gölhisar Turizm

Gölhisar Turizm, Burdur ilimizde 1 Kasım 2004 tarihinde kurulmuştur. Toplam 45 ortakla kurulan bu firma toplam 3 milyon 750 bin sermaye ile kurulmuştur. Başlangıçta sadece 7 otobüs ile hizmete başlayan Gölhisar Turizm sonrasında filosunu 30’un üzerine çıkarmıştır. Böylelikle geniş bir kitleye hitap eden Gölhisar Turizm 16 ana terminalde hizmet vermektedir. Firma 2013 yılında web sitesini güncelleyerek online bir şekilde de hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmetleri

Gölhisar Turizm klasik olarak bildiğimiz şehirlerarası yolcu taşımacılığı firmalarından biraz farklıdır. Yerel bir firma olması ve sadece civar il ve ilçelere hizmet götürmesinin yanı sıra kargo taşımacılığı yapması da bu firmayı farklı kılan özelliklerdendir. Ayrıca gezi planlayan kimseler araç ihtiyaçlarını da Gölhisar Turizm ile karşılayabilirler. Araç kiralama hizmeti de sunan Gölhisar Turizm ihtiyaca göre araç tahsisi yapabiliyor.
Kısaltılmış hali GÖLTUR olan firma kısa mesafe taşımacılık yaptığı için araçlarında genellikle ikram söz konusu olmamaktadır. Sadece su ve kolonya ikramı gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra araçların kısa mesafe için elverişli olması da televizyonlarının olmamasına neden olmaktadır. Ancak araçlar konfor bakımından yolcuları tatmin edecek bir seviyededir. Zira pek çok yerde ilçeler arası taşımacılık transitlerle gerçekleştirilmekte ve bu da çok yorucu olabilmektedir.
GÖLTUR yerel bir firma olması nedeniyle sefer alanı kısıtlıdır. Gölhisar ile Çavdır arasında hizmet veren firma zaman zaman talep olması halinde civar illere de hizmet götürebiliyor. Hali hazırda 30 adet otobüs filosuna sahip olan firmanın araçları çeşitlilik arz ediyor. Büyük bir kısmı ISUZU marka olsa da arada farklı marka otobüsler de bulunuyor.
Çağın gerekliliklerine uyarak yerel bir firmadan daha fazlası olmaya çalışan bu otobüs firmasının kendine ait dinlenme tesisi yoktur. Ancak bazı uzun süreli yolculuklarda çeşitli tesislerde mola verilmesi söz konusu olabilmektedir. GÖLTUR merkezi Burdur’un ilçesi olan Gölhisar’da yer almaktadır. firma her ne kadar duyurular kısmında online bilet alma işlemini açmış görünse de aktif olarak kullanılmıyor. Bu nedenle bilet almak isteyenlerin firmanın şubelerine giderek işlem yapması gerekmektedir

Gölhisar Turizm İletişim

Telefon: (0248)-411-55-35
E-Posta: goltur@goltur.com
Website:

Adres:
Pazar Mahallesi 15400 Gölhisar/BURDUR

Gölhisar Turizm Seferleri

Gölhisar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gölhisar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

2.4

5 Değerlendirme

A****

T****

14-05-2022

Memnun kaldım. Hem yolculuğumuzdan hemde şoförümüzden. Kendisine teşekkür ederim


Y****

A****

09-05-2022

havasizdi ayakta cok yolcu vardi


***

B****

01-04-2022

Hizli geldi fakat konfotlu degildi


Z****

S****

19-03-2022

Memnun kalmadım. Pandem önlemlerine hiç dikkat edilmiyor. Uyarmama rağmen maskesizler çoktu. Ayaktaki yolcular sıkışıklığı arttırdılar. Sıkıntılı bir yolculuktu.


E****

E****

29-11-2021

Kesinlikle hiç memnun kalmadım ayakta yolcu almak yasak olduğu halde yaklaşık 10 yolcu ayaktaydı ve şöförümüz hala almaya devam etti. Mülteci gibi geldik otobüs çok havasızdı düzeltilmesini rica ederim