Tokat Seyahat Online Otobüs Bileti

Tokat Seyahat Hakkında

Tokat Seyahat

Tokat seyahat yönetim kuruluşu başkanı Ahmet Arat’tır. 1985 yılında kurulan firmanın genel merkezi Tokat’ta. Tokat Seyahat şehirlerarası yolculuk yapacak kişiler için farklı şehirlerarasında yolcu taşıma hizmeti veriyor.

Hizmet ve Programları

Yolculuğa çıkacak olan kişiler için özel otobüslerde yolculuğun yapılması sağlanıyor. Güzergahlar belirleniyor ve yolcuların aldığı bilet sonrasında yolculuğu gerçekleştirmesi için gereken koşullar oluşturuluyor. Güvenli ve konforlu şekilde tamamlanan yolculuk sonrasında dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Tokat Seyahat Otobüs Yolculuğu;

Yapacağınız otobüs yolculuğunda nasıl hizmetler sunulacak? Tokat Seyahat otobüs yolculuğu için yolculara sağlanan imkanlar nedir? Gerek otobüs özellikleri gerekse personellerin sunduğu hizmet sayesinde memnun kalacağınız bir hizmet alacaksınız.
  • Otobüs Özellikleri: Otobüste dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz, size özel TV ekranları bulunuyor. TV ekranlarında mp3 dinlemek, var olan kanallarda bir şeyler izlemek gibi pek çok avantajınız olacak. Yol boyunca değerlendirmenizi yaparak, izleyebilirsiniz. Ayrıca koltuğun üst bölümünde aydınlatma bölümü de olacak. USB, priz gibi avantajlar da otobüs özellikleri arasında yer alıyor. Bu özellikleri kullanarak cihaz şarj etme işlemi de yapabilirsiniz. Otobüsün özellikleri sayesinde, konforlu bir yolculuk yapacaksınız. Teknolojik yeterliliği olan otobüslerde yolcu olacaksınız.
  • İkramlar: Yolculuğunuz sırasında otobüs firmasının güler yüzlü personelleri tarafından ikramlar verilecek. Tatlı ve tuzlu yiyecekler olmak üzere, ikramları alabilirsiniz. Bunun yanında sıcak ve soğuk içecekler de servis edilecek. Düzenli şekilde servisler yapılacak. Yolculuğun süresine göre ne kadar aralı kile tekrarlanacağı belirleniyor. Talep etmeniz durumunda da muavin tarafından hizmet alabilirsiniz.
  • Keyif Kart: Yolcuklarınızın avantajlı hale gelmesini sağlamak açısından Tokat Seyahat keyif kart ile hizmet veriliyor. Yolculuk öncesinde bilet alırken, Keyif Kart bilgilerinin verilmesi durumunda puan toplamanız mümkün. Biriken puanlar ile ücretsiz bilet alma şansı oluyor. Bunu değerlendirerek, direkt olarak keyif kart ile avantajlı şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Telefon numarası, kimlik numarası, isim – soyisim gibi bilgilerin verilmesi ile kart üzerinden puanlarınızın birikmesini sağlayabilirsiniz.

Seferleri

Otobüs seyahat acentesi tarafından seferler düzenleniyor. Bu seferleri öğrenmek için internet üzerinden bilet alabilir ya da sizin için hizmet veren bilet satış noktalarını değerlendirebilirsiniz. Bilet satış noktalarından anında bilet almak mümkün oluyor.
  • Şehirlerarası Otobüs Seferleri: Düzenlenen seferlerin kalkış ve varış noktası veriliyor. Takibini yaparak, anında seferler üzerinden bilet alabilirsiniz. Tokat, İstanbul gibi merkez kalkışların dışında ilçelere de uğrama sağlanır. Bu alanlardan da aynı şekilde yolcu indirip – bindirme yapılır. Dilediğiniz yerden binerek, belirlenmiş olan saat diliminde yolculuğunuzun başlamasını sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisi olarak hizmet vermeyen firmanın yolculuklarında tercih ettiği özel dinlenme tesisleri var. Bu dinlenme tesislerini tercih ederek, güvenli ve nitelikli molaların verilmesi sağlanıyor. Dinlenme tesislerin temiz olması önemli. Tokat Seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında sunulan hizmet; mescit, market, restoran, tuvalet gibi alanlar oluşturuluyor. Bu alanlarda verilen yirmi dakikalık, otuz dakikalık molalar ile hizmet almanız sağlanıyor. Dilediğiniz gibi zaman geçirebilir, uygun olan zaman dilimi içinde ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda yer alan araçların özellikleri önemli. 2015 model ve üstünde olan araçlardan oluşturulmuş olan otobüs filosu, güvenliğinden ödün vermeden hizmet sunuyor. Yolcuların sorunsuz şekilde bir yerden bir yere taşınmasını sağlayan otobüslerde teknolojik yeterliliğin tam olmasına da özen gösteriliyor. Bunlar göz önünde bulundurularak, direkt olarak filo oluşturulmuştur. Tokat Seyahat otobüs filosu ile düzenlenen çok sayıda sefer, yolcuların memnun kalacağı şekilde tamamlanacaktır. İletişime geçerek bilgi alabilir, yolculuk detaylarını öğrenebilirsiniz.
 

Tokat Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tokat Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (4)
İyi (3)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (10)
Ortalama Puan

2.44

18 Değerlendirme

***

****

19-10-2021

Iyiydi.


E****

A****

19-10-2021

Teşekkürler yolculuğum güzel geçti.


M****

****

14-10-2021

Gecikmeli bir yolculuk yaptik görevli muavin hiç maske takmadı cok rahatsiz ediciydi ayrica sigara kokusuna maruz kaldık


H****

****

04-10-2021

Çok memnunum.


Y****

Y****

27-09-2021

Geç gittik malesef, yolda çok oyalanıyor otobüs


A****

Y****

24-09-2021

otobüste en önde 3 numarada seyahat ettim çok dar ve tüm yolcular ve ben inip binerken çarpmamak için uğraştık


m****

t****

20-09-2021

cok memnunum


***

****

07-09-2021

müşteri memnuniyeti ön planda ise, klimaların kullanımı şöför insiyatifinde olmamalı, hastası var yaşlısı bar, bukadar düşüncesizlik ... tahmin edemezdim, görünüşte çok kibarlık sonucu değiştirmedi, üzüldüm...


***

****

06-09-2021

Tahaahüt ettiği saatte kalkmadı , her durakta en az 20 dakika vakit harcadı. Gece çok geç saatte vardık evimize. Bir daha asla tercih etmem.


F****

A****

28-08-2021

Güzeldi rahat yolculuk oldu