Aksaray - Batman Otobüs Bileti

Aksaray - Batman Otobüs Seferleri

 • Lüks Batman Seyahat
  AKSARAY
  00:15
  BATMAN
  200 TL
 • Star Batman
  AKSARAY
  00:45
  BATMAN
  150 TL
 • Star Batman
  AKSARAY
  02:45
  BATMAN
  150 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  AKSARAY
  02:45
  BATMAN
  200 TL
 • Metro Turizm
  AKSARAY
  16:45
  BATMAN
  05:20
  180 TL
 • Siirt Petrol
  AKSARAY
  16:58
  BATMAN
  05:48
  120 TL
 • Star Batman
  AKSARAY
  17:45
  BATMAN
  150 TL
 • Lider Siirt Turizm
  AKSARAY
  18:00
  BATMAN
  08:50
  120 TL
 • Star Batman
  AKSARAY
  19:30
  BATMAN
  150 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  AKSARAY
  20:30
  BATMAN
  200 TL
 • Siirt Petrol
  AKSARAY
  21:30
  BATMAN
  10:20
  120 TL
 • Siirt Has
  AKSARAY
  22:00
  BATMAN
  12:50
  115 TL
Tümünü Göster

Aksaray - Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Has Diyarbakır Seyahat
Lider Siirt Turizm
Lüks Batman
Metro Turizm
Özlem Batman Turizm
Siirt Kurtalan Ekspres
Star Batman
Star Diyarbakır

Aksaray Hakkında

Konya, Ankara, Kırşehir, Nevşehir, Tuz Gölü ve Niğde tarafından çevrilen Aksaray, düzlükleri ile meşhur bir bölgedir. Bir doğal termal cenneti olan bu kentte, Tuz Gölünün eşsiz manzarasının güzelliği görülmeye değerdir.

7 ilçe, 146 köy ve 41 kasabası bulunan Aksaray, her zaman en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir. meşhur Çatalhöyük bu bölgede yer alır ve Güzelyurt evleri, Eğri Minare, Kırkdamaltı Kilisesi, Manastır Vadisi, Aşıklı Höyük, Sultan Hanı görülmesi zorunlu yerlerin başında gelmektedir.

Termal turizmin merkezi olan Ziga kaplıcaları da her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Ağaçaltı kilisesi ve Aziz Gregorius kilisesi hala asırlık görkemlerini koruyan alanlar arasında yer almaktadır ve hala yerli ve yabancı turistleri çekmektedir. 

Batman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman

En uygun otobüs bileti kampanyalarından yararlanıp bu farklı kenti gezmek isterseniz, otogardan şehir merkezi ve diğer merkezlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ancak servis hizmeti almıyorsanız, taksi ve belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.


Batman ulaşım ücretlerinin ekonomik olduğu bir kenttir. Toplu taşıma ücretleri ekonomiktir ve taksi ücretleri de pazarlıkla ideal duruma getirilebilmektedir. Bazı taksiciler otogara gidişte dönüş ücreti de talep edebilmektedir. Bu nedenle önlem alınması uygun olur.

Toplu taşıma ile ulaşım daha çok tercih edilir ve merkeze gittikten sonra hangi güzergaha gidilecekse otobüs ya da minibüslerle yola devam edilebilir. Batman genelinde trafik sorunu yoktur ve günün her saati her yere aynı zamanda gitmeniz mümkün olabilir.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda hizmet veren taksi duraklarına 0532 677 61 56 numarasından ulaşabilirsiniz. Taksi ücretlerini şoförle görüşerek karar vermeniz uygun olacaktır. Çünkü taksimetrenin üzerinde ücretler talep edilebilmektedir.

Bazı taksiciler şehir merkezine tek fiyat uygulaması yapmaktadır ve bu nedenle merkez ücretleri sabit olarak belirlenebilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Batman otogarından şehir merkezine ulaşım için gerekli olan toplu taşıma Batman halk otobüsleri ile sağlanabilmektedir.

Belirli güzergahlara ulaşmak için merkeze gidebileceğiniz otobüsler her 20 dakikada bir geçmektedir ve otobüs saatlerine uygun olarak belirlenmektedir. Otobüsle kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz ve trafik sorunu pek yaşanmadığı için bekleme durumunda
kalmazsınız.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Batman merkeze servis hizmeti vardır. Bu hizmetten yararlanmak için gerekenleri otobüs firmanızdan öğrenebilir ve servis saatleri, güzergahları konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi minibüslerle de otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara ulaşım sağlanmaktadır. Minibüslerin belirli saatleri vardır ve bu saatler arasında her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir.

Tüm araçlarla şehir merkezine ulaşarak, merkezden tüm Batman ilçeleri ve köylerine ulaşabilirsiniz. Batman küçük bir ildir ve her yere kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır.

En Popüler Aksaray - Batman Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Batman Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  20°C
 • açık
  Çar
  açık
  22°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  22°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  20°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  17°C

Haritada Batman

Batman Hakkında

Nüfus
566.633
Plaka
72
Telefon Kodu
488