Kırşehir - Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Kırşehir - Kahramanmaraş Otobüs Seferleri

 • Ak Aksu Turizm
  KIRŞEHIR
  00:00
  KAHRAMANMARAŞ
  05:50
  70 TL
 • Lüks Kahramanmaraş
  KIRŞEHIR
  00:30
  KAHRAMANMARAŞ
  05:35
  70 TL
 • Lüks Kahramanmaraş
  KIRŞEHIR
  02:30
  KAHRAMANMARAŞ
  07:20
  70 TL
 • Lüks Kahramanmaraş
  KIRŞEHIR
  04:00
  KAHRAMANMARAŞ
  07:50
  70 TL
 • Metro Turizm
  KIRŞEHIR
  07:00
  KAHRAMANMARAŞ
  13:35
  70 TL
 • Süha Turizm
  KIRŞEHIR
  08:30
  KAHRAMANMARAŞ
  14:50
  75 TL
 • Süha Turizm
  KIRŞEHIR
  10:45
  KAHRAMANMARAŞ
  17:05
  75 TL
 • Mardin Seyahat
  KIRŞEHIR
  13:00
  KAHRAMANMARAŞ
  19:20
  70 TL
 • Süha Turizm
  KIRŞEHIR
  14:15
  KAHRAMANMARAŞ
  20:35
  75 TL
 • Lüks Kahramanmaraş
  KIRŞEHIR
  15:30
  KAHRAMANMARAŞ
  20:35
  70 TL
 • Ak Turizm
  KIRŞEHIR
  16:00
  KAHRAMANMARAŞ
  22:20
  70 TL
 • Mardin Seyahat
  KIRŞEHIR
  19:00
  KAHRAMANMARAŞ
  01:05
  80 TL
Tümünü Göster

Kırşehir - Kahramanmaraş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Aksu Turizm
Ede Turizm
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Lüks Kahramanmaraş
Lüks Kahramanmaraş Turizm
Mardin Seyahat
Metro Turizm
Özlem Cizre Nuh

Kırşehir Hakkında

Kırşehir ilinde, Roma döneminde Hristiyanların putperestlerden kaçarak sığındığı yeraltı şehirleri bulunmaktadır. Turistik açıdan olduğu kadar dini açıdan da ilgi çeken bu mekanlar, oldukça gizemli ve etkileyicidir.

Mucur Yeraltı şehri, sadece yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de en sık ziyaret ettiği mekanlar arasındadır. Cacabey Medresesi, Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi, Ahi Evran Camii ve Türbesi gibi mekanlar da dikkat çeken yerler arasındadır.

Ayran çorbası, içli saç böreği, höşmerim ve kuru patlıcan yemeği gibi farklı lezzetleri tadacağınız Kırşehir mutfağında, hamur işi ve et ürünlerinin ağırlıklı olduğu ürünler vardır. Nüfusun yüzde sekseni, tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır.

Zerdali ve balbaşı pekmezi meşhur olan Kırşehir, oniks mermerleri ile de meşhurdur. Her zaman en uygun otobüs bileti kampanyası düzenlenmeyen bu kente, yerel otobüs firmaları ile ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 
 

Kahramanmaraş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş Hem şehir içi hem de şehir dışı ulaşımın merkezi olan otogarda, şehir içi ulaşımı sağlayan belediye otobüsleri, taksiler ve minibüsler için özel bir alan bulunmaktadır.

Her dönem yolcu yoğunluğunun fazla olduğu kentte, özellikle belediye otobüsleri ile çok fazla ulaşım sağlanmaktadır. Toplu taşıma için Kahraman Kart kullanılmaktadır.
Online para yüklenebilen ve bu kartları otobüslere basarak seyahat edebilirsiniz.

İstediğiniz zaman taksi ile ulaşabileceğiniz şehir merkezine uzun mesafelerde yolculuk etmek isteyenler için pazarlıklı bir şekilde ücret konusunu netleştirebilmektedir.

 
Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile seyahat etmek isterseniz  (0344) 235 00 46 numarasından durağa ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle belirlenmektedir.

Şehir merkezine ulaşım oldukça pratiktir. Uzak mesafelerdeki ulaşım ihtiyacınız için taksi hizmeti alabilirsiniz. Taksilerle pazarlık yaparak fahiş olmayan fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara ulaşım için otogar kalkışlı olarak birçok yere ulaşım sağlanmaktadır. H11 ile Sosyal Bilimler Lisesi, H24 Şekerdere Binevler güzergahlarına aktarmasız olarak ulaşabilirsiniz.

Otobüslerde Kahraman Kart kullanarak avantajlı ve daha ekonomik seyahat edebilirsiniz. Kahraman Kart satış noktaları terminaller, büfeler ve hareket merkezleridir. Bittikçe internetten online olarak para yükleyebilirsiniz. En uygun otobüs bileti olan Kahraman Kart 5 TL karşılığında satın alınmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kahramanmaraş’ın belli ilçelerine ve bazı köylerine servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarıyla gideceğiniz yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Güzergah ve saat bilgileri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla görüşebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Dolmuşlarla her yere ulaşım mümkündür. Özellikle mahalle ve köylere ulaşım için dolmuşlar tercih edilir ve neredeyse her yerde bir dolmuş bulabilirsiniz. Ücretler 1.50’den başlamakta ve gidilecek alana göre fiyat değişmektedir.

En Popüler Kırşehir - Kahramanmaraş Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kahramanmaraş Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  2°C
 • açık
  Cum
  açık
  -5°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -3°C
 • açık
  Paz
  açık
  -2°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  0°C

Haritada Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Hakkında

Nüfus
1.096.610
Plaka
46
Telefon Kodu
344