Süha Turizm Online Otobüs Bileti

Süha Turizm Hakkında

Süha Turizm

Süha Turizm 4 Mayıs 2007 yılında Süleyman HAMURCU tarafından Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği adıyla Kayseri merkezli olarak kurulmuştur. Adı, kurucusunun (Süleyman HAMURCU) ad ve soyadının ilk iki harfinin birleşmesiyle oluşmuştur.

Şirketin genel merkezi Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde Osman Kavuncu Bulvarı üzerindedir.
 

Hizmet ve Programları


Süha Puan: Süha Turizmin internet sitesine girip online bilet aldığınız takdirde TC Kimlik numaranıza belli oranda puan yüklenir. Bu puan 365 gün boyunca geçerli olup bir sonraki bilet alışverişinizde indirim olarak size yansır. Dilerseniz daha çok puan biriktirip daha çok indirim kazanabilirsiniz.

Özel Süha Otobüs Terminali: Süha Turzim’in ayrıca Kayseri’de kendine ait bir terminali de bulunmaktadır.

Mobil Uygulamalar: Süha Turizm mobil uygulaması sayesinde yolcularının bilet alma, yer ayırtma, biriken puanları takip etme gibi hizmetleri kendi telefonlarından kolaylıkla yapabilmelerine imkan sağlamıştır. Uygulamayı Google Play Store ve AppsStore’den indirmek mümkündür.

2+1 Otobüsler: Süha Turizm firması yolcu konforunu ön planda tutan ve uzun seyehatlerde yolcuların daha rahat şartlarda seyahat etmesine olanak sağlayan 2+1 koltuklu otobüsleri de filosuna katmıştır.

İkram Seçenekleri: Süha Turizm otobüslerinde yolculuk süresi boyunca belli aralıklarla sunulan sıcak soğuk içeceklerle aperatif ikramlar da vardır.

Kişisel Multimedya Hizmeti: Süha Turizmin otobüs filosundaki tüm araçlarda bulunan dokunmatik ekranlı paneller sayesinde yolcular; seyahat boyunca TV izleme, film seyretme ve müzik dinleme imkanı bulmaktadır.

220 V Prizler: Araç içindeki prizler de yolculara sunulan bir diğer hizmettir.

Ayrıca tüm Süha Turizm otobüslerinde kablosuz internet erişimi de mevcuttur.


Seferleri

Süha Turizm Kayseri merkezli olmak üzere daha çok Doğu ve Orta Karadeniz (Artvin, Trabzon, Rize, Giresun, Ordu, Samsun, Tokat), İç Anadolu (Kayseri, Sivas, Amasya, Çorum, Ankara, Yozgat, Kırıkkale, Nevşehir, Niğde, Konya) , Ege (Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Uşak) Marmara (Bursa, İstanbul, Sakarya, Yalova) Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu (Antalya, Mersin, Adana, Gaziantep, Hatay, Osmaniye, Şanlıurfa) bölgelerine seferler düzenlemektedir. 
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri 

Süha Turizmin firmaya ait özel konaklama tesisi bulunmamaktadır. Fakat firma tüm seyahatlerinde yolculuk güzergahına göre belli başlı yerlerde mola vererek yolcularının yeme-içme, dinlenme ve ibadetlerini yerine getirmelerini sağlamaktadır.
 

Otobüs Filosu

Süha Turizm otobüs filosunda 90 adet otobüs mevcuttur. Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği Filosu genellikle Mercedes ve Man marka otobüslerden oluşmaktadır.
 

Süha Tur İletişim Bilgileri:

Aşağıda verilen telefon numarası ve web adresi üzerinden tüm müşteriler firmayla iletişime geçip bilet rezervasyonu, bilet alımı, iptali yapabilir; firmayla ilgili dilek ve şikayetleri yetkili mercilerle paylaşabilir:
Telefon: 0850 250 38 38
Website: www.suhaturizm.com.tr

Süha Turizm İletişim

Telefon: (0352)-444-11-38
Telefon: 08502503838
E-Posta: suha@suha.com.tr
Website:

Adres:
Osman Kavuncu Bulvarı, No: 222, Kocasinan, Kayseri

Süha Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Süha Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (23)
İyi (5)
Orta (3)
Kötü (8)
Çok Kötü (54)
Ortalama Puan

2.3

93 Değerlendirme

E****

***

08-09-2022

6-7 saatlik yolu 9 saatten fazla sürede geldik şöför yolculara ehliyeti olan var mı diye soruyor gidene kadar 50 yere uğradı yolculara konuşma tarzı çok kabaydı asla tercih etmeyin


A****

S****

02-09-2022

Teşekkürler


A****

S****

02-09-2022

Teşekkürler


E****

M****

31-08-2022

Maalesef memnun kalmadım 40 kapıya uğrayarak 14 saate yakın zamanda varış noktamıza ulaştık, anlayamıyorum bu zaman diliminde insanlar uluslarasi yolculuklarda uzak doğuya uçuyor, biz otobüsle 9 saatlik yolu 14 saatte geliyoruz, tamamen saçmalık, yorgunluk ve zaman kaybı


A****

A****

28-08-2022

Bu şirketle seyahat etmenizi asla tavsiye etmem Koltuklar aşınmış


***

***

04-08-2022

Firmayi arayarak 15 ağustosa erteledim. 3 koltuguda. Daha yolculuk yapmadim...


O****

****

28-07-2022

kayseri firması ve kayserili olmama rağmen asla memnun kalmadık. 1- wifi asla çalışmadı ne zaman sorsak kem küm 12 saat yolda. 2- klima asla çalışmadı ALANYA gibi yerden geliyor piştik resmen havale geçirdik tavan pencereleri açtırdık muavine öyle geldik 3- MOTORUN SESİ RESMEN OTOBÜSÜN İÇİNDE 4-SERVİS VE İKRAM HARİÇ 1 PUAN VERMEM DAHA BEDAVAYA OLSA TERCİH ETMEM.


E****

D****

28-07-2022

Çok geç …hizmet sıfır


E****

D****

15-07-2022

14 saatte geldi çok geç !


A****

K****

29-06-2022

Çok rahattı otobüs priz de vardı üstelik , çok yere uğraması dışında herşeyden memnun kaldım teşekkürler