Hatay Öztur Turizm Otobüs Bileti Al

Hatay Öztur Turizm Hakkında

Hatay Öztur Turizm

Hatay Öztur Turizm 1996 yılında kurulmuştur. Kurucuları Remzi Yabancı, Sami Yabancı ve Ferit Yabancı’dır. 3 kardeş tarafından kurulmuş olan Hatay Öztur Turizm genel merkez olarak Antakya’yı belirlemiştir.

Hizmet ve Programları

Hem yurtiçi hem de yurtdışı olmak üzere iki koldan hizmet verilmektedir. Turizm şirketinin sunmuş olduğu hizmet dahilinde çok sayıda şube açılmıştır. Mersin, Samandağı, Serik, Taşucu, Manavgat, Kemer, Hatay, İskenderun, Kemer, Alanya, Kırıkhan, Adana’da şubeler açılmıştır. Birden fazla şubenin aynı il ve ilçede de bulunması söz konusudur. Hizmet ağının genişletilmesi ile çok sayıda yolcuya ulaşmak hedeflenmiştir.

Hatay Öztur Turizm Üyeliği;

Üye olmanız halinde, üyelik bilgileriniz üzerine geçen puanlar sayesinde ücretsiz bilet alma hakkını değerlendirebilirsiniz. Sizin için Hatay turizm üyeliği anında yapılabilir. Acentelerden dilerseniz kimlik numaranızı vererek üyelik oluşturabilirsiniz. Sonrasında bu kimlik numarası ile aldığınız biletlerinizin size puan kazandırması sağlanacaktır. Puanlar ile bedava bilet alınması mümkün olabilir. Değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

Hatay Turizm Otobüs Özellikleri;

Sizin için mümkün olan en konforlu otobüsün seçilmesi sağlanıyor. Hatay Turizmin otobüslerinde teknolojik yeterliliğin tam olduğunu göreceksiniz. USB kullanmak istemeniz halinde, her yolcu için ayrıca bir USB’nin olduğunu göreceksiniz. İkili koltuklarda iki kişiye bir priz temin edilmesi de söz konusudur. Bunları değerlendirebilirsiniz. Priz ve USB kullanımı telefonlarınızın şarj edilmesi için güvenle kullanılabilir. Beraberinde her kişi için koltuk arkalarında yer alan TV ekranlarından TV izleme, müzik dinleme gibi fırsatlar da sunuluyor olacak. Size verilen kulaklık ile müzik dinleyebilir, TV izleyebilirsiniz.

Hatay Turizm İkramları;

Hatay Turizm, yolculuk sırasında size sunduğu ikramlar ile Hatay Turizm yolcuları için yüksek memnuniyet hedefliyor. Soğuk ve sıcak içecekleri dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Servis sırasında almak istediğiniz tatlı ve tuzlu yiyecekler de olabilir. Muavin tarafından yapılan servis sırasında dilediğinizi alabilirsiniz. Yolculuk boyunca kontroller yapılacak olduğundan, ayrıca bir talebinizin olması durumunda direkt olarak su ya da diğer içeceklerden alabilirsiniz. Kaliteden ödün verilmeden, hem güvenli hem de konforlu bir yolculuk yapacak olmanın tadını çıkarın.

Seferleri

Şirketin seferleri düzenleniyor. Seferler online olarak ya da acentelerden öğrenilebilir. Gün içinde yapılan tek lokasyodnan farklı lokasyonlara çok sayıda sefer olacak. Bunları değerlendirerek, sizin için uygun olan seyahati tercih edebilirsiniz. Hatay Turizm otobüs seferleri yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere çift koldan ilerliyor. Talep edilmesi durumunda, müşteri memnuniyetini sağlamak açısından seferlerin çoğaltılması söz konusudur. Genel olarak seferleri inceleyerek, bilet alabilirsiniz.

Yurtiçi seferler;

Türkiye içinde şehirlerarası yapılacak olan yolculuklarla ilgili direkt olarak bilgi veriliyor. En çok yapılan yolculuklar, popüler olan seferler sunuluyor. Turizm acentesini tercih etmeniz durumunda; Hatay, Adana, Mersin, İskenderun, İstanbul, Ankara gibi yerlere seyahat etmenin bu acente ile olmasını sağlayacaksınız. Yurtiçi seferler için güzergah, süre, tarih ve buna benzer her detay size bilet almadan önce sunulur. Bilgi alabilir ona göre yurtiçi seferlerde yer alabilirsiniz.

Yurtdışı seferler;

Otobüs şirketinin yurtdışı seferlerine de katılabilir. Genel olarak düzenlenen başkentler üzerinden varış noktalarının belirlenmesi ile gittiğiniz ülkede herhangi bir şekilde sorun yaşamadan, gidecek olduğunuz yere varışınızın gerçekleşmesi sağlanıyor. Hatay Öztur turizm yurtdışı seferleri için bilgi alabilir, gitmek istediğiniz yer ile alakalı detaylı bilginin sunulmasını sağlayabilirsiniz.

Servis;

Elbette sunulan hizmet için ayrıca bir servis seçeneği sunulur. Servis direkt olarak kişinin otogardan gitmek istediği yere, güzergah doğrultusunda bırakılması demektir. Bunun için öncesinde bilgi verilmesi istenebilir. Gidecek olduğunuz yer ile alakalı detaylı bilgi vermeniz durumunda, güzergah üzerinden bırakılacaksınız. Bunun yanında otobüse erişim için, otogara gelmenizi sağlayan servis araçları da olacak. Yapmanız gereken direkt olarak bilet alırken Hatay Öztur turizm servisi temin edilmesini sağlamak. Talebinizi sunmanız doğrultusunda direkt olarak servis hizmetinden yararlanmanız mümkün olacaktır.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisi için özel şirketler tercih edilir. Hatay Öztur turizm şehirlerarası konaklama tesisleri işletmeciliği yapılmıyor. Değerlendirmenizi yaparak, şehirlerarası konaklamanın yapılması için tesisleri inceleyebilirsiniz. Acentenin anlaşmış olduğu konaklama tesislerinde durulacak ve ihtiyaçlarınızı karşılamanız sağlanacaktır. Bunun için sorun yaşamadan, durulan alanlarda taleplerinizin gerçekleşecek olduğunu göreceksiniz.
Mescidi olan tesislerin tercih edilmesi ile birlikte, büyük alanlarda olan dinlenme tesislerini kullanmanız sağlanır. Bu sayede sorun yaşamadan, direkt olarak istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Ayrıca lavabo ve tuvalet ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Durulan tesislerde restoran, yöresel yemekler, market, diğer ihtiyaçlar, içecek ve çok daha fazlası temin edilebilir. Bunları göz önünde bulundurarak, konaklama tesislerinde ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda kaç tane araç yer alıyor? Otobüs filosunda hangi araçlar bulunuyor? Marka model nedir gibi soruların yanıtı verilmemiş olduğundan, direkt olarak araç filosu ile ilgili mutlaka gözlemleyeceğiniz bilgileri sunuyoruz. Bakıldığında araçlar için mutlaka olması gereken özellik, güvenliğin en iyi şekilde sağlanmış olmasıdır. Güvenli bir yolculuk yapılması açısından araç muayenesi yapılmış, sorunsuz olan araçların kullanılması tercih edilir. Hatay Öztur turizm araç filosu ile ilgili özelliklere bakıldığında, tüm araçlarda güvenlik ve konfor ilk sırada geliyor. Konforun da eksiksiz şekilde sağlanmış olması yolcu memnuniyetinin sağlanması açısından önemlidir. Online olarak ya da acentelerden bilet alabilir, teknolojik yeterliliği tam konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Müşterilere bilgi verilecektir.
 

Hatay Öztur Turizm İletişim

Telefon: 0326 227 10 31
Telefon: 0326 227 01 31
E-Posta: iletisim@hatayoztur.com

Adres:
Belediye Otogarı No. 5 Antakya / Hatay

Hatay Öztur Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hatay Öztur Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Hatay Öztur Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Hatay Öztur Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Hatay Öztur Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Hatay Öztur Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Hatay Öztur Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Hatay Öztur Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Hatay Öztur Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Hatay Öztur Turizm otobüs firması başlıca Antalya, Hatay, Mersin, Adana, Aksaray şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 5 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Hatay Öztur Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Hatay Öztur Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (6)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.33

9 Değerlendirme

R****

****

01-02-2023

Mükemmel


M****

****

14-11-2022

Eski bir Otobüstü 4 saat varış süresi denmişti lakin 4:30 saat sürdü Güzel tarafı indiğinde gideceğin yere servisinin olmasıydı


k****

z****

17-10-2022


H****

****

28-02-2022

Memnun kaldım.


E****

Y****

21-12-2021

Evet iyiydi teşekürler


H****

****

15-11-2021

Memnun kaldım.


S****

****

03-11-2021

Çok memnun kaldım


V****

****

18-07-2021

İyidir


Y****

a****

19-05-2021

Sözde 2+1 olan arabada koltuklar ikiliydi ve tekli koltuk aldım ama adanadan yanıma yolcu bindi bu pandemide tek gitmek istedim ama olmadı siz siz olun sorun tekli diye çiftli koltuk satıyorlar...