Ağrı Erzurum Otobüs Bileti

Ağrı - Erzurum Otobüs Seferi

Min Fiyat 300 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Patnos İtimat Tali
En Çok Sefer Yapan Firma Patnos İtimat Tali
Ortalama Mola Sayısı 2
Yaklaşık Sefer Süresi 3 saat 0 dakika
Günlük Sefer Sayısı 95

En Ucuz Ağrı Erzurum Otobüs Biletleri

Ağrı Erzurum arası otobüs yolculuğu ortalama 3 saat 0 dakika sürmektedir.

Tarih ve Saat Sefer Süresi Firma Rota Fiyat
28.06.2024
06:00
3 sa Patnos İtimat Tali Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
08:00
3 sa Patnos İtimat Tali Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
09:00
2 sa 45 dk Cesur Bingöl Seyahat Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
10:00
2 sa Tokat Seyahat Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
12:00
3 sa Ağrı Seç Turizm Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
14:00
3 sa 5 dk Mek Ağrı Dağı Turizm Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
15:00
3 sa Cesur Bingöl Seyahat Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
15:00
3 sa Öz Has Bingöl Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
16:00
2 sa 45 dk Ağrı Seç Turizm Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
16:00
2 sa 30 dk Mek Ağrı Dağı Turizm Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
16:00
3 sa 15 dk Metro Turizm Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
16:00
3 sa 45 dk Kanberoğlu Turizm Ağrı - Erzurum 300 TL
28.06.2024
10:00
3 sa Mek Ağrı Dağı Turizm Ağrı - Erzurum 300 TL
23.06.2024
08:00
3 sa Patnos İtimat Tali Ağrı - Erzurum 300 TL
23.06.2024
09:00
2 sa 45 dk Cesur Bingöl Seyahat Ağrı - Erzurum 300 TL

Popüler Ağrı - Erzurum Otobüs Biletleri

agri-sec-turizm Ağrı Seç Turizm 24 Haziran 2024
Ağrı İstanbul 2.000 TL
11:00 08:30
patnos-itimat-tali Patnos İtimat Tali 26 Haziran 2024
Ağrı Erzurum 350 TL
05:00 09:00
mek-agri-dagi-turizm Mek Ağrı Dağı Turizm 28 Haziran 2024
Ağrı Ankara 1.500 TL
12:00 02:00
agri-ses-turizm Ağrı Vip Turizm 23 Haziran 2024
Ağrı Erzincan 600 TL
10:30 16:00
yeni-ercis-itimat-seyahat Yeni Erciş İtimat Seyahat 01 Ağustos 2024
Ağrı Van 400 TL
04:00 07:00
agri-ses-turizm Ağrı Vip Turizm 11 Temmuz 2024
Ağrı İstanbul (Anadolu) 1.700 TL
13:00 10:00
patnos-itimat Patnos İtimat 25 Haziran 2024
Ağrı Kocaeli (İzmit) 2.000 TL
14:00 08:00
has-diyarbakir-seyahat Has Diyarbakır Seyahat 28 Haziran 2024
Ağrı Diyarbakır 800 TL
07:30 16:00
agri-ses-turizm Ağrı Vip Turizm 29 Haziran 2024
Ağrı Kayseri 1.300 TL
10:30 23:00
mek-agri-dagi-turizm Mek Ağrı Dağı Turizm 25 Haziran 2024
Ağrı İzmir 2.000 TL
12:00 09:25
yeni-diyarbakir-seyahat Yeni Diyarbakır Seyahat 28 Haziran 2024
Ağrı Gaziantep 1.200 TL
07:00 18:30
patnos-itimat Patnos İtimat 29 Haziran 2024
Ağrı Trabzon 800 TL
11:00 19:30
agri-tur 24 Haziran 2024
İstanbul Erzurum 1.700 TL
13:00 06:00
agri-tur 28 Haziran 2024
İstanbul (Anadolu) Erzurum 1.700 TL
14:00 08:00
ozlem-ardahan 28 Temmuz 2024
Kocaeli (İzmit) Erzurum 1.500 TL
13:00 06:00
ozlem-ardahan 25 Haziran 2024
Ankara Erzurum 1.100 TL
15:50 04:50
ozlem-ardahan 25 Temmuz 2024
Bursa Erzurum 1.400 TL
10:00 04:00
aras-seyahat 29 Haziran 2024
Erzincan Erzurum 400 TL
01:00 03:30
ozlem-ardahan 01 Temmuz 2024
Sivas Erzurum 1.050 TL
22:15 06:15
agri-tur 24 Haziran 2024
Sakarya Erzurum 1.700 TL
16:00 09:00
mek-agri-dagi-turizm 27 Haziran 2024
İzmir Erzurum 1.600 TL
12:00 08:00
metro-turizm 05 Temmuz 2024
Trabzon Erzurum 600 TL
02:30 07:00
patnos-itimat-tali 26 Haziran 2024
Ağrı Erzurum 350 TL
05:00 09:00
esadas 23 Haziran 2024
Kayseri Erzurum 1.000 TL
00:30 09:30

