Lider Elbistan Online Otobüs Bileti

Lider Elbistan Hakkında

Lider Elbistan

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesini merkez alan firma 2005 yılından beri çoğunlukla Güney Anadolu yollarındadır.
 
Temur ailesi tarafından kurulan Lider Elbistan bir aile işletmesi olarak toplam 12 otobüse sahip olan firmanın genel olarak çalıştığı hatlar güney illeri olarak yoğunlaşmıştır. Ama Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Denizli, Mersin, Antalya, Kayseri, Osmaniye gibi büyük Akdeniz ve Ege Bölgesi illerine ve bu illere bağlı olan Silifke, Ceyhan, Alanya, Göksun, Manavgat, Anamur, Nazilli gibi büyük Ege ilçelerine de Lider Elbistan seferleri düzenlenmektedir. Sayılan merkezlere ek olarak Aydın merkez otogar, İstanbul Harem otogarı, Yalova, Mersin Taşucu, Denizli Sarayköy, Sakarya Adapazarı, Antalya Serik, Afyon Dinar gibi yerler de şubeler içindedir. Kahramanmaraş ve Elbistan şubeleri doğal olarak merkez büro görevindedirler.
 

Şubeler ve Merkez Terminaller

 
İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa Esenler Otogarı’nda ise 19 numaralı peron, Ankara Aşti’deki 43 numaralı peron ve İzmir büyük otogarındaki 60-61 numaralı peronlar Lider Elbistan otobüsleri için ayrılmıştır. (Şehir terminal ve şube konumlarının kolay ulaşılabilir olması firma için artı puan olarak değerlendirilmektedir.) Şirkete ait bütün otobüslerde genel müzik yayını, kulaklık, okuma lambası, kişiye özel TV ve genel TV yayını, ücretsiz wi-fi ve cep telefonu kullanımı gibi teknik kolaylıklar mevcuttur. En uzun hatlardan biri olan İstanbul Esenler- Elbistan veya İzmir Elbistan yolculuklarını firma ile yapabileceğiniz gibi Kahramanmaraş – Mersin veya Kahramanmaraş – Adana gibi nispeten kısa yolculukları da Lider Elbistan otobüsleri ile güven içinde yapabilirsiniz. Firma zaman zaman çeşitli bankaların kredi kartları ile işbirliği yapıp indirim kampanyaları düzenlemektedir. Ayrıca otobüsün ön koltuklarına sadece yetişkinlerin binebilmesi, çocuklar için bu koltuklara ait satış yapılmaması firmanın önemli özellikleri içindedir.
 

Dinlenme Tesisleri

 
Firmanın yolculukları sırasında mola verdiği dinlenme tesisleri arasında Kırşehir, Çoğun Köyü civarındaki Mavikent Dinlenme Tesisi öne çıkıyor. Ankara yoluna 17 kilometre uzaklıkta olan tesiste restoran, fast food, market, hediyelik eşya, mescid ve oyun parkı gibi hizmetlerden yararlanılabilir. Bu tesis aynı zamanda aralarında Lider Elbistan otobüs firması da dahil olmak üzere toplamda yedi otobüs şirketine servis hizmeti vermektedir. Temiz ve bilinen dinlenme tesislerinin mola yeri olarak seçimi firmanın tercih edilme nedenlerinden biridir.
 

Online Alışverişle Bilet Alımı


Online bilet satışları firmanın hem kendi sitesinden hem de yetki verdiği bilet satış siteleri üzerinden yapılabilir. Rezervasyon iptalleri veya biletleri açık bilete çevirmek ya da açık bilete sefer bağlamak gibi işlemler için de Lider Elbistan müşteri hizmetleri aranabilir. (Sefer saatine 24 saatten az kalmışsa otobüse binilecek şubenin bizzat aranması firma tarafından tavsiye ediliyor. Bütün telefon numaraları internet üzerinden kolayca bulunabilir.)
 
İzmir veya İstanbul’da yaşayanlar için Elbistan veya Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde yaşayanlar için İzmir veya İstanbul uzun yollar olarak görülebilir. Fakat “değişim gelişimdir, bizimle güvenilir, konforlu ve güler yüzlü seyahatlere çıkabilirsiniz” sloganı altında çalışan Lider Elbistan otobüsleri ile bu yollar kolayca aşılmaktadır. Nitekim firma hakkında yapılan yorumlarda bu olumlu görüşleri takip edebilirsiniz. Ülkemizde rekabetin yoğun olarak yaşandığı karayollarında yolcu taşımacılığı sektöründe firma zor yollarda gitmesine rağmen bu yorumları hak edecek kalitede hizmet vermektedir. 
 
 

Lider Elbistan En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider Elbistan Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

1.67

3 Değerlendirme

N****

F****

17-06-2021

Seferin kendi rahattı kaptanlara teşekkür ederim. Ancak bilet ücretini uygun tutmak için Ankara'da otogara gitmeyip yol üstünden aldılar, buna da razıyız ancak bilet satışıyla ilgilenen kişi bizi ana yola geç çıkardı, otobüs hareket etmek zorunda kaldı, bir başka otobüsle otobüsümüze yetiştirildik vb heyecan ve hoşnutsuzluk oldu. Sonra pandemi koşullarında normalde yanyana iki koltukta sadece aynı aile üyeleri oturacakken birbirini tanımayan iki beye yanyana bilet satılmış, olurdu olmazdı tartışma yaşandı. Muavin bizim otobüs 2+1 diyor halbuki koltuklar 2+2, 2+1 koltukları gösterir, biletin nasıl satılacağını değil, uzun lafın kısası organizasyon sorunları var biletlemede.


A****

****

08-01-2021

Ben Kahramanmaraş Tarsus bileti aldım. beni ve eşyalarımı apar topar Adana otogarında indirerek minibüslere yönlendirdiler.


F****

***

06-08-2020

İyi günler öncelikle dün yapmış olduğumuz yolculuğumuzun başın da sıkıntı yaşadık öncelikle almış olduğum biletin saati 17:00 bize söylenilen saatin değiştiği oldu 17:30 yarım saat otobüs bekledik ve bize otobüsün otogara gitmeyeceği eşyalarımızın hepsini tekrar dışarı taşımamız söylendi bu nasıl bişi anlamadım 3 biletimiz var ve otobüs terminaline yolcu almaya girmiyor saçmalık sonra gelen bir bey yardım edecek sandık bize taşımamız için bir araba bıraktı ve benim şuradan alacaklarım var siz kendiniz götürün dedi bu nasıl bir hizmet anlayışı hem otobüsü içeri almıyorsunuz hem de taşımamıza yardım etmiyorsunuz o bey elini kolunu sallaya sallaya bizden önce sigara içe içe gitti Kayseri yazanesinde çalışan hiç bir personelden memnun kalmadım