Özlem Van Turizm Online Otobüs Bileti

Özlem Van Turizm Hakkında

Özlem Van Turizm

2021 yılında kurulmuş karayolu yolcu taşımacılığı yapan firma, “Gelecek Taşıyoruz” sloganını temel alan bir çalışma disiplinine sahiptir. Merkezi Van’dadır. Henüz çok genç olmasına rağmen müşteri memnuniyetini limitsiz sağlamak adına kurulmuştur. Bu disiplin doğrultusunda sürekli kendini yenileyen bir sistemle çalışmaktadır. Bilinen ve belirleyici marka olma, müşteri memnuniyetini ve verdiği hizmetin kalitesini en üst düzeye çıkarma vizyonuyla hareket eder. Aynı zamanda müşterilerin farklı taleplerine cevap verebilen ve en doğru anda en uygun çözümü geliştirerek hizmetinin kalitesini arttırma misyonu vardır.


Seferleri

Merkezi Van şehrinde bulunan firmanın birçok şehre seferleri bulunmaktadır. Bunlar; Van, Ankara, İstanbul, Bingöl, Bolu, Mersin, Muş, Kastamonu, Zonguldak, Bartın ve Adapazarı noktalarına ulaşım sağlayan firma lokasyona ağını büyütmeye devam etmektedir.


Otobüs Filosu

Otobüs filosu konusunda oldukça titiz olan firmanın otobüslerindeki koltuk dizaynı 2+1 düzene göre yerleştirilmiştir. Markaları Travego ve Neoplan olan otobüsler oldukça gençtir. Bakımları yapılan otobüsler uzun yol seyahati konusunda eksiği olmayan özelliklere sahiptir. Yolcuların güvenle seyahat etmelerini sağlamak için otobüslerde hız takip sistemleri bulunmaktadır. Yeni bir firma olduğu için otobüs filosuna gün geçtikçe teknolojik donanıma sahip otobüsler dahil olmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Araçlarda seyahat boyunca zaman zaman ikramlıklar servis edilmektedir. Özellikle uzun yol seyahatlerinde yolcular için önemli olan ikramlıklar kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. İçecekler ve yiyecekler tatmin edici kalitededir. Koltukların ekranları sayesinde konukların zamanları daha değerli geçmektedir. Ekranlarda ayrıca USB girişleri de mevcuttur. Bu sayede seyahat edenler hem ekrana gömülü olan içeriklere hem de kendi içeriklerine rahat bir şekilde ulaşma imkânına sahiptirler. Ücretsiz Wi-Fi ağı sayesinde konukların elektronik cihazlarından internete erişim sağlamaktadır. Hizmetler konusunda oldukça cömert olan firma, otobüslerde oturma aralarını da oldukça geniş tutmuştur. Bu sayede yolcular daha ferah bir yolculuk geçirmektedirler. Koltuklarda ya da ekranların altında bulunan priz alanlarında şarj ihtiyacı olan yolcular priz kitlerini kullanmaktadır.

Bilet.com’da uygun bilet avantajlarını yakalabilirsiniz. Bilet.com’da otobüs şirketlerinin seferlerini ve bilet fiyatlarını karşılaştırma imkanınız da vardır.

Özlem Van Turizm İletişim

Telefon: 0432 223 28 23
Website:

Adres:
İSTASYON MAHALLESİ SELÇUKLU SOKAK NO:10/2 VAN/TÜRKİYE

Özlem Van Turizm Seferleri

Özlem Van Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özlem Van Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

1

3 Değerlendirme

B****

K****

11-05-2022

Berbat bir firma, Erzurum - Van yolculuğu yaptım. Saatinden 1 saatten fazla geç geldi Erzurum'a ve koltuğumu başkasına vermişler. Beni de arkada bir yerde oturttular güya. Sefer detayında yazan saatten çok daha geç vakitte Van'a vardık ve diğer otobüsümü de kaçırdım haliyle, yoktan yere bir sürü masrafa daha girdim. Soför aheste aheste takılıyor otobüste, sıkıntımızı ve sonraki otobüsümüzün saatini söyledik ama kimse umursamadı. Bir daha bu firma ile seyahate tövbe.


R****

***

02-05-2022

Hiç memnun kalmadım. İstanbul esenlerden Ankara astiye tam 9 saatte geldi. Tüm ilçelerde dahil olmak üzere heryerde uğradı ve 5 dk duracağı yerde 20 25 dk durdu. Ve arada yolcu taşıyordu.


M****

A****

09-04-2022

Sefer iptal etmis bide biletin parasi geri vermediler yani onlar geçekten bizi kandildilar