Süha Turizm Online Otobüs Bileti

Süha Turizm Hakkında

Süha Turizm

Süha Turizm 4 Mayıs 2007 yılında Süleyman HAMURCU tarafından Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği adıyla Kayseri merkezli olarak kurulmuştur. Adı, kurucusunun (Süleyman HAMURCU) ad ve soyadının ilk iki harfinin birleşmesiyle oluşmuştur.

Şirketin genel merkezi Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde Osman Kavuncu Bulvarı üzerindedir.
 

Hizmet ve Programları


Süha Puan: Süha Turizmin internet sitesine girip online bilet aldığınız takdirde TC Kimlik numaranıza belli oranda puan yüklenir. Bu puan 365 gün boyunca geçerli olup bir sonraki bilet alışverişinizde indirim olarak size yansır. Dilerseniz daha çok puan biriktirip daha çok indirim kazanabilirsiniz.

Özel Süha Otobüs Terminali: Süha Turzim’in ayrıca Kayseri’de kendine ait bir terminali de bulunmaktadır.

Mobil Uygulamalar: Süha Turizm mobil uygulaması sayesinde yolcularının bilet alma, yer ayırtma, biriken puanları takip etme gibi hizmetleri kendi telefonlarından kolaylıkla yapabilmelerine imkan sağlamıştır. Uygulamayı Google Play Store ve AppsStore’den indirmek mümkündür.

2+1 Otobüsler: Süha Turizm firması yolcu konforunu ön planda tutan ve uzun seyehatlerde yolcuların daha rahat şartlarda seyahat etmesine olanak sağlayan 2+1 koltuklu otobüsleri de filosuna katmıştır.

İkram Seçenekleri: Süha Turizm otobüslerinde yolculuk süresi boyunca belli aralıklarla sunulan sıcak soğuk içeceklerle aperatif ikramlar da vardır.

Kişisel Multimedya Hizmeti: Süha Turizmin otobüs filosundaki tüm araçlarda bulunan dokunmatik ekranlı paneller sayesinde yolcular; seyahat boyunca TV izleme, film seyretme ve müzik dinleme imkanı bulmaktadır.

220 V Prizler: Araç içindeki prizler de yolculara sunulan bir diğer hizmettir.

Ayrıca tüm Süha Turizm otobüslerinde kablosuz internet erişimi de mevcuttur.


Seferleri

Süha Turizm Kayseri merkezli olmak üzere daha çok Doğu ve Orta Karadeniz (Artvin, Trabzon, Rize, Giresun, Ordu, Samsun, Tokat), İç Anadolu (Kayseri, Sivas, Amasya, Çorum, Ankara, Yozgat, Kırıkkale, Nevşehir, Niğde, Konya) , Ege (Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Uşak) Marmara (Bursa, İstanbul, Sakarya, Yalova) Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu (Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, Hatay, Osmaniye, Şanlıurfa) bölgelerine seferler düzenlemektedir. 
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri 

Süha Turizmin firmaya ait özel konaklama tesisi bulunmamaktadır. Fakat firma tüm seyahatlerinde yolculuk güzergahına göre belli başlı yerlerde mola vererek yolcularının yeme-içme, dinlenme ve ibadetlerini yerine getirmelerini sağlamaktadır.
 

Otobüs Filosu

Süha Turizm otobüs filosunda 90 adet otobüs mevcuttur. Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği Filosu genellikle Mercedes ve Man marka otobüslerden oluşmaktadır.
 

Süha Tur İletişim Bilgileri:

Aşağıda verilen telefon numarası ve web adresi üzerinden tüm müşteriler firmayla iletişime geçip bilet rezervasyonu, bilet alımı, iptali yapabilir; firmayla ilgili dilek ve şikayetleri yetkili mercilerle paylaşabilir:
Telefon: 0850 250 38 38
Website: www.suhaturizm.com.tr

Süha Turizm İletişim

Telefon: (0352)-444-11-38
Telefon: 08502503838
E-Posta: suha@suha.com.tr
Website:

Adres:
Osman Kavuncu Bulvarı, No: 222, Kocasinan, Kayseri

Süha Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Süha Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (19)
İyi (5)
Orta (2)
Kötü (7)
Çok Kötü (48)
Ortalama Puan

2.26

81 Değerlendirme

S****

B****

21-06-2022

Teşekkür ederimçift koltuklarda priz olmadığı belirtilebilir


S****

K****

19-06-2022

Teşekkürler


***

y****

10-06-2022

Sıkıntılı tavsiye edilmez kalifiye muavin yok çok yere uğruyor uzun sürüyor


M****

G****

03-06-2022

At arabasından farksız. Şanlıurfa dan Maraşa bilet aldim.Sacma sapan yerlerde boşuboşuna durduk vakit kaybettik varacagimiz yere planlanandan yarimsaat sonra vardık. Ayrıca muavin kabadayı kabadayı emreder şekilde konuşuyor. Birşey soruyorum gevşek gevşek cevap veriyor. Birdaha yolculuk yapmayacağım bir firma.


C****

K****

23-05-2022

Kaza yaptık, ölüm yoktu, hafif yaralananlar oldu.


H****

E****

22-05-2022

Yorum yapmamam daha sağlıklı…


C****

K****

22-05-2022

Hiç memnun değildim. Koltuklar hoc rahat değildi. Ve otobüs içerisinde çok rahatsız edici bir koku vardı. Resmen yolculuk değil eziyet çektim. Ve koltuk altı ayak koymak için basamak yoktu bir daha asla tercihim Süha firması olmayacaktır iyi günler dilerim.


N****

a****

21-05-2022

6 saat kurali zirvasi yüzünden biletimi aciga aldirmayan firma. Sayelerinde 1,5 saat otobüs kalkis saatini bekleyecegim. Bu bilet kendilerinden aldigim son bilet olacak.


H****

***

13-05-2022

Asla almayın bu firma kesinlikle yolcuyu düşünmüyor yolda kalırsınız


H****

T****

03-05-2022

Olumsuz olarak unutamayacağım seyahatler arasında bir numarada yerini aldı.