Lider Elbistan Online Otobüs Bileti

Lider Elbistan Hakkında

Lider Elbistan

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesini merkez alan firma 2005 yılından beri çoğunlukla Güney Anadolu yollarındadır.
 
Temur ailesi tarafından kurulan Lider Elbistan bir aile işletmesi olarak toplam 12 otobüse sahip olan firmanın genel olarak çalıştığı hatlar güney illeri olarak yoğunlaşmıştır. Ama Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Denizli, Mersin, Antalya, Kayseri, Osmaniye gibi büyük Akdeniz ve Ege Bölgesi illerine ve bu illere bağlı olan Silifke, Ceyhan, Alanya, Göksun, Manavgat, Anamur, Nazilli gibi büyük Ege ilçelerine de Lider Elbistan seferleri düzenlenmektedir. Sayılan merkezlere ek olarak Aydın merkez otogar, İstanbul Harem otogarı, Yalova, Mersin Taşucu, Denizli Sarayköy, Sakarya Adapazarı, Antalya Serik, Afyon Dinar gibi yerler de şubeler içindedir. Kahramanmaraş ve Elbistan şubeleri doğal olarak merkez büro görevindedirler.
 

Şubeler ve Merkez Terminaller

 
İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa Esenler Otogarı’nda ise 19 numaralı peron, Ankara Aşti’deki 43 numaralı peron ve İzmir büyük otogarındaki 60-61 numaralı peronlar Lider Elbistan otobüsleri için ayrılmıştır. (Şehir terminal ve şube konumlarının kolay ulaşılabilir olması firma için artı puan olarak değerlendirilmektedir.) Şirkete ait bütün otobüslerde genel müzik yayını, kulaklık, okuma lambası, kişiye özel TV ve genel TV yayını, ücretsiz wi-fi ve cep telefonu kullanımı gibi teknik kolaylıklar mevcuttur. En uzun hatlardan biri olan İstanbul Esenler- Elbistan veya İzmir Elbistan yolculuklarını firma ile yapabileceğiniz gibi Kahramanmaraş – Mersin veya Kahramanmaraş – Adana gibi nispeten kısa yolculukları da Lider Elbistan otobüsleri ile güven içinde yapabilirsiniz. Firma zaman zaman çeşitli bankaların kredi kartları ile işbirliği yapıp indirim kampanyaları düzenlemektedir. Ayrıca otobüsün ön koltuklarına sadece yetişkinlerin binebilmesi, çocuklar için bu koltuklara ait satış yapılmaması firmanın önemli özellikleri içindedir.
 

Dinlenme Tesisleri

 
Firmanın yolculukları sırasında mola verdiği dinlenme tesisleri arasında Kırşehir, Çoğun Köyü civarındaki Mavikent Dinlenme Tesisi öne çıkıyor. Ankara yoluna 17 kilometre uzaklıkta olan tesiste restoran, fast food, market, hediyelik eşya, mescid ve oyun parkı gibi hizmetlerden yararlanılabilir. Bu tesis aynı zamanda aralarında Lider Elbistan otobüs firması da dahil olmak üzere toplamda yedi otobüs şirketine servis hizmeti vermektedir. Temiz ve bilinen dinlenme tesislerinin mola yeri olarak seçimi firmanın tercih edilme nedenlerinden biridir.
 

Online Alışverişle Bilet Alımı


Online bilet satışları firmanın hem kendi sitesinden hem de yetki verdiği bilet satış siteleri üzerinden yapılabilir. Rezervasyon iptalleri veya biletleri açık bilete çevirmek ya da açık bilete sefer bağlamak gibi işlemler için de Lider Elbistan müşteri hizmetleri aranabilir. (Sefer saatine 24 saatten az kalmışsa otobüse binilecek şubenin bizzat aranması firma tarafından tavsiye ediliyor. Bütün telefon numaraları internet üzerinden kolayca bulunabilir.)
 
İzmir veya İstanbul’da yaşayanlar için Elbistan veya Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde yaşayanlar için İzmir veya İstanbul uzun yollar olarak görülebilir. Fakat “değişim gelişimdir, bizimle güvenilir, konforlu ve güler yüzlü seyahatlere çıkabilirsiniz” sloganı altında çalışan Lider Elbistan otobüsleri ile bu yollar kolayca aşılmaktadır. Nitekim firma hakkında yapılan yorumlarda bu olumlu görüşleri takip edebilirsiniz. Ülkemizde rekabetin yoğun olarak yaşandığı karayollarında yolcu taşımacılığı sektöründe firma zor yollarda gitmesine rağmen bu yorumları hak edecek kalitede hizmet vermektedir. 
 
 

Lider Elbistan İletişim

Telefon: (0344)-413-21-21
E-Posta: info@liderelbistan.com.tr
Website:

Adres:
ORHAN GAZİ MAH. OTOBÜS TERMİNALİ BATTAL GAZİ CAD. D:7 / ELBİSTAN / KAHRAMANMARAŞ

Lider Elbistan En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider Elbistan Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (8)
İyi (0)
Orta (2)
Kötü (0)
Çok Kötü (7)
Ortalama Puan

3.12

17 Değerlendirme

A****

K****

09-09-2022

Saolsunlar iyilerdi memnun kaldım çok da güzel yolculuk oldu . Sadece izmirle denizliye gelmeden önce bir yerde bi 10 dakika bile olsa mola verilebilir . 16.30 17 saatlik yolculuk için iki mola az gibi.


E****

****

31-08-2022

Wayfi şifresi istedik yok dediler su isteyemedik muavini göremedik ve çok çocuk vardı ağlama sesinden çok rahatsız olduk çok kötü kokuyordu hiç yakışmadı böyle firmaya eşimde bende bir daha asla tercih etmicez


M****

A****

27-08-2022

Çok memnun kaldım.


M****

D****

20-06-2022

Teşekkürler


R****

K****

09-05-2022

Otobüs le seyahat edemedim bir buçuk saat bekledim gelmedi hiç iyi değildi firma arayıp haber dahi vermedi boşu boşuna param gitti böyle firma olmaz olsun Ankara Aşti de ki şubeye gittim şubede bir kişi dahi yoktu bilgi ala bilmek için bir daha böyle firma hakkında hiç iyi düşünmeyecem ve soranlara hiç tavsiye etmiyeceğim böyle firma olmaz olsun


A****

A****

13-03-2022

Muavin mükemmeldi


H****

Y****

21-02-2022

Ben çok memnun kaldım otobüs rahattı ve konforluydu


A****

A****

09-02-2022

Mükemmel bir hizmet vardı


A****

A****

13-12-2021

İlginiz için teşekkürler, çok iyiydi


m****

***

11-12-2021

Otogar harici yolcu almaktan bıkmayan bi firma 3.20 de antalya'da olmamız gerekirken 5.45 te ulaştık.