Aksaray Denizli Otobüs Bileti

Aksaray - Denizli Otobüs Seferleri

 • Ağrı Seç Turizm
  AKSARAY
  01:29
  DENIZLI
  09:29
  300,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  AKSARAY
  01:58
  DENIZLI
  09:58
  200,00 TL
 • Lider Elbistan
  AKSARAY
  19:45
  DENIZLI
  04:15
  350,00 TL
 • Süha Turizm
  AKSARAY
  22:00
  DENIZLI
  06:29
  350,00 TL
 • Esadaş
  AKSARAY
  01:15
  DENIZLI
  09:15
  240,00 TL
 • Aras Seyahat
  AKSARAY
  01:30
  DENIZLI
  09:30
  200,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  AKSARAY
  16:30
  DENIZLI
  02:45
  270,00 TL
 • Nevşehir Seyahat
  AKSARAY
  22:00
  DENIZLI
  06:20
  270,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  AKSARAY
  19:30
  DENIZLI
  03:30
  230,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Aksaray - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aras Seyahat
Esadaş
Lider Doğu Anadolu Turizm
Lider Elbistan
Metro Turizm
Nevşehirliler Seyahat
Öz Elbistan
Öz Erciş Seyahat
RH Turizm
Süha Turizm
Vangölü Turizm

Aksaray - Denizli Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Aksaray Denizli arası genellikle 8 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Aksaray Denizli arasında sefer yapan otobüs firmaları Aras Seyahat, Esadaş, Lider Doğu Anadolu Turizm, Lider Elbistan, Metro Turizm, Nevşehirliler Seyahat, Öz Elbistan, Öz Erciş Seyahat, RH Turizm, Süha Turizm, Vangölü Turizm firmalarıdır.
Aksaray Denizli otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz Aksaray Denizli otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Aksaray Hakkında

Konya, Ankara, Kırşehir, Nevşehir, Tuz Gölü ve Niğde tarafından çevrilen Aksaray, düzlükleri ile meşhur bir bölgedir. Bir doğal termal cenneti olan bu kentte, Tuz Gölünün eşsiz manzarasının güzelliği görülmeye değerdir.

7 ilçe, 146 köy ve 41 kasabası bulunan Aksaray, her zaman en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir. meşhur Çatalhöyük bu bölgede yer alır ve Güzelyurt evleri, Eğri Minare, Kırkdamaltı Kilisesi, Manastır Vadisi, Aşıklı Höyük, Sultan Hanı görülmesi zorunlu yerlerin başında gelmektedir.

Termal turizmin merkezi olan Ziga kaplıcaları da her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Ağaçaltı kilisesi ve Aziz Gregorius kilisesi hala asırlık görkemlerini koruyan alanlar arasında yer almaktadır ve hala yerli ve yabancı turistleri çekmektedir. 

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler Aksaray - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  9°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  6°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  6°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  1°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
993.442
Plaka
20
Telefon Kodu
258