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ağrı - Erzurum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Ağrı Seç Turizm
Ağrı Vip Turizm
Ağrı Tur
Aras Seyahat
Best Van Turizm
Cesur Bingöl
Doğuş Iğdır Turizm
Ede Turizm
Ercis Sema
Golden Turizm
Has Bingöl

Ağrı - Erzurum seyahatini uçakla yapmak ister misin?

Ağrı Hakkında

Türkiye’nin en büyük dağı olan Ağrı dağının eteklerinde bulunan Ağrı kenti, İshakpaşa Sarayı ile meşhurdur. Nuh’un Gemisine ev sahipliği yaptığı için birçok efsanenin geçtiği yer olan Ağrı, Doğubeyazıt ilçesinin 5 km doğusunda yer alan 116 odalı İshakpaşa Sarayı ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Sanat tarihi tutkunlarının en önemli kültürel gezi mekanları arasında bulunan Ağrı, Balık Gölü ile de doğal güzellikleri barındıran bir kenttir. Nuh’un Gemisinin izini görmeden ve Abdigör köftesini tatmadan bu büyülü kentten ayrılmayan turistler, rivayete göre İshakpaşa Sarayını görmeden giderlerse, ölmeden önce mutlaka bir kez daha ziyaret ederek bu sarayı görürlermiş.

Yöresel mutfağının çiğ köftesi, içli köftesi, Çılbırı oldukça önemli lezzetler arasındadır. Bu lezzetler şehir merkezindeki lokantalarda tadılabilir. Ağrı havalimanı ve otogar yolcu yoğunluğunun en fazla olduğu alanlardır. Ancak otogarda saat 15:00’den sonra durgunluk başlar ve seferler genelde gündüz saatlerindedir. 

Erzurum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzurum

Erzurum otogarı şehir merkezinden uzak olduğu için, taksi, otobüs ve minibüsle ulaşım sağlanmaktadır. En uygun otobüs bileti bulmak için yerel otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Erzurum’da ulaşım için çok alternatif vardır ve taksi ulaşımı oldukça pahalı olabileceğinden toplu taşıma araçları tercih edilebilir. Erzurum merkeze ulaşım için, otogarda otobüsten indiğinizde çığırtkanların merkeze yolcu taşımacılığı yapmak için seslendiğini duyarsınız.

Bazen dolmuşlara, bazen de taksilere birkaç yolcu bir olup merkeze ulaşım için taşınma imkanı vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan şehir merkezine ulaşım için 0442 318 01 03 numarasından transfer hizmetleri alabilir, taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan yarım saatte bir otobüsle şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Son sefer saat 22:00’de sona erdiğinden, otobüs firmalarının servislerinden de yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Otobüsle şehir merkezine ulaşım için peronun diğer kısmında şehir içi ulaşım konusunda destek alabilirsiniz. Otobüsler merkeze gitmektedir ve merkezden istediğiniz ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Servisle şehir merkezine ulaşım için ihtiyacınız olan servis hizmetini otobüs firmanızdan alabilirsiniz. Servisle istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkezden diğer ilçe ve köylere ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Dolmuşlarla şehir merkezine, şehir merkezinden başka dolmuşlarla tüm ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ağrı - Erzurum Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Ağrı Erzurum arası genellikle 3 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ağrı Erzurum arasında sefer yapan otobüs firmaları Ağrı Kösedağı Turizm, Ağrı Seç Turizm, Ağrı Vip Turizm, Ağrı Tur, Aras Seyahat, Best Van Turizm, Cesur Bingöl, Doğuş Iğdır Turizm, Ede Turizm, Ercis Sema, Golden Turizm, Has Bingöl firmalarıdır.
En ucuz Ağrı Erzurum otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.
Erzurum Hava Durumu
  • açık
    Cum
    açık
    17°C
  • açık
    Cmt
    açık
    13°C
  • açık
    Paz
    açık
    17°C
  • açık
    Pzt
    açık
    13°C
  • hafif yağmur
    Sal
    hafif yağmur
    15°C
Haritada Erzurum
Erzurum Hakkında
Nüfus
749.754
Plaka
25
Telefon Kodu
442
Erzurum Araç Kiralama Seçenekleri