Ordu Birlik Online Otobüs Bileti

Ordu Birlik En Popüler Otobüs Seferleri


Ordu Birlik Hakkında

Ordu Birlik

 
Ordu Birlik, Ordu ilinden ilçelere ve Samsun’a yolcu taşımacılığı yapan yerel bir firmadır. Ordu’da bilinen ve köklü bir firmadır. Halkın firma seçiminde tercih ettiği bir markadır. Samsun’da, Ordu’da veya Ordu’nun ilçelerinde herhangi bir işiniz olduğunda rahatlıkla firmayı seçebilirsiniz. Günün her saatinde kalkan otobüsleriyle güvenli yolculuk yapabilirsiniz.
 

 Ordu Birlik Seyahat Hakkında

 
 Ordu Birlik Seyahat 2010 yılında hizmete girmiştir. S.S. 74 Nolu Ordu Birlik Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi unvanına sahiptir. Yerel bir işletme olarak kısa mesafeli yolcu taşımacılığı hizmetini yürütüyor. Samsun dışında herhangi bir şehre veya bölgeye seferleri bulunmuyor.
 
 Firma kurulduğu ilk günden beri hizmetlerinden ödün vermeden, Ordu-Samsun arası seferler düzenleyerek, Orduluların takdirini kazanmıştır. Yolcuları birer misafir gibi görerek, sürekli yenilikçi hizmet sunuyorlar.
 
 Ordu’da yolcu taşımacılığında standardı yakalamak ve yolculara kaliteli hizmet vermek için diğer firmalarla birlikte hareket etme kararı aldılar. Ünye Birlik, Fatsa Birlik ve Metro Turizm ile birleşerek “Ordu Birlik” adıyla Samsun’a yolcu taşımaya devam ediyorlar.
 
 Ordu Birlik’in Ünye, Fatsa, Terme, Çarşamba, Samsun ve Bafra otogarlarında şubeleri bulunuyor. Ordu’ya gitmek isterseniz otogara gelerek ordu birlik otobüs bileti alabilirsiniz. Her türlü detaylı bilgi almak için 0452 233 34 17 irtibat numarasını arayabilirsiniz.
 

 Ordu Birlik Seyahat Seferleri

 
 Ordu Birlik ve birleştiği diğer firmalar 14’er otobüsle birleşmeye katılmışlardır. Her gün düzenli olarak sabahtan akşama kadar her 15 dakikada bir Ordu-Samsun seferleri düzenliyorlar. Aynı şekilde Samsun-Ordu üzerinden de karşı seferler düzenleniyor.
 
 Otobüsler her gün düzenli olarak Fatsa, Ünye, Terme, Çarşamba, Samsun ve Bafra güzergâhını kullanıyorlar. Yol üzerinde belirli noktalarda durdukları için otogara gitmeden de yol üzerinde binebilirsiniz. Bunun için ilgili şubeyi arayıp, bilgi vermeniz gerekiyor.
 
 Otobüsler, güzergah üzerindeki ilçe otogarlarına girdiği için ayriyeten yolda mola vermiyorlar. Yolcu indirme/bindirme süresinde acil ihtiyaçlarınızı gidermeniz için yeterli süre bulunuyor.
 

 Ordu Birlik Seyahat Filosu

 
 Dört firmanın 14’er otobüs katılımıyla Ordu Birlik’in filosunda 56 otobüs bulunuyor. Bunlar; Isuzu ve Otokar marka midibüslerdir. Midibüsler, son model olduğu için yolcular, konforlu ve rahat bir yolculuk yapabiliyorlar.
 
 Firma, Karayollarının ön gördüğü D1, düzenli yolcu taşıma belgesine sahiptir. Şoför kadrosunda bulunan bütün şoförler, SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptirler. Şoförleri, deneyimli ve profesyonel kişilerden seçiyorlar.
 

 Ordu Birlik Seyahat İkramları

 
 Şehirlerarası otobüslerde olduğu gibi Ordu Birlik midibüslerinde yeterli teknolojik donanım bulunmuyor. Koltukların arkasında ekranlar bulunmuyor. Midibüs’ün ön tarafında genel bir televizyon bulunuyor. Yolcular isterlerse buradan yayınları takip edebiliyorlar. Bunun dışında genel olarak müzik yayını da yapılıyor. Araç içinde internet ağı olmadığı için her yolcu kendi internetini kullanabilir. Yolculuk süresince mobil cihaz kullanımı serbest olduğundan telefonunuzla veya tabletinizle vakit geçirebilirsiniz.
 
 Yolculuk süresince midibüs içinde genel ikram servisi bulunmuyor. Fakat istediğiniz takdirde su servisi yapılıyor.
 
 

Ordu Birlik İletişim

Telefon: 0452 233 34 17
Website:

Adres:
Şehirlerarası otobüs terminali Ordu/TÜRKİYE

Ordu Birlik En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ordu Birlik Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

o****

***

06-07-2020

1 saatir otobüs bekliyorum hastanede randevum var benle birlikte sekiz yolcu daha bekliyor bu yolcuları bekletmeye hakkınız yok işi gücü olan var sefer aralarını uzun tutmayın lutfen