Lüks Afşınlılar Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Afşınlılar Seyahat Hakkında

Lüks Afşınlılar Seyahat

Lüks Afşınlılar Seyahat 1995 yılında Kahramanmaraş merkezli olarak kuruldu. Şehirler arası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firma 10’a yakın aracıyla tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteriyor.

Hizmetleri

Lüks Afşınlılar seyahat Kahramanmaraş’tan tüm Türkiye’ye açılan bir firma olarak hem şubelerinden hem de internet üzerinden hizmet sunuyor. Bu kapsamda yolcular internet sitesi üzerinden üye olarak ya da üye olmadan bilet alımı gerçekleştirebilir.
Firma 12 saati geçen seferlere sahiptir. Bu seferlerde yolcuların ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için çeşitli ikramlar yapılıyor. Bu ikramlarda soğuk ve sıcak içecekler ile hazır gıdalar yer alıyor. Yolcular dilediklerinden alarak seyahat esnasında kısmen de olsa ihtiyaçlarını giderebilir.
Lüks Afşınlılar firmasının bünyesinde yer alan otobüsler ise son model araçlardır. Bu nedenle televizyon, wi-fi ve priz gibi ihtiyaçlar otobüslerden karşılanabiliyor. Bunun yanı sıra yolculara gazete ve dergi okuma imkanı da sunuluyor. Böylelikle yolculuğun daha çabuk geçmesi sağlanıyor.


Seferleri

Lüks Afşınlılar başta Akdeniz olmak üzere pek çok ilimize sefer düzenliyor. Bu illerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz: Kahramanmaraş, Adana, Osmaniye, Kayseri, Antalya, Ankara, İstanbul ve İzmir.


Dinlenme Tesisleri

Firmanın kendisine ait dinlenme tesisinin adı Gazipaşa Dinlenme Tesisleridir. Ancak çok sayıda il ve ilçeye sefer düzenleyen firma çok sayıda dinlenme tesisinde de konaklama gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla sadece bu tesisten ibaret olmadığını da eklemek gerekir. Bu dinlenme tesisinde yolcular yemeklerini yiyip çaylarını içebilir ve tuvalet ihtiyaçlarını giderebilir. Namaz kılmak isteyen yolcular için de mescit bulunmaktadır. Gidecekleri yere hediye götürmek isteyen yolcular da dinlenme tesisinde yöreye has ürünleri bulabilir ve satın alabilir. Böylelikle elleri de boş gitmemiş olacaktır.


Otobüs Filosu

Lüks Afşınlılar otobüs filosu 10’a yakın araç bulunduruyor. Tercihini Mercedes araçlardan yana kullanan firma yolcularına konfor sunmayı amaçlıyor. Bu nedenle araçların yeterli donanım ve kaliteye sahip olduğunu ifade edebiliriz. Ayrıca araçların yaşına da dikkat eden firma çalışır vaziyette olsa dahi belirli bir yaşı geçen araçlara müsaade etmemektedir. Böylelikle olası risklerin önüne en baştan geçilmiş oluyor ve kazalar engelleniyor.

Lüks Afşınlılar Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Afşınlılar Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok