Öz Elbistan Öz Elbistan Otobüs Bileti

Öz Elbistan Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
175
Genel Merkezi
Kahramanmaraş
Kuruluş Tarihi
1970
Firma Puanı
5 / 5

En Popüler Öz Elbistan Otobüs Biletleri

oz-elbistan-seyahat 28 Mayıs 2024
Adana Kahramanmaraş 240 TL
02:29 05:00 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 27 Haziran 2024
Afyonkarahisar Ankara 350 TL
19:45 23:30 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 31 Mayıs 2024
Aksaray Aydın 700 TL
20:30 06:15 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 24 Mayıs 2024
Amasya Trabzon 450 TL
05:30 12:15 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 25 Mayıs 2024
Ankara Kahramanmaraş 700 TL
11:15 19:30 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 31 Mayıs 2024
Antalya Adana 500 TL
18:29 02:29 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 31 Mayıs 2024
Aydın Kayseri 630 TL
17:30 05:00 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 16 Haziran 2024
Bilecik Kayseri 525 TL
16:15 01:15 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 24 Mayıs 2024
Bursa Ankara 300 TL
15:00 21:00 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 04 Haziran 2024
Denizli Konya 350 TL
18:30 23:59 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 24 Mayıs 2024
Diyarbakır Elazığ 250 TL
11:00 13:45 Satın Al
oz-elbistan-seyahat 24 Mayıs 2024
Elazığ Diyarbakır 250 TL
13:15 15:45 Satın Al

Öz Elbistan Hakkında

Öz Elbistan

Aydın’da kurulan Öz Elbistan firması, otobüs ile yolcu taşımacılığı yapıyor. Diğer bir şubesi ise Nazilli’de yer alıyor. 1970 yılında kurulmuş olan Öz Elbistan, seyahat işletmeciliği alanında hizmet vermeye devam ediyor.

Hizmet ve Programları

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana, bu sektörde en iyisi olmayı hedeflemiş olan firma bunu konfor ve güven ile sağlıyor. Yolculuklarınızın güvenli şekilde tamamlanması açısından gereken özen gösteriliyor olduğundan, yolculuk sırasında ve sonrasında aldığınız hizmetten memnun kalacağınız.

Öz Elbistan Otobüs Hizmeti;

Otobüs bileti aldıktan sonra biletinizin iptali ya da sefer değişikliği ya da talep etmiş olduğunuz otobüs seferinin açığa alınması gibi pek çok husus olabilir. Bunların değerlendirilmesi durumunda direkt olarak hizmetin kaliteli ve kurumsal olduğunu göreceksiniz. Otobüs firmasının otobüste yolculuk sırasında sunmuş oldukları ile ise direkt olarak memnun kalacağınız bir hizmet sizlere ulaştırılmış olacak.
  • Otobüs Özellikleri: TV ekranının olması, her yolcu için yol boyunca bir şeylere izleyerek zaman geçmesini sağlar. Bunun dışında direkt olarak USB ve priz özelliğinin olması, okuma lambasının olması, size özel kitap – gazete koyabileceğiniz bir alan olması gibi pek çok özellik var. Bunları değerlendirerek otobüsün içinde dilediğiniz gibi konfor bulabilirsiniz.
  • İkramlar: Muavin tarafından ikramlar dağıtılır. Su ve diğer içeceklerden alabilirsiniz. Sıcak ve soğuk olmak üzere içeceklerin sunulması sizin içindir. Dilediğiniz gibi almanız, sonrasında talep etmeniz mümkün. Tatlı ve tuzlu yiyecekler de aynı şekilde sunulur.
Yolculuk sonrasında bagaj kuponunu vererek bagajınızı alabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşanmaması açısından gerektiği şekilde hizmet verilir. Öz Elbistan hizmeti kapsamında direkt olarak bagajınızı alacaksınız. Dilerseniz dilek ve şikayetlerinizin bildirilmesini sağlayabilirsiniz.

Seferleri

Otobüs yolculuğu için seferler belirlendiğinden, biletlerinizi alabilirsiniz. Peki, nereye seferler yapılır? Aydın merkezli olan firma, çevre illere ve merkez illere seferlerini düzenleniyor. Sizin için sunulan bu seferlerde mümkün olduğunca güvenli ve konforlu şekilde hareket ediliyor.
Şehirlerarası otobüs seferleri;
Otobüs seferlerinin olmasında kalkış noktaları ve varış noktaları belli. Aydın’dan yapılan kalkışların çok sayıda il ve ilçe merkezine ulaşması ile yolcuların Öz Elbistan otobüs seferleri ile yolculuğunu gerçekleştirmesi mümkün oluyor.
  • Servis: Bakıldığında direkt olarak servis seçeneğinin de sunuluyor olması, gideceğiniz şehir öncesinde otogara erişiminizin servisle olmasını sağlayacak demektir. Bunun için belirlenmiş olan noktalardan direkt olarak servise binebilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesislerinin hizmeti kapsamında, firma direkt tesis kurmamış. Ancak özel tesisler sayesinde, uzun olan yolculuklarınız için dinlenmeye fırsat bulacaksınız. Dinlenmek isteyen yolcuların yemek yeme, tuvalet ihtiyacını giderme, mescidi kullanma, markette alışveriş yapma gibi pek çok fırsatı olacak. Bunları değerlendirerek, kısa süre içinde dilediğiniz şekilde yolculuk arasında ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Öz Elbistan şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında mümkün olduğunca memnun kalacağınız bir hizmet alacaksınız. Temiz ve her anlamda hizmet niteliği olan bu tesislerde, yirmi ya da otuz dakikalık molalar veriliyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda ne kadar araç olduğu konusunda bilgi verilmemek ile birlikte, direkt olarak otobüsün özelliklerinin tam da aranan özelliklerde olduğu bilgisi veriliyor. Güvenliği tam sağlanmış, araç genişliği ve bagaj genişliği konusunda sorun yaşanmayacak şekilde oluşturulmuş otobüsler ile hizmet veriliyor. Öz Elbistan otobüs filosu için sunulan bilgiler sayesinde yolculuğunuzun son derece konforlu olacağı sonucuna varabilirsiniz. Sizin için en hızlı ve güvenli şekilde şehirlerarası yolcu taşımanın gerçekleşmesi mümkün. Bunu değerlendirerek, mümkün olduğunca sorun yaşamadan hizmet alabilirsiniz. Otobüs filosunu inceleme şansınız olacak.

Öz Elbistan SSS (Sıkça Sorulan Sorular )
Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Öz Elbistan firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Öz Elbistan firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Öz Elbistan otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Öz Elbistan otobüs firmasında da geçerlidir.
Öz Elbistan otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Öz Elbistan biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Öz Elbistan otobüs biletini alabilirsiniz.
Öz Elbistan otobüs firması başlıca Antalya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Denizli, Bursa şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 39 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Öz Elbistan otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Öz Elbistan Hakkında Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

3 Değerlendirme

Selma

K****

08-11-2023

Sevgili Öz Elbistan Seyahat Şirketi Yaklaşık 1 yıldır sizinle yolculuk yapıyorum ve o kadar memnunum ki Tertemiz giyimli ,saygılı elemanlarınız var .Keşke daha önceden bilseydim bu şirketi diyorum herkese . Malum alışmış olduğumuz bazı şirketler var ve size hiç şans vermemişiz yıllardır Her seyahatimde zamanında gelen bir firmasınız.Bilgilendirme yapmanız kıbar personelleriniz ve tertemiz otobüslerinizle daima bol bereketli kazançlar diliyorum .Emegi geçen herkese çok teşekkür ederim iyi ki varsınız ve var olunuz .Daha nice güzel seyahatlerde görüşmek üzere


Halil

�****

17-06-2023

Karıştırıp yanlış otobüse binmiştik 1 saat yol farkı açılmasına rağmen bizi beklediler şoför ve münavinin güzel ahlakını sevdim tavsiye ederim


Sibel

****

16-11-2020

Çok teşekkür ederim. Büyük kolaylık ve güzel hizmet..harikasiniz...


Öz Elbistan İletişim
Telefon: (0344)-413-09-49
E-Posta: bilgi@ozelbistan.com

Adres:
Elbistan Belediye Otogarı Elbistan/Kahramanmaraş/TÜRKİYE
Öz Elbistan Sağladığı İmkanlar
Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram