Süha Turizm Online Otobüs Bileti

Süha Turizm Hakkında

Süha Turizm

Süha Turizm 4 Mayıs 2007 yılında Süleyman HAMURCU tarafından Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği adıyla Kayseri merkezli olarak kurulmuştur. Adı, kurucusunun (Süleyman HAMURCU) ad ve soyadının ilk iki harfinin birleşmesiyle oluşmuştur.

Şirketin genel merkezi Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde Osman Kavuncu Bulvarı üzerindedir.
 

Hizmet ve Programları


Süha Puan: Süha Turizmin internet sitesine girip online bilet aldığınız takdirde TC Kimlik numaranıza belli oranda puan yüklenir. Bu puan 365 gün boyunca geçerli olup bir sonraki bilet alışverişinizde indirim olarak size yansır. Dilerseniz daha çok puan biriktirip daha çok indirim kazanabilirsiniz.

Özel Süha Otobüs Terminali: Süha Turzim’in ayrıca Kayseri’de kendine ait bir terminali de bulunmaktadır.

Mobil Uygulamalar: Süha Turizm mobil uygulaması sayesinde yolcularının bilet alma, yer ayırtma, biriken puanları takip etme gibi hizmetleri kendi telefonlarından kolaylıkla yapabilmelerine imkan sağlamıştır. Uygulamayı Google Play Store ve AppsStore’den indirmek mümkündür.

2+1 Otobüsler: Süha Turizm firması yolcu konforunu ön planda tutan ve uzun seyehatlerde yolcuların daha rahat şartlarda seyahat etmesine olanak sağlayan 2+1 koltuklu otobüsleri de filosuna katmıştır.

İkram Seçenekleri: Süha Turizm otobüslerinde yolculuk süresi boyunca belli aralıklarla sunulan sıcak soğuk içeceklerle aperatif ikramlar da vardır.

Kişisel Multimedya Hizmeti: Süha Turizmin otobüs filosundaki tüm araçlarda bulunan dokunmatik ekranlı paneller sayesinde yolcular; seyahat boyunca TV izleme, film seyretme ve müzik dinleme imkanı bulmaktadır.

220 V Prizler: Araç içindeki prizler de yolculara sunulan bir diğer hizmettir.

Ayrıca tüm Süha Turizm otobüslerinde kablosuz internet erişimi de mevcuttur.


Seferleri

Süha Turizm Kayseri merkezli olmak üzere daha çok Doğu ve Orta Karadeniz (Artvin, Trabzon, Rize, Giresun, Ordu, Samsun, Tokat), İç Anadolu (Kayseri, Sivas, Amasya, Çorum, Ankara, Yozgat, Kırıkkale, Nevşehir, Niğde, Konya) , Ege (Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Uşak) Marmara (Bursa, İstanbul, Sakarya, Yalova) Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu (Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, Hatay, Osmaniye, Şanlıurfa) bölgelerine seferler düzenlemektedir. 
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri 

Süha Turizmin firmaya ait özel konaklama tesisi bulunmamaktadır. Fakat firma tüm seyahatlerinde yolculuk güzergahına göre belli başlı yerlerde mola vererek yolcularının yeme-içme, dinlenme ve ibadetlerini yerine getirmelerini sağlamaktadır.
 

Otobüs Filosu

Süha Turizm otobüs filosunda 90 adet otobüs mevcuttur. Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği Filosu genellikle Mercedes ve Man marka otobüslerden oluşmaktadır.
 

Süha Tur İletişim Bilgileri:

Aşağıda verilen telefon numarası ve web adresi üzerinden tüm müşteriler firmayla iletişime geçip bilet rezervasyonu, bilet alımı, iptali yapabilir; firmayla ilgili dilek ve şikayetleri yetkili mercilerle paylaşabilir:
Telefon: 0850 250 38 38
Website: www.suhaturizm.com.tr

Süha Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Süha Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (8)
İyi (5)
Orta (1)
Kötü (4)
Çok Kötü (20)
Ortalama Puan

2.39

38 Değerlendirme

Y****

***

21-09-2021

Kayseri'li olduğum için, kendi firmamiz ile seyehat edeyim dedim. Fakat seyehatim 35 dakika rötarlı başladı. Kağnı misali yolculuk yaptık. Bu firma ile tekrar seyehat mi? Asla.


Y****

P****

15-09-2021

İnternette non-stop yazmışsınız 2 saat 15 dakikada gideceğinizi iddaa ettiğiniz yolu 3 saat 45 dakikada gittik. Ben inandım işime geç kaldım benden sonrakiler inanmasın diye yazıyorum .


M****

K****

04-09-2021

Gece yolculuğunda kaptan yüksek sesle halk müziği ve arabesk müzik dinlemekte bir sakınca görmedi.Yolcuyu dikkate almayan taşımacılık anlayışı hükmünü sürmeye devam ediyor.


B****

B****

21-08-2021

Çok iyi


F****

S****

25-07-2021

Mavin çok kaba davranışları vardı ayrıca bu pandemi döneminde bir defa olsun kolanya dağıtımı olmadı saatinde kalkmadı saymakla bitmez.mavinlere eğitim verilmesi gerekiyor.


A****

A****

23-07-2021

Şoför mavi maske takmıyor koyu tedbirleri hiç uyulmuyor ışıklandırma havalandırma koltukların üzerine denk gelmiyor normal vaktinden 2 saat daha geç geldi hiç memnun kalmadım.


E****

C****

16-07-2021

Tek kelimeyle berbat kaptan neredeyse tüm benzinlikcide tüm yol kenarlarında durdu kendi kişisel buna emlak almaksa dahil duran bir firma daha önce görmemiştim olabildiğince yavaş gitti ikram sadece bir kere verildi oda çaydı ve dememizle geldi kaptan ve muavini hiç beğenmedim


E****

y****

15-07-2021

Çok Memnun Kaldım İlgili Güler Yüzlü Saygılı Çaışanları Sayesinde Rahat bi Yolculuk Yaptım Bundan Sonraki Tercihim Süha Turizim


T****

E****

11-07-2021

10. 07.10.2021 Ankara Kayseri arası 4 kişi yolculuk yaptık gayet temiz samimi güzel yolculuğumuz oldu. Ekonomik yönden de ucuz idi Süha turizme teşekkürler tercihim bundan sonra Süha Turizim


F****

****

26-06-2021

15 dk rötarlı kalktı k.mARAŞ SONRASI OTOBANA girmedi. Ara yollardan (asfalt olamyan yollardan) Gaziantep e girdi. 6 saatlik yolda mola vermedi. KÖTÜ KÖTÜ ÇOOK KÖTÜ