Malatya Kayısıkent Turizm Otobüs Bileti Al

Malatya Kayısıkent Turizm Hakkında

Malatya Kayısıkent Turizm

Malatya Kayısı Kent Turizm 2000 yılında kurulmuştur. 20 yıla yakın süredir taşımacılık sektöründe hizmet veren firmanın kurucusu Suat Öz’dür. Malatya Kayısı Kent Turizm genel merkezi Malatya’da yer alıyor. Malatya’da kurulmuş olan şirketin sloganı; ‘‘Kayısı Kent Bir Yeniliktir’’ ile yola çıkarak, konforlu ve güvenli hizmet vermektedir.

Hizmet ve Programları

Şehirlerarası yolculuk için hizmet veren şirket, kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği terminalleri genişleterek ilerliyor. Çok sayıda ilde şehirlerarası yolculuk seferine çıkan firma, otobüs kalitesinden ve konforundan ödün vermeden hareket ediyor.

Malatya Kayısı Kent Turizm Yolculuk Öncesi;

Yolculuk öncesinde sunulan hizmet kapsamında; bavullarınızın teslim alınması, bagaja yerleştirilmesi, bilet kontrolünüzün yapılması, bagaj kuponunuzun teslim edilmesi gibi hizmetler var. Kurumsal ve titiz bir şekilde bu aşamaların tamamlanması sağlanıyor. Yolculuk öncesinde bilet iptali, tarih değişikliği gibi taleplerinizin gerçekleşmesi de kurumsal şekilde, kurallara uygunluk çerçevesi içinde gerçekleşiyor.

Malatya Kayısı Kent Turizm Yolculuk Sırasında;

Yolculuk sırasında hem güvenli hem de konforlu bir yolculuk yapmanız için gereken özen gösterilir. Bunun için direkt olarak otobüslerin rahat koltuklardan oluşması, otobüste yer alan teknolojik yeterliliğin yüksek olması gibi avantajlar sunulur. Bunları değerlendirmeniz halinde, otobüsün içinde sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Sizin için özel olarak her koltuğun arkasında yer alan TV’ler var. TV’ler, USB, priz gibi pek çok özelliği olan otobüslerde uzun yolculuk yaparken sıkılmayacaksınız. Ayrıca sizin için kulaklık da verilecek. Dilediğiniz şekilde otobüsün sahip olduğu özellikleri kullanmak için talep sunabilirsiniz. İnternet olan otobüsler için ise muavin ile iletişime geçerek, internete bağlanarak yolculuk boyunca ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

Malatya Kayısı Kent Turizm İkramları;

Malatya Kayısı Kent Turizm hakkında merak ettikleriniz arasında ikramlar olabilir. İkramlar da konfordan ve hizmetin kalitesinden ödün verilmeden oluşturuluyor. İkramların en titiz şekilde belirlenmesinin yanı sıra, sunumunun da sizin memnun kalacağınız şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor. Sıcak ve soğuk içecek talep etmeniz durumunda, direkt olarak muavin tarafından servis edilecektir. Ayrıca tatlı ve tuzlu yiyecek servisi de yapılacak. Dilediğiniz şekilde servisten yararlanabilirsiniz. Talep oluşturmanız halinde de muavin yiyecek ve içecek servisi yapacaktır.

Seferleri

Yapılan seferler, online olarak ulaşılabilir şekilde sunuluyor. Bilet satışları online yapılıyor. Acenteler üzerinden de bilet alabilirsiniz. Bunun için iletişime geçmek, kalkış noktası – varış noktası belirlemek yeterlidir. Tarih bildirmeniz durumunda, anında bilet alınacaktır.
  • Şehirlerarası Ulaşım: Şehirlerarası ulaşım için farklı konumlardan hareket sağlanıyor. Sizin için uygun olan lokasyondan bilet temin ederek, şehirlerarası ulaşımın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Malatya çıkışlı olan, İstanbul – Ankara – Bursa gibi büyük şehirler ve ilçelerine yapılan seferler ile yolcu taşıması sağlanıyor. Profesyonel şekilde taşımanın gerçekleşmesi sağlanıyor.
  • Servis: Şehirlerarası ulaşımın gerçekleşmesi sonrasında ya da öncesinde, otogara olan ulaşımınız ya da merkeze olan ulaşımınız için Malatya Kayısı Kent Turizm servis hizmeti veriliyor. Bu sayede çok daha hızlı ve kolay şekilde merkeze ya da otogara erişim sağlanabilir. Servis seçeneklerini değerlendirerek, güzergah üzerinden hareket edebilirsiniz. Muavinler ve diğer çalışanların yardımcı olması ile servis hizmetinden faydalanmak mümkün olacak.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesislerinin nitelikli şekilde hizmet vermesi sağlanıyor. Malatya Kayısı Kent Turizm şehirlerarası konaklama tesisleri ile mescit, tuvalet, market ve restoran gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. En iyi şekilde hizmet verilmesi açısından, seçilmiş olan tesislerde konaklamanın yapılması sağlanıyor.
Sivas Gölpınar Dinlenme Tesisleri
Dinlenme tesisleri arasında olan Sivas Gölpınar, market ve restoran ile taleplerinizin gerçekleşmesini sağlıyor. Belirlenmiş olan süre boyunca dinlenme tesisinde yer almanız sağlanıyor. Bu süre içinde lavabo, mescit gibi diğer kullanım alanlarını da kullanabilirsiniz.
Düzce Çakıroğlu Tan Tesisleri
Mola verilen yerler arasında Düzce Çakıroğlu Tan dinlenme tesisi de yer alıyor. Bu alanda da aynı şekilde restoran ve market var. Dilerseniz ihtiyaçlarınızı bu alandan alabilirsiniz. Bunun dışında tuvalet ve mescit gibi alanlarında kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
Mucur Başkent Moda Tesisleri
Dinlenme tesisleri arasında tercih edilen tesislerden biri. Kaliteli şekilde hizmet veren dinlenme tesislerinden olduğundan, Malatya Kayısı Kent dinlenme tesisleri kapsamında, yer verilen tesislerden. Gidilecek olan güzergaha göre konaklamanın sağlanması mümkün. Tesislerde tuvalet, lavabo, mescit bulunuyor. Restoran ve marketin de yer aldığı tesislerde dilediğiniz şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun kaç kişilik bir filodan oluştuğu bilgisi verilmiyor. Ancak bunun dışında otobüs filosunda yer alan araçların özellikleri konusunda detaylı bilgi veriliyor. Mercedes araçları ile güvenli ve konforlu bir yolculuğun gerçekleşmesi sağlanabiliyor. Malatya Kayısı Kent otobüs filosu her geçen gün yeni araçların da eklenmesi ile büyük bir alan üzerinde yolcu taşımacılığının gerçekleşmesini sağlıyor. Otobüs filosunda yer alan araçların geniş bagajlarının olmasının yanı sıra, geniş koridorlar ve rahat koltuklara sahip olması da önemli. Tüm araçların bu özelliklere sahip olmasına dikkat edilerek hizmet veriliyor. Otobüs filosunda yer alan araçlarla konforlu hizmet sağlanıyor.
 

Malatya Kayısıkent Turizm İletişim

Telefon: 444 49 44
Telefon: (0422) 238 50 50
E-Posta: info@malatyakayisikent.com.tr

Adres:
MAŞTİ Otogar No:17

Malatya Kayısıkent Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Malatya Kayısıkent Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Malatya Kayısıkent Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Malatya Kayısıkent Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Malatya Kayısıkent Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Malatya Kayısıkent Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Malatya Kayısıkent Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Malatya Kayısıkent Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Malatya Kayısıkent Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Malatya Kayısıkent Turizm otobüs firması başlıca Kayseri, Malatya, Ankara, Bolu, Düzce şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 9 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Malatya Kayısıkent Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Malatya Kayısıkent Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

M****

****

12-10-2022