Aydın Çorum Otobüs Bileti

Aydın - Çorum Otobüs Seferleri

 • Ali Osman Ulusoy
  AYDIN
  15:30
  ÇORUM
  05:30
  425,00 TL
 • Topçam Turizm
  AYDIN
  20:15
  ÇORUM
  09:35
  410,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  AYDIN
  20:15
  ÇORUM
  09:00
  410,00 TL
 • Sahil Seyahat
  AYDIN
  14:30
  ÇORUM
  04:29
  450,00 TL
 • Metro Turizm
  AYDIN
  17:00
  CORUM
  06:30
  420,00 TL
 • Varan Turizm
  AYDIN
  23:45
  ÇORUM
  13:15
  429,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Aydın - Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Lider Anatolia Turizm
Metro Turizm
Tokat Seyahat
Ulusoy Seyahat

Aydın - Çorum Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Aydın Çorum arası genellikle 14 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Aydın Çorum arasında sefer yapan otobüs firmaları Lider Anatolia Turizm, Metro Turizm, Tokat Seyahat, Ulusoy Seyahat firmalarıdır.
Aydın Çorum otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 425 TL kadardır.
En ucuz Aydın Çorum otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Aydın Hakkında

Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa’dan sonraki üçüncü büyük ili olan Aydın, turizm ve sanayi bakımından gelişmiş bir ekonomiye sahip olan iller arasındadır.

İklimi ve doğası oldukça güzeldir. Ege denizine kıyısı olan bu kentin, Kuşadası ve Didim ilçeleri en önemli turizm beldeleri arasında yer almaktadır. Aydın, tarım ve hayvancılık konusunda en gelişmiş iller arasındadır. Büyükşehir belediyesi olarak çalışmaların başlamasının ardından, ulaşım konusunda gelişmiş uygulamalar başlamıştır.

Efeler ilçesi nüfus bakımından en yoğun bölgedir ve Didim, Söke ve Kuşadası Ege denizine kıyısı olan ilçelerdir. Söke un fabrikasıyla meşhur olan bir ildir ve bölgede deve güreşleri de popüler kültür ögeleri arasında yer almaktadır.

Aydın havayolu, karayolu ve demiryolu ile ulaşımın sağlanabildiği bir kenttir. büyükşehir belediyesi olarak hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin en büyük onuncu kentidir. 

Çorum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Çorum

Çorum otogarından şehir merkezine ulaşım için halk otobüsleri ve servislerle ulaşımın sağlanması mümkündür. Belediyenin servislerinin bulunduğu otogardan her yarım saatte bir şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Yerel otobüs firmalarıyla en uygun otobüs bileti alarak ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara taksi çağırmak için merkezden çağırabilirsiniz. 0364 225 34 05 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz ve kısa sürede gitmek istediğiniz yere trafik engeline takılmadan gidebilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça yüksektir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı yerel ve ulusal otobüs firmalarının merkeze servisleri vardır. Ayrıca bazı otobüsler otogara ilçe ve köylere uğrayabilmektedir. Bunun için otobüs firmanızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Belediye Servisleri ile Ulaşım

Çorum belediyesinin her yarım saatte bir merkeze ücretsiz servis hizmeti vardır. Belediye otobüsleri, yeni otogara girmemektedir.

En Popüler Aydın - Çorum Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -6°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -4°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -3°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  -4°C

Haritada Çorum

Çorum Hakkında

Nüfus
525.180
Plaka
19
Telefon Kodu
364