Düzce Güven Seyahat Online Otobüs Bileti

Düzce Güven Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Düzce Güven Seyahat Hakkında

Düzce Güven Seyahat

Düzce Güven Seyahat

Düzce Güven Seyahat, 2000 yılında kurulmuştur. Merkezi Düzce’de olan turizm firması, taşımacılık sektöründe müşterilerine sergilediği yenilikçi misyon ve vizyon prosedürleriyle defalarca tercih edilebilirliğini, desteğini ve güvenini kazanmıştır. Eksiksiz müşteri memnuniyetini vizyon olarak bünyesinde daimî olarak yer veren firma: yenilikçi, dinamik ve profesyonel ekibiyle şehirler arası yolcu taşımacılığında hizmet vermektedir.

Otobüs Filosu

Düzce Güven Seyahat, rakipleri arasında en çok filosunda yer alan son model teknolojiye sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Yolcular için oluşturulan modern sistemlerle müşterilerinin başta güvenliği, sonrasında da seyahat süresince koruyabilecekleri daimî konforunu ilke edilen firma: güler yüzlü personelleriyle ülke genelinde birçok il ve ilçeye hizmet vermeye devam ediyor. Otobüslerinde standart ikili koltuklarının yanı sıra, yalnız seyahat eden yolcular için tek kişilik koltuklar da yer almaktadır. Tekli koltuklar, sosyal mesafe sınırı içerisinde artık en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.
Yolcuların sağlığını oldukça önemseyen Düzce Güven Seyahat, otobüslerinde bulunan bilgisayarlı klima sistemi ile, her 30 saniyede otobüs içerisindeki hava yenileniyor ve filtre sistemi ile dışarıdan gelen zararlı gaz ve benzeri müşteri sağlığını etkileyebilecek unsurları arındırarak iç hava sistemini taze ve temiz tutuyor, belirlenen bu prosedür 4 mevsim değişken unsurlarıyla daimî devam etmektedir. Oluşturulan bu sistemde herhangi bir sorun çıkması durumunda veya teknik arızaların oluşmasında, kaptanın sürücü sisteminde izlediği panel ile olası bir sorun anında çözülebiliyor. Firma otobüsleri, iklime dair oluşabilecek herhangi bir sorunu önceden önlem alarak oluşturuyor, bunlar: karlı, buzlu yollarda oluşabilecek patinaj için ASR sistemi, ani frenlerde aracın kaymalarını önleyen ABS sistemleridir.
 

Popüler Güzergahları

Düzce Güven Seyahat’in en popüler güzergahları şu şekilde sıralanıyor:
  • Bolu-Ankara
  • Ankara-Bolu
  • Sakarya-İstanbul
  • İstanbul-Sakarya
  • Hendek-Esenler (Bayrampaşa)
  • Esenler (Bayrampaşa)-Hendek
  • Esenler (Bayrampaşa)-Düzce
  • İstanbul-Düzce
  • Düzce-İstanbul
  • Ankara-Düzce
 
 

İkram, Hizmet ve Programlar

Düzce Güven Seyahat, müşteri memnuniyeti ve müşterilerinin seyahat seçimlerinde devamlılığını kazanmak için oluşturduğu sistemde, konforun yanında güncel teknolojik yenilikleri de müşterilerine sağlamayı gerçekleştiriyor. Firma, 2+1 araçlarının genişletilmiş koltuk aralığıyla her müşterinin birbirini rahatsız etmeden ayrı ayrı konforu sağlanıyor. Her koltukta bulunan LED ekranlar ile televizyon, film ya da müzik dinleme aktivitelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, panellerde bulunan USB seçeneği ile telefonunuzu bağlayarak kendi istediğiniz bir yayını açabilir ya da USB seçeneğinden faydalanarak teknolojik aletlerinizi yolculuğunuz boyunca sınırsız şarj edebilir ve otobüste yer alan kesintisiz son teknoloji 4.5G mobil internet erişimini ücretsiz sağlayabilirsiniz. Tam donanımlı mutfağının iddiasıyla, yolculuğunuz boyunca faydalanabileceğiniz yiyeceklerin yanında sıcak soğuk içecekler de yanında yer alıyor. Siz de bu sınırsız hizmeti seyahatiniz boyunca yaşamak isterseniz Düzce Güven Seyahat’in en ucuz biletlerini sitemizden alabilir ve bu konfordan içiniz rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Düzce Güven Seyahat İletişim

Telefon: 904446781
E-Posta: info@duzceguven.com.tr
Website:

Adres:
Düzce Şehirler Arası Otobüs Terminali Düzce / Türkiye

Düzce Güven Seyahat Seferleri

Düzce Güven Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Düzce Güven Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3

2 Değerlendirme

E****

O****

20-07-2021

Maskesiz yolcuların arasında .iki Kaçak yolcu ile yolculuk yaptık .hele arkamızda 3 yaşında kendini bethofin sanıp arya söylemeye çalışan ile organize olmuş kedi yavrusu miyavlamasi muhteşem bir gece yasattiniz bana ve aileme


G****

****

02-07-2021

Gerçekten çok memnun kaldım