Ankara Düzce Otobüs Bileti

Ankara - Düzce Otobüs Seferleri

 • Süha Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  04:00
  DÜZCE
  07:30
  220,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  07:00
  DÜZCE
  10:00
  150,00 TL
 • Villa Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  19:30
  DÜZCE
  23:00
  190,00 TL
 • Adiyaman Ünal
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  DÜZCE
  04:00
  200,00 TL
 • Niğde Vip Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  DÜZCE
  03:30
  220,00 TL
 • Sivas Huzur Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  DÜZCE
  03:39
  299,00 TL
 • Bingöl Yüzenada
  ANKARA (AŞTI)
  01:30
  DÜZCE
  05:00
  290,00 TL
 • Mardin Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  03:30
  DÜZCE
  07:00
  200,00 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA
  03:30
  DUZCE
  07:30
  180,00 TL
 • Siirt Petrol
  ANKARA (AŞTI)
  05:00
  DÜZCE
  21:30
  250,00 TL
 • Mersin Nur Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  18:00
  DÜZCE
  21:15
  220,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  ANKARA
  23:59
  DÜZCE
  02:50
  180,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Düzce Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van Turizm
CSR Seyahat
Divriği Nazar Turizm
Hassoy Turizm
Hatay CSR Turizm
Köksallar Seyahat
Lüks Yalova Seyahat
Martur Trz.Ltd.Şti.
Mersin Nur Turizm
Metro Turizm
Özel Diyarbakır
Kırşehir Şanal

Ankara - Düzce Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Düzce arası genellikle 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Düzce arasında sefer yapan otobüs firmaları Best Van Turizm, CSR Seyahat, Divriği Nazar Turizm, Hassoy Turizm, Hatay CSR Turizm, Köksallar Seyahat, Lüks Yalova Seyahat, Martur Trz.Ltd.Şti., Mersin Nur Turizm, Metro Turizm, Özel Diyarbakır, Kırşehir Şanal firmalarıdır.
Ankara Düzce otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 220 TL kadardır.
En ucuz Ankara Düzce otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Düzce Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce

Ulaşım için genelde belediye otobüslerinin tercih edildiği Düzce otogarı Kiremit Ocağı Mahallesinde bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti almak istediğinizde, her zaman daha nitelikli firmalardan bilet bulma imkanınız vardır. Çünkü Ankara yönüne giden birçok otobüs, bu bölgede aktarma yapmaktadır. Otobüs firmaların özel servis araçları, servis boş olduğu zaman soğuk havalarda farklı firma yolcularını da alabilmektedir.


Otogara kişisel araçlar ya da taksilerle ulaşmak için Google ya da Yandex haritaları kullanabilirsiniz. Kısa süre içinde ulaşabileceğiniz otogardan şehir merkezi 20 dakika kadar sürmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi için 0538 693 46 67 numarasından araç çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım, masraflı bir ulaşım şeklidir ve bu nedenle yüksek ücretler ödeyerek ulaşım sorununu çözmek istemeyenler toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilmektedir.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Düzce otobüslerinde Kart81 ile ekonomik bir şekilde seyahat hizmeti gerçekleştirilmektedir. Belediye otobüslerine sabah 06:30 ve 23:20 saatleri arasında ulaşabilirsiniz ve çift yönlü seferlerle gideceğiniz güzergaha göre hareket edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Birkaç otobüs firmasının şehir merkezi ve ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Servisler ücretsiz olduğu için her zaman yer bulmak ya da servis bulmak mümkün olmamaktadır. Servislerin büyük bir kısmı, şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Düzce’nin çeşitli yerlerine ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım ekonomik sayılmakla birlikte gidilecek olan güzergaha göre ücretler değişmektedir. Ulaşım araçlarının en sık tercih edilenleri otobüsler olduğu için, merkezden minibüslere aktarma yapılarak ulaşım tercih edilmektedir.

En Popüler Ankara - Düzce Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Düzce Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  5°C
 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  3°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  3°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -4°C

Haritada Düzce

Düzce Hakkında

Nüfus
360.388
Plaka
81
Telefon Kodu
380