Öz Erciş Seyahat Otobüs Bileti Al

Öz Erciş Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Öz Erciş Seyahat Hakkında

Öz Erciş Seyahat

Daha önceleri Erciş Seyahat olarak hizmet veren firma Öz Erciş Seyahat olarak yeniden hizmet vermeye başlamıştır. Van Erciş merkezli olarak kurulan firma 20.06.2006 tarihinden beri yeniden seferlerine başlamıştır.
Son model araçlar ile yeniden dönen firma Yiğit Ailesi tarafından kurulmuştur. Yönetim Kurulu Başkanı Seracettin Yiğit iken Hakan Yiğit ve Necmettin Yiğit de Yönetim Kurulu Üyesidir. Nizam Yiğit ise şirketin genel müdürüdür.

Hizmetleri

2006 yılında hizmet vermeye başladığında 7.500 yolcu kapasitesi ile hizmet veren firma şu anda 34 bin kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Kısa sürede içinde oldukça büyüyen bir firma hizmet kalitesini de arttırmıştır. Ulaşım ağı ise Türkiye’nin her yerini saracak şekilde genişlemiştir.
Firma bu yola çıkarken kaliteli ve dürüst hizmet parolası ile işe başlamıştır. Bu politika halkın beğenisini kazanmış ve kısa sürede firmaya olan ilgi atmıştır. 10 yıl kadar kısa bir sürede firmanın yolcu kapasitesi 4 katına çıkmıştır. Yolcuların taleplerini karşılamak için araç filosu da giderek büyümüştür.


Seferleri


Öz Erciş Seyahat seferleri oldukça yoğundur. Başlarda onlarca noktaya sefer yapan firma, şimdilerde yüzlerce noktaya sefer yapmaktadır. Pek çok il ve ilçe merkezine şehirlerarası ulaşım sağlamaktadır. Firma Van Erciş merkezli olarak çalışmaktadır. En sık yapılan sefer Van’dan büyükşehirlere yapılan seferlerdir. İstanbul, Ankara ve Bursa en sıklıkla sefer yapılan yerlerdir.
Öz Erciş seyahat ile yolculuk yapmak istiyorsanız şubelere giderek biletinizi alabileceğiniz gibi çağrı merkezimi arayarak biletinizi ayırttırabilirsiniz. Dilerseniz de online olarak biletinizi salabilirsiniz. Firmaya ait web sitesi oldukça teknolojik olarak yenilenmiştir. Site üzerinden üyelik oluşturarak kolaylıkla bilet almanız mümkündür. Ayrıca online olarak alınan biletlerde indirim de uygulanmaktadır. Yazıhanelere gitmek yerine online olarak hem kolay hem de indirimli bilet alabilirsiniz.


Otobüs Filosu

Firmaya olan yoğun ilgiden ötürü araç filosu kısa sürede yetersiz gelmiştir. Bu yüzden de araç filosu kat kat büyütülmüş ve yeni seferler eklenmiştir. Otobüs filosu büyütülmekle kalmamış, aynı zamanda eski araçlar yenilenmiş ev teknolojik donanıma sahip yeni araçlar satın alınmıştır.
Öz Erciş Seyahat otobüs filosu yenilenirken teknoloji de gözetilmiştir. Tüm araçlara uydu yayını hizmeti eklenmiştir. Bu yeniliği yapan bölgedeki ilk firma olması ile yolcuların takdirini kazanmıştır. Araçlarda koltuk arkası TV hizmeti sunan ilk firma olarak da tanınmıştır. Yolculara daha keyifli ve konforlu bir yolculuk sunduğu için de halkın beğenisini kazanmıştır.

Öz Erciş Seyahat İletişim

Telefon: (0432)-351-68-86
Telefon: 0 533 204 1522
Fax 0 432 351 2975
E-Posta: bilgi@ercisseyahat.com

Adres:
Zeylan Caddesi Erciş / VAN

Öz Erciş Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Erciş Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Öz Erciş Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Öz Erciş Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Öz Erciş Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Öz Erciş Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Öz Erciş Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Öz Erciş Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Öz Erciş Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Öz Erciş Seyahat otobüs firması başlıca Batman, Bitlis, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 42 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Öz Erciş Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Öz Erciş Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

M****

d****

14-03-2021

Gayet memnunum öz ercis seyhat şükranlarımı sunuyorum bütün şöförleri Allah kaza bela vermesin...