Nevşehir İzmir Otobüs Bileti

Nevşehir - İzmir Otobüs Seferleri

 • Muş Yolu Turizm
  NEVŞEHIR
  00:10
  İZMIR
  12:25
  400,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  NEVŞEHIR
  01:00
  İZMIR
  12:10
  300,00 TL
 • Lüks Afşınlılar Seyahat
  NEVŞEHIR
  19:00
  İZMIR
  07:30
  350,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  NEVŞEHIR
  00:30
  İZMIR
  12:00
  350,00 TL
 • Metro Turizm
  NEVSEHIR
  01:15
  IZMIR
  13:00
  380,00 TL
 • Ağrı Kösedağı Turizm
  NEVŞEHIR
  23:00
  İZMIR
  10:30
  350,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  NEVŞEHIR
  15:30
  İZMIR
  06:00
  360,00 TL
 • Nevşehir Seyahat
  NEVŞEHIR
  21:00
  İZMIR
  08:50
  350,00 TL
 • Esadaş
  NEVŞEHIR
  00:30
  İZMIR
  12:30
  330,00 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  NEVŞEHIR
  00:50
  İZMIR
  12:28
  300,00 TL
 • Malatya Medine Turizm
  NEVŞEHIR
  20:30
  İZMIR
  08:20
  270,00 TL
 • RH Turizm
  NEVŞEHIR
  21:00
  İZMIR
  08:30
  350,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Nevşehir - İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Kars Kalesi
Lider Muş Turizm
Malatya Medine Turizm
Medine Turizm
Metro Turizm
Nevşehirliler Seyahat
Öncü Seyahat
Öz Elbistan
Öz Has Bingöl
RH Turizm
Süha Turizm

Nevşehir - İzmir Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Nevşehir İzmir arası genellikle 12 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Nevşehir İzmir arasında sefer yapan otobüs firmaları Kars Kalesi, Lider Muş Turizm, Malatya Medine Turizm, Medine Turizm, Metro Turizm, Nevşehirliler Seyahat, Öncü Seyahat, Öz Elbistan, Öz Has Bingöl, RH Turizm, Süha Turizm firmalarıdır.
Nevşehir İzmir otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Nevşehir İzmir otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Nevşehir Hakkında

Nevşehir, İç Anadolu Bölgesinin en gözde kentlerinden biridir. Dünyaca ünlü Peri Bacaları, Hacıbektaş ilçesi ve Kapadokya’nın en eşsiz güzelliğiyle Derinkuyu, Acıgöl, Ürgüp, Nevşehir merkez, Gülşehir, Avanos, Hacıbektaş ve Kozaklı ilçelerinden oluşmaktadır.

Dünyayla bağlantınızı yok edecek olan yeraltı şehirleri sayesinde, unutulmaz  bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Nevşehir ilçelerinde yer alan doğal güzellikleri ve eski kalıntıları görmenin dışında ortamı kuşbakışı ziyaret etmek için de, balonları tercih edenler bu atmosferi her zaman unutulmaz anlar olarak hatırlamaktadır.

Nevşehir sessiz ve huzurlu bir kenttir. bu nedenle doğal yerleri görmek ve kültür turizmi yapmak için idealdir. Balon turlarıyla Kapadokya etkileyici bir şekilde görülebilmektedir. Özellikle hafta sonları yaz kış yoğun bir şekilde ziyaret edilen bu bölgede otelde yer bulmak ve bilet bulmak kolay olmayabilir.

Özellikle kış sezonunda çeşitli en uygun otobüs bileti bulma kampanyaları kapsamında bölgenin turizm açısından 12 ay aktif bir şekilde canlı kalması sağlanmaktadır. 

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir

Ülkenin en çok sefer düzenlenen otogarlarından olan İZOTAŞ, her zaman yoğun bir ulaşım imkanına sahiptir. En uygun otobüs bileti için İzmir kent  kart kullanarak toplu taşıma yapılabilir.


Servis, otobüs, minibüs ve taksiler otogarda kolay bir şekilde bulunabilir. Belediye otobüsleriyle sabah 06:30’dan akşam 23:20’ye kadar ulaşım imkanı bulunmaktadır. Özellikle Konak merkeze ulaşım oldukça sık ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Minibüs, taksi ve servislerle de ulaşım yapılmaktadır ve ulaşım ücretleri de ekonomik bir şekilde belirlenmiştir. Her zaman kolay bir şekilde ulaşım araçlarına erişebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0232) 472 06 69 numaralı telefondan çağırılabilir. Servislerin bölümünde otobüs, taksi ya da minibüslere ulaşabilirsiniz. İzmir’de taksi ücretleri, İstanbul’dan pahalıdır. Bu nedenle uzun mesafeler için daha pratik çözümler aradığınızda toplu taşıma tercih
ederek ekonomik seyahat edebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan her 15 dakikada bir Konak merkeze ulaşım sağlanmaktadır. Konak merkezden de istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir’in Urla, Çeşme, Mordoğan gibi uzak ilçelerine otobüslerle ulaşabilirsiniz ve kent kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
Kent kartları otogardan ve büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir’in hemen hemen tüm ilçelerine otobüs firmaların ücretsiz servisleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı firmalar sadece Konak, Alsancak ve Karşıyaka servisi verse de, çoğu birçok ilçeye ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs seyahat etmek isteyenler, Çay Mah, Buca, Gaziemir, Yeşilyurt, Cengizhan, Karşıyaka, Altındağ gibi ilçelere ulaşım sağlayabilirler. Gidilecek güzergahlara göre değişen dolmuş ücretleri çok pahalı değildir ve dolmuşlar da otobüsler gibi 23:00’e kadar çalışmaktadır. 

En Popüler Nevşehir - İzmir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

İzmir Hava Durumu

 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  1°C
 • açık
  Per
  açık
  -1°C
 • açık
  Cum
  açık
  0°C
 • açık
  Cmt
  açık
  1°C
 • açık
  Paz
  açık
  1°C

Haritada İzmir

İzmir Hakkında

Nüfus
4.168.415
Plaka
35
Telefon Kodu
232