Patnos İtimat Online Otobüs Bileti

Patnos İtimat Hakkında

Patnos İtimat

Ağrı’nın Patnos ilçesinde kurulan Patnos İtimat otobüs firması günümüzde pek çok noktaya sefer düzenliyor. Patnos ile İstanbul’u birleştiren firma Akdeniz ve Ege bölgelerine de yolcu taşıyor.

Hizmetleri

Patnos İtimat otobüs firması Karayolları Taşıma Yönetmeliği hükümlerine uygun bir şekilde yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Ülkemizin farklı noktalarında hizmet veren firma internet sitesi ile de hizmet sunmaya devam ediyor. İnternet sitesi aracılığıyla sisteme üye olunabilir ve bilet alım satımı yapılabilir. Satın alınan tüm biletler bu üyelik içerisinde görülebilecektir. Ayrıca firma tarafından daimi müşterilere yapılan kampanyalardan da istifade edebilmek mümkündür.
Patnos İtimat 24 saati geçen seferler düzenleyen bir firmadır. Bu nedenle yolcuların konforu büyük önem arz etmektedir. Bunun farkında olan firma ise yolcularına yiyecek ve içecek ikramları yapıyor. Çay, kahve, limonata, su, meyve suyu gibi ikramların yanında bisküvi, kek ve çubuk kraker gibi ikramlar da yapılmaktadır. yolculuğun süresine göre yapılan ikramların sayısı da artış göstermektedir.
Patnos İtimat firması uzun süren yolculuklar için son model araçlar istihdam etmektedir. Bu araçlarda LCD televizyonlar, wi-fi, radyo, priz gibi birtakım donanımlar bulunuyor. böylelikle yolcuların uzun yolculuklarda canları sıkılmayacaktır.


Seferleri

Patnos İtimat seferleri Patnos odaklı yapılıyor. Bu kapsamda Patnos ile İstanbul arasında sefer düzenlenmekte ve bu seferde Eskişehir, Ankara, Kocaeli gibi büyük illerden de geçilmektedir. Bunun yanı sıra Denizli, Kayseri, Konya, Trabzon, Rize ve Sakarya illerine de seferler düzenlenmektedir. Patnos’tan İstanbul’a her gün saat 12.00’da sefer bulunmaktadır. Aynı şekilde İstanbul’dan da Patnos’a her gün aynı saatte tek sefer yapılıyor. Bayram ve resmi tatil gibi yoğun geçen günlerde ek seferler düzenlenmektedir.


Dinlenme Tesisleri

Patnos İtimat Türkiye genelinde çok sayıda dinlenme tesisi ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Bu tesislerde yolcular hem dinlenmekte hem de yemek ve tuvalet gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Böylelikle yolculuğun daha rahat bir şekilde geçmesi sağlanmaktadır. Dinlenme tesislerinde yöreye özel hediyelik eşyaların alınması da mümkündür.


Otobüs Filosu

Patnos İtimat otobüs filosu toplamda 15 otobüsten oluşmaktadır. Seferlerin sayısı arttıkça otobüs filosu da genişlemeye devam edecektir.

Patnos İtimat İletişim

Telefon: (0472)-616-47-44
E-Posta: bilgi@patnositimat.com
Website:

Adres:
ESKİ OTOGAR BİNASI NO: 7 PATNOS / AĞRI / TÜRKİYE

Patnos İtimat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Patnos İtimat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

2

3 Değerlendirme

A****

i****

20-04-2022

Çok berbat bir firma ilgi yok araba soğuk ihtiyaç için durmuyor ilgilenmiyorlar


B****

****

31-12-2021

Çok kötü firma


H****

***

27-11-2020

Fena değil soğuktu biraz araba