Lüks Afşınlılar Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Afşınlılar Seyahat Hakkında

Lüks Afşınlılar Seyahat

Lüks Afşınlılar Seyahat 1995 yılında Kahramanmaraş merkezli olarak kuruldu. Şehirler arası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firma 10’a yakın aracıyla tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteriyor.

Hizmetleri

Lüks Afşınlılar seyahat Kahramanmaraş’tan tüm Türkiye’ye açılan bir firma olarak hem şubelerinden hem de internet üzerinden hizmet sunuyor. Bu kapsamda yolcular internet sitesi üzerinden üye olarak ya da üye olmadan bilet alımı gerçekleştirebilir.
Firma 12 saati geçen seferlere sahiptir. Bu seferlerde yolcuların ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için çeşitli ikramlar yapılıyor. Bu ikramlarda soğuk ve sıcak içecekler ile hazır gıdalar yer alıyor. Yolcular dilediklerinden alarak seyahat esnasında kısmen de olsa ihtiyaçlarını giderebilir.
Lüks Afşınlılar firmasının bünyesinde yer alan otobüsler ise son model araçlardır. Bu nedenle televizyon, wi-fi ve priz gibi ihtiyaçlar otobüslerden karşılanabiliyor. Bunun yanı sıra yolculara gazete ve dergi okuma imkanı da sunuluyor. Böylelikle yolculuğun daha çabuk geçmesi sağlanıyor.


Seferleri

Lüks Afşınlılar başta Akdeniz olmak üzere pek çok ilimize sefer düzenliyor. Bu illerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz: Kahramanmaraş, Adana, Osmaniye, Kayseri, Antalya, Ankara, İstanbul ve İzmir.


Dinlenme Tesisleri

Firmanın kendisine ait dinlenme tesisinin adı Gazipaşa Dinlenme Tesisleridir. Ancak çok sayıda il ve ilçeye sefer düzenleyen firma çok sayıda dinlenme tesisinde de konaklama gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla sadece bu tesisten ibaret olmadığını da eklemek gerekir. Bu dinlenme tesisinde yolcular yemeklerini yiyip çaylarını içebilir ve tuvalet ihtiyaçlarını giderebilir. Namaz kılmak isteyen yolcular için de mescit bulunmaktadır. Gidecekleri yere hediye götürmek isteyen yolcular da dinlenme tesisinde yöreye has ürünleri bulabilir ve satın alabilir. Böylelikle elleri de boş gitmemiş olacaktır.


Otobüs Filosu

Lüks Afşınlılar otobüs filosu 10’a yakın araç bulunduruyor. Tercihini Mercedes araçlardan yana kullanan firma yolcularına konfor sunmayı amaçlıyor. Bu nedenle araçların yeterli donanım ve kaliteye sahip olduğunu ifade edebiliriz. Ayrıca araçların yaşına da dikkat eden firma çalışır vaziyette olsa dahi belirli bir yaşı geçen araçlara müsaade etmemektedir. Böylelikle olası risklerin önüne en baştan geçilmiş oluyor ve kazalar engelleniyor.

Lüks Afşınlılar Seyahat İletişim

Telefon: (0344)-511-46-96
Fax 0344 511 3991
E-Posta: surmelipolat@gmail.com
Website:

Adres:
Pınarbaşı Mh.köş oğlu Cd. Belediye Otogarı Afşin/Kahramanmaraş

Lüks Afşınlılar Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Afşınlılar Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3.6

5 Değerlendirme

R****

U****

12-09-2022

Gayet güzeldi.


M****

K****

19-10-2021

hızlı güzel


A****

E****

16-07-2021

Mükemmeldi aşırı memnun kaldım izmir otobüsüne bindim ve konforluydu


***

***

11-08-2020

İlk defa Lüks Afşınlılar ile seyahat ettim ve hem bir daha etmeyecek hem de etrafıma önermeyeceğim. Niçin mi? Birkaç neden sıralayayım: 1-Şoför direksiyonda ve seyahat esnasında niçin sigara içer? 2-Otobüste gerek yüksek sesle konuşarak gerek yüksek sesle müzik dinleyerek diğer müşterileri rahatsız eden, hatta ayakkabısını çıkararak çorapla oturan ve etrafa koku yayan müşterileri şoför veya muavin niçin ikaz etmez? 3-Şoförün veya muavinin ikaz etmesi gerekirken, bizzat çöp atacağım diyerek şoföre kapıyı açmasını söyleyen, şoförün kapıyı açtığı ve müşterinin de bir poşet dolusu çöpü hemen yol yanındaki tarlaya fırlatması şirketin çevreye bakış açısını gözler önüne serer. Sonuç olarak Lüks Afşınlılar ile seyahat edilmez ve bu firma tavsiye de edilmez.


A****

B****

09-08-2020

Göksun otogarını aradım bilet almak için 190 tl dedi bilet fiyatına ve biz müşterileri kaale almadı dalga geçer gibi konuştu bende internetten baktım bilet fiyatı 180 tl idi. Biletimi internetten aldım. O bilet satıcısının yaptığı rahatsızlık verici davranış dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadım.