Samsun - Ordu Otobüs Bileti

Samsun - Ordu Otobüs Seferleri

 • Adıyaman Öz Gülaras Turizm
  SAMSUN OTOGARI
  04:20
  ORDU OTOGARI
  07:30
  50 TL
 • Ulusoy Seyahat
  SAMSUN
  05:00
  ORDU
  07:35
  45 TL
 • Ulusoy Turizm
  SAMSUN OTOGARI
  05:00
  ORDU OTOGARI
  07:45
  45 TL
 • Öncü Seyahat
  SAMSUN
  05:00
  ORDU
  07:35
  70 TL
 • Golden Turizm
  SAMSUN OTOGARI
  05:25
  ORDU OTOGARI
  08:20
  40 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  07:00
  ORDU
  09:20
  50 TL
 • İstanbul Seyahat
  SAMSUN OTOGARI
  07:30
  ORDU OTOGARI
  10:15
  60 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  07:30
  ORDU
  09:50
  50 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  08:00
  ORDU
  10:20
  50 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  08:30
  ORDU
  10:50
  50 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  SAMSUN OTOGARI
  08:30
  ORDU OTOGARI
  11:15
  50 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  09:00
  ORDU
  11:20
  50 TL
Tümünü Göster

Samsun - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
Kanberoğlu
Karadeniz Golden Turizm
Metro Turizm
Özgül Bafra
Özlem Cizre Nuh
Sinop Birlik
Trabzon Süzer Turizm
Ulusoy Seyahat
Vangölü Turizm

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Samsun - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  17°C
 • açık
  Per
  açık
  12°C
 • açık
  Cum
  açık
  12°C
 • açık
  Cmt
  açık
  13°C
 • açık
  Paz
  açık
  14°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452