Ünye Birlik Seyahat Online Otobüs Bileti

Ünye Birlik Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Ünye Birlik Seyahat Hakkında

Ünye Birlik Seyahat

Ünye Birlik Seyahat firması 10 yılı aşkın bir süredir Ordu merkez ve ilçelerinde hizmet vermektedir. İlk olarak ulaşım hizmetini Ordu şehir merkezi ile Ünye ilçelerine düzenleyen Ünye Birlik Seyahat firması zamanla şehirler arası otobüs firmasına dönüşmüştür. 2009 yılında faaliyete geçen Ünye Birlik Seyahat firması, şimdilerde büyük araç filosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.
 
 Ünye Birlik Seyahat firmasının merkezi Ordu Ünye’dir. İlk olarak bu bölgede kurulan Ünye Birlik Seyahat firması şimdilerde pek çok şehirde farklı şubelere sahip olmuştur. Hedeflediği vizyon ve benimsediği misyon açısından Karadeniz Bölgesi’nin en kapsamlı ulaşım firması olma özelliğine de sahiptir.
 

 Ünye Birlik Seyahat Sefer Hatları

 
 Ünye Birlik Seyahat firması 7 farklı güzergah ve şube üzerinden yolcularına hizmet vermektedir. Bu güzergahlar;
 -İstanbul,
 -Ankara,
 -İzmir,
 -Ordu,
 -Bursa,
 -Antalya,
 -Sakarya’dır.
 
 Ünye Birlik Seyahat firması zamanla daha fazla şehre sefer düzenlemeye hazırlanmaktadır. Özellikle şehir merkezlerinde ve otogarlarda şubeler oluşturan Ünye Birlik Seyahat, şehrin ilçelerine kadar ulaşmayı hedeflemektedir. Gün geçtikçe kendi bünyesinde genişlemeye giden Ünye Birlik Seyahat, tüm işlemleri profesyonel şekilde çözmeye başlamıştır. İlk olarak Ünye Birlik seyahat otobüs bileti alımları için online sistemleri kullanmaya başlamıştır. Online sistemler sayesinde dijital platformlarla yolcular kısa sürede biletlerini alabilir ve seferleri tek bir sayfa üzerinde görebilirler.
 

 Ünye Birlik Seyahat Yenilikçi Araç Filosu

 
 Ünye Birlik Seyahat firması ilk kurulduğunda araç filosu olarak küçük minibüsleri tercih etmiştir. Zamanla büyümeye başladığında ve yolcu kapasitesi arttığında daha geniş ve konforlu araçlar tercih etmiştir. Ünye Birlik Seyahat firmasının otobüs filosunda kullandığı araç markaları Mercedes araçlardır. Bu araçların tamamı yol şartlarına uygun şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle 45 kişilik olan araçlar tamamen yolcu taşımacılığında kullanılmaktadır.
 
 Ünye Birlik Seyahat firması kısa mesafeler için genellikle 2+2 koltuk düzenine sahip Mercedes marka araçları kullanmaktadır. 5 saatten uzak yolculuklarda ise 2+1 araçlar daha fazla tercih edilmektedir. Bu araçlar ile yolcuların konforlu bir yolculuk yapması sağlanmaktadır.
 

 Ünye Birlik Seyahat Kaliteli Servis ve Hizmet Anlayışı

 
 Ünye Birlik Seyahat firması her yönden yolcularına kaliteyi sunmayı hedeflemektedir. Kaliteli bir yolculuk için de öncelikle yetkili personellerine gerekli eğitimi vermektedir. Bünyesinde barındırdığı uzman personeller sayesinde yolculuklar hem daha güvenli hem de daha keyifli şekilde tamamlanmaktadır. Servis ve ikram hizmetlerine de çok dikkat eden Ünye Birlik Seyahat firması yolculuk boyunca yolcularına çeşitli ikramlar sunmaktadır. İkramlar arasında sınırsız soğuk ve sıcak içecekler ile atıştırmalıklar bulunmaktadır.
 
 Araçların her birinde wc sistemi bulunmakta ve namaz vakitlerinde araçlar belirli tesislerde mola vermektedir. Dinlenmek isteyen kişiler için özel ve kullanılmamış kulaklıklar ile tv ya da müzik yayını yapılmaktadır. Yolcuların sigorta işlemleri ise bilet alma esnasında kişi adına yapılmaktadır. Her türlü yasal belge ile kaliteli hizmet Ünye Birlik Seyahat firması tarafından sağlanmaktadır.
 
 

Ünye Birlik Seyahat İletişim

Telefon: 0452 323 43 83
E-Posta: bilgi@unye.info
Website:

Adres:
Şehirlerarası otobüs terminali Unye/TÜRKİYE

Ünye Birlik Seyahat Seferleri

Ünye Birlik Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ünye Birlik Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok