Süha Turizm Online Otobüs Bileti

Süha Turizm Hakkında

Süha Turizm

Süha Turizm 4 Mayıs 2007 yılında Süleyman HAMURCU tarafından Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği adıyla Kayseri merkezli olarak kurulmuştur. Adı, kurucusunun (Süleyman HAMURCU) ad ve soyadının ilk iki harfinin birleşmesiyle oluşmuştur.

Şirketin genel merkezi Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde Osman Kavuncu Bulvarı üzerindedir.
 

Hizmet ve Programları


Süha Puan: Süha Turizmin internet sitesine girip online bilet aldığınız takdirde TC Kimlik numaranıza belli oranda puan yüklenir. Bu puan 365 gün boyunca geçerli olup bir sonraki bilet alışverişinizde indirim olarak size yansır. Dilerseniz daha çok puan biriktirip daha çok indirim kazanabilirsiniz.

Özel Süha Otobüs Terminali: Süha Turzim’in ayrıca Kayseri’de kendine ait bir terminali de bulunmaktadır.

Mobil Uygulamalar: Süha Turizm mobil uygulaması sayesinde yolcularının bilet alma, yer ayırtma, biriken puanları takip etme gibi hizmetleri kendi telefonlarından kolaylıkla yapabilmelerine imkan sağlamıştır. Uygulamayı Google Play Store ve AppsStore’den indirmek mümkündür.

2+1 Otobüsler: Süha Turizm firması yolcu konforunu ön planda tutan ve uzun seyehatlerde yolcuların daha rahat şartlarda seyahat etmesine olanak sağlayan 2+1 koltuklu otobüsleri de filosuna katmıştır.

İkram Seçenekleri: Süha Turizm otobüslerinde yolculuk süresi boyunca belli aralıklarla sunulan sıcak soğuk içeceklerle aperatif ikramlar da vardır.

Kişisel Multimedya Hizmeti: Süha Turizmin otobüs filosundaki tüm araçlarda bulunan dokunmatik ekranlı paneller sayesinde yolcular; seyahat boyunca TV izleme, film seyretme ve müzik dinleme imkanı bulmaktadır.

220 V Prizler: Araç içindeki prizler de yolculara sunulan bir diğer hizmettir.

Ayrıca tüm Süha Turizm otobüslerinde kablosuz internet erişimi de mevcuttur.


Seferleri

Süha Turizm Kayseri merkezli olmak üzere daha çok Doğu ve Orta Karadeniz (Artvin, Trabzon, Rize, Giresun, Ordu, Samsun, Tokat), İç Anadolu (Kayseri, Sivas, Amasya, Çorum, Ankara, Yozgat, Kırıkkale, Nevşehir, Niğde, Konya) , Ege (Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Uşak) Marmara (Bursa, İstanbul, Sakarya, Yalova) Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu (Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, Hatay, Osmaniye, Şanlıurfa) bölgelerine seferler düzenlemektedir. 
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri 

Süha Turizmin firmaya ait özel konaklama tesisi bulunmamaktadır. Fakat firma tüm seyahatlerinde yolculuk güzergahına göre belli başlı yerlerde mola vererek yolcularının yeme-içme, dinlenme ve ibadetlerini yerine getirmelerini sağlamaktadır.
 

Otobüs Filosu

Süha Turizm otobüs filosunda 90 adet otobüs mevcuttur. Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği Filosu genellikle Mercedes ve Man marka otobüslerden oluşmaktadır.
 

Süha Tur İletişim Bilgileri:

Aşağıda verilen telefon numarası ve web adresi üzerinden tüm müşteriler firmayla iletişime geçip bilet rezervasyonu, bilet alımı, iptali yapabilir; firmayla ilgili dilek ve şikayetleri yetkili mercilerle paylaşabilir:
Telefon: 0850 250 38 38
Website: www.suhaturizm.com.tr

Süha Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Süha Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (13)
İyi (5)
Orta (1)
Kötü (6)
Çok Kötü (34)
Ortalama Puan

2.27

59 Değerlendirme

A****

P****

10-01-2022

Sühadan hiç memnun değilim cimer e de şikayet ettim zaten otogra girecek kadar para alınıyor ama başka bi ilçede bırakıyor şaka gibi


E****

C****

04-01-2022

Beş para etmeyen bir tur firması yolculuk başladığında ne ikram nede bir su vermeyi çok gördüler bunları geçtim arka tarafta oturuyordum hiç bir şekilde ısıtıcı çalışmıyordu mola yerinde şöföre söyledim muavin ilgilenecek dendi bu kadar aciz bir firma ilk defa gördüm yazıklar olsun Süha turizim


S****

K****

30-12-2021

Cok memnun kaldik tesekkurler


S****

K****

21-12-2021

Hiç mennun kalmadım süha benim firma otogara girmedi diğer otobüs tesise götürüp teslim etti üstelik otogarda bize saygısızlık ve terbiyesizlik yaptılar bu ikinci bayanların üstüne yürüyorlar


***

K****

21-12-2021

Teşekkür ederim


O****

****

18-12-2021

Koltuk iyiydi , tam zamanında yetiştik benim için fiyatına göre iyi bir yolculuğıydı.


S****

****

18-12-2021

Buz gibi havada yağmurda 45 dakka sonra geldi araç aracı arıyorum beyfendi yol kapalı kaza var diyor aynı saatte çıkan 2 firma nasıl eliyor arabalar nasıl geçiyor anlamadım.musteri hizmetleri sizi arayacağım deyip geri araması yok.


N****

K****

25-11-2021

Oturduğum koltuk kırıktı ve arabanız çok eskiydi. Hiç rahat bir yolculuk olmadı. Oturduğum zaman koltuk batıyordu. Telefon şarj yeri bozuktu.


E****

E****

21-11-2021

Süha Turızmı tercih etmem . Ne kalkışta ne de molalarda (Örn: Otobüs otogara kalkış saatinden 15 dk sonra geldi. başta yarım saat zaman kaybettik.30 dk mola denip 50 dk verildi.)sureye asla uyulmadı. Yolda yolcu beklemek için bile durdu. Kaptan gecikmelerle ilgili açıklama bile yapmadı. Maske uyarısı hiç yapılmadı. Çoğu yolcu maskesizdi. Muavin servis sırasında hiç eldiven takmadı. Varış noktamıza çok geç vardık.


S****

***

19-11-2021

Asla memnun kalmadım. Kayseriden Ankaraya hergün saat 17:00 diye satılan araç kesinlikle bu saatte hareket etmiyor.Perona gelmesi bile 17:30 u buluyor. Her hafta seyahat ediyorum Ankara kayseri arası kesinlikle maske takılması hususunda ikaz etmeyi bırakın muavin dahi takmıyor. 18.11.2021 tarihli gece 03:30 Ankara kayseri aracı muavin maskesiz yolcuların neredeyse yarıdan fazlası maskesiz. Yolcu alıyor maske takın dahi demedi. Bir sonraki yolculukta video çekip bakanlığa ileticem ve basına ..