Adana Hatay (Antakya) Otobüs Bileti

Adana - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri

 • Donmez Koop
  ADANA
  10:00
  İSKENDERUN
  12:15
  70,00 TL
 • Gökbey Seyahat
  ADANA
  04:30
  HATAY
  07:30
  120,00 TL
 • Metro Turizm
  ADANA
  01:00
  HATAY
  03:30
  120,00 TL
 • Güney Lüks Adana Seyahat
  ADANA
  12:00
  HATAY
  14:30
  120,00 TL
 • Nevşehir Seyahat
  ADANA
  14:45
  HATAY
  17:55
  125,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ADANA
  04:30
  HATAY
  07:30
  120,00 TL
 • Jet Turizm
  ADANA
  05:15
  HATAY
  08:45
  120,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  ADANA
  06:30
  HATAY
  10:00
  130,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ADANA
  07:00
  HATAY (ANTAKYA)
  10:30
  120,00 TL
 • Hatay Öztur Turizm
  ADANA
  10:30
  HATAY
  13:30
  135,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA
  13:00
  HATAY
  16:45
  135,00 TL
 • Topçam Turizm
  ADANA
  22:00
  HATAY
  01:15
  120,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adana - Hatay (Antakya) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

CSR Seyahat
Efe Tur
Güney Akdeniz
Lüks Adana
Has Turizm Ltd.
Hatay CSR Turizm
Hatay Günsas Turizm
Hatay Nur Seyahat
Hatay Öztur Turizm
Jet Turizm
Lüks Nur Seyahat
Metro Turizm

Adana - Hatay (Antakya) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adana Hatay (Antakya) arası genellikle 2 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Adana Hatay (Antakya) arasında sefer yapan otobüs firmaları CSR Seyahat, Efe Tur, Güney Akdeniz, Lüks Adana, Has Turizm Ltd., Hatay CSR Turizm, Hatay Günsas Turizm, Hatay Nur Seyahat, Hatay Öztur Turizm, Jet Turizm, Lüks Nur Seyahat, Metro Turizm firmalarıdır.
Adana Hatay (Antakya) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 70 TL kadardır.
En ucuz Adana Hatay (Antakya) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Hatay Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Hatay (Antakya)

Hatay otogarından yakın illere dolmuşlar ya da yerel otobüslerle en uygun otobüs bileti bulup gitmek mümkündür. Bu nedenle otogar oldukça hareketlidir. Çünkü Adana’ya çok yoğun bir ulaşım vardır.


Büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşım, taksi, servis, dolmuş ve halk otobüsleriyle sağlanmaktadır. Her yere farklı ücret tarifeleri ile giden belediye araçları sayesinde pratik bir ulaşım sağlanabilmektedir. Her yerden Hatay kentine otobüs vardır ve yollar da kişisel
kullanım için oldukça uygundur.

Hatay otogarından şehir merkezine ulaşmak için, birçok farklı ulaşım seçeneğini tercih edebileceğiniz gibi, kiralık araç talep ederek sizi otogardan karşılamalarını da isteyebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi 0326 227 22 23 numarasıyla hizmet vermektedir. 23 taksinin bulunduğu otogarda otobüsünüzden indiğinizde birçok taksi bulabilirsiniz ve ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.  


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bir büyükşehir belediyesi olan Hatay’da ulaşımı sağlamak için halk otobüsleri de görev yapmaktadır. Halk otobüslerinin yer aldığı kentte, ulaşım gidilecek olan bölgelere göre değişen fiyat tarifeleriyle sağlanmaktadır. Birçok bölgeye halk otobüsü ile ulaşım mümkünken, dolmuşlar da çok sık kullanılmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleriyle de çeşitli köy ve ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu servisler genelde servislerin bulunduğu bekleme alanında yer almaktadır ve otobüs firmanızdan servisin olup olmadığını öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda dolmuşlar sayesinde birçok bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Topbağzı, İskenderun, Adana, Sabancı, Tayfur Sökmen Kampüsü, MKÜ Hastanesi, Kahramanmaraş, İslahiye gibi bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Her zaman ekonomik biletler bulma imkanı bulunmaktadır.

En Popüler Adana - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları