Samsun Ordu Otobüs Bileti

Samsun - Ordu Otobüs Seferleri

 • Özlem Van Turizm
  SAMSUN
  13:00
  ORDU
  15:45
  120,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  SAMSUN
  13:30
  ORDU
  17:00
  120,00 TL
 • Özlem Ardahan
  TEKKEKÖY
  18:30
  FATSA
  21:00
  100,00 TL
 • Rize Ses Seyahat
  TEKKEKÖY
  00:05
  FATSA
  00:40
  250,00 TL
 • Fatsa Birlik Seyahat
  SAMSUN
  10:20
  FATSA
  12:50
  100,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  SAMSUN
  04:10
  FATSA
  05:50
  120,00 TL
 • Ünye Birlik Seyahat
  SAMSUN
  16:20
  FATSA
  18:50
  90,00 TL
 • Giresun Seyahat
  SAMSUN
  05:50
  FATSA
  07:50
  110,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  SAMSUN
  06:30
  FATSA
  08:30
  100,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  SAMSUN
  08:16
  ORDU
  11:01
  80,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  SAMSUN
  10:30
  FATSA
  12:30
  90,00 TL
 • Tuncelililer
  SAMSUN
  12:00
  FATSA
  14:00
  80,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Samsun - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Ali Osman Ulusoy
Aras Seyahat
Fatsa Birlik Seyahat
Golden Turizm
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
İstanbul Seyahat
Kanberoğlu
Karadeniz Golden Turizm
Metro Turizm
Nilüfer Turizm

Samsun - Ordu Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Samsun Ordu arası genellikle 2 saat 45 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Samsun Ordu arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Ali Osman Ulusoy, Aras Seyahat, Fatsa Birlik Seyahat, Golden Turizm, Has Bingöl, Iğdırlı Turizm, İstanbul Seyahat, Kanberoğlu, Karadeniz Golden Turizm, Metro Turizm, Nilüfer Turizm firmalarıdır.
Samsun Ordu otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 120 TL kadardır.
En ucuz Samsun Ordu otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Samsun - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • kapalı
  Cum
  kapalı
  2°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -2°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -0°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Sal
  kar yağışlı
  -4°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